Irfanview 4.54Úprava fotiek.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Irfanview 4.54

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

4.54

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.irfanview.comNeznámy

Počet stiahnutí:

106x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

IrfanView je program na správu a prehrávanie grafických a zvukových súborov v rôznych formátoch. Tento program je zameraný hlavne na prácu s grafickými súbormi a obrázkami. Najnovšia verzia IrfanView na stiahnutie zadarmo je vhodná pre začiatočníkov, ale ponúka aj funkcie, ktoré využijú profesionáli. Tento program bol prvým grafickým prehliadač vo Windows –e, ktorý podporoval aj GIF. Neustále sa vylepšuje a v súčasnosti ho môžete mať aj vy – zadarmo. IrfanView sťahuj a zaraď sa medzi množstvo spokojných užívateľov.

IrfanView download

IrfanView zadarmo môžete používať len na súkromné účely. Pokiaľ potrebujete tento softvér pre komerčné účely musíte si zakúpiť licenciu. Cena IrfanView je okolo 10 euro. Kliknutím na IrfanView na stiahnutie zadarmo získate rýchly, jednoducho ovládateľný program s množstvom podporovaných formátov. Nemá síce toľko funkcií ako napríklad GIMP, ale umožní vám prezerať, otáčať, zväčšovať alebo zmenšovať obrázky. Program podporuje filtre Adobe Photoshop, môžete si prispôsobiť panel nástrojov, pridávať text alebo vodoznak,.... množstvo funkcií v IrfanView zdarma môžete používať bez toho aby ste si museli program kupovať. IrfanView na stiahnutie, ktorý vám ponúkame umožňuje prehrávať aj audio súbory či prehrať CD. V softvéry si môžete vytvoriť napríklad vlastné originálne šetriče obrazovky a pod.

IrfanView Windows / Mac

Tento grafický program si môžete rozšíriť o ďalšie funkcie, stačí len stiahnuť doplnky o ktoré máte záujem. Kliknutím na IrfanView download získate program kompatibilný s operačným systémom Windows – IrfanView download Wibdows free. Stiahnuť si môžete 32 alebo 64 bitovú verziu. V závislosti od vášho systému môžete vyhľadať IrfanViev 32 bit download alebo IrfanView 64 bit download. Na internete nájdete aj obľúbenú prenosnú verziu programu IrfanView portable, ktorú môžete stiahnuť na USB, alebo iný nosič a program spustiť na akomkoľvek inom počítači. Pokiaľ hľadáte podobný program pre operačný systém Mac je dobré obzrieť sa po softvéri, ktorý bude fungovať aj v tomto OS. Výraz IrfanView download Mac budete v prehliadači hľadať márne. Môžete ale skúsiť napríklad GIMP.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Irfanview .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Irfanview .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Irfanview ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2921

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2887

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2248

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1947

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1932

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1560

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1481

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1364

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1149

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

1007

Freeware

ďalšie programy »logo

9381 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni