Furnish 3D 1.8.15Program na navrhovanie interiéru.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Furnish 3D 1.8.15

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

1.8.15

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.interiery.czNeznámy

Počet stiahnutí:

219x   (tento týždeň: 3x)

Operačné systémy:

Windows XP, Windows 2000, Windows Server 2003

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Furnish 3D je grafický program, s ktorým môžete navrhovať zariadenie interiéru. Množstvo funkcií, ktorými tento softvér disponuje využijete pri navrhovaní zariadenia každej jednej miestnosti. Najnovšia verzia Furnish 3D na stiahnutie zadarmo umožní navrhovať interiér, vytvárať vlastné časti nábytku, meniť jeho povrch, farbu a množstvo ďalšieho. Nemusíte byť dizajnérom aby ste mohli kliknúť na sťahuj Furnish 3D. Pokojne ho môžete používať aj pre domáce účely.

Furnish 3D download

Chcete sa zahrať na návrhára interiéru, dizajnéra? S programom Furnish 3D zadarmo to zvládnete jednoducho a bez jediného eura. Stačí len kliknúť na odkaz Furnish 3D download a pustiť sa do virtuálneho zariaďovania bytu či rodinného domu. Ak vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje pCon. planner skúste Furnish 3D. Furnish 3D na stiahnutie zadarmo umožňuje vytvárať návrhy interiéru, pridávať, alebo odoberať steny, môžete s ním zväčšiť alebo zmenšiť miestnosť. Podľa takéhoto návrhu sa následne môžete rozhodnúť či sa do rekonštrukcie pustíte alebo nie. Softvér umožní aj navrhnúť si vlastný nábytok, zmeniť jeho farbu a keď ste už pri tom, môžete zmeniť aj farbu stien či vybrať iný odtieň podlahy. Vyskúšajte všetky štýly bývania (provensálsky, vintage, minimalistický, ...) alebo si vytvorte  vlastný štýl interiéru v programe Furnish 3D zdarma. Hneď ako zistíte, čo vám najviac vyhovuje môžete sa pustiť do zariaďovania reálne.

Furnish 3D Windows / Mac

Výborný program na navrhovanie interiéru Furnish 3D zadarmo si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – Furnish 3D download Windows. Stiahnutie a aj používanie programu je zadarmo. Niektoré spoločnosti ponúkajúce nábytok majú na svojich stránkach tzv . plánovače miestností. S ich pomocou si môžete naplánovať zariadenie vlastnej domácnosti. Je ale potrebné aby ste boli na túto stránku pripojení a teda online. Ak používate počítač s operačným systémom Mac výraz Furnish 3D download Mac budete hľadať zbytočne. Tento softvér nie je kompatibilný s týmto systémom. Svojich dizajnérskych plánov sa ale vzdávať nemusíte. Môžete si zadarmo stiahnuť napríklad program SketchUp.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Furnish 3D .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Furnish 3D .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Furnish 3D ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2830

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2615

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2172

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1918

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1888

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1511

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1413

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1328

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1000

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

952

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 6 dni