Foxit Pdf Reader 10.0.1.35811Čítačka PDF.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Foxit Pdf Reader 10.0.1.35811

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

10.0.1.35811

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.foxitsoftware.comNeznámy

Počet stiahnutí:

321x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Foxid PDF Reader je program na prehliadanie dokumentov vo formáte PDF. Jednoduchý a prehľadný program, bez ktorého sa dnes nezaobíde žiadny počítač. Najnovšia verzia Foxid PDF Reader na stiahnutie neslúži len na otváranie PDF dokumentov. V tomto softvéri nájdete viac funkcií, ktoré isto využiješ. Sťahuj Foxid PDF Reader a otvor súbory, ku ktorým sa len tak nedostaneš.

Foxid PDF Reader download

V dnešnej dobe sa s dokumentmi vo formáte PDF stretávame čoraz častejšie. Ak vo vašom počítači či notebooku nemáte program na ich otváranie nezistíte čo je v dokumente. Foxit Reader zadarmo je program, ktorý tento typ súborov otvorí. Samozrejmosťou softvéru je možnosť dokument vytlačiť. Foxit PDF Reader na stiahnutie zadarmo je jednoduchý, bezpečný, prehľadný a rýchly program na otváranie PDF súborov a tlač. Obsahuje aj nástroje, ktoré poznáte z Microsoft Office takže rozhranie pre vás nebude úplne cudzie. Umožní vám vypĺňať elektronické formuláre a komunikovať tak aj s úradmi. Používaním programu sa nemusíte obávať o bezpečnosť. Foxit Reader na stiahnutie zadarmo podporuje viacero možností zabezpečenia. Program Foxit Reader na stiahnutie využijete aj mimo pracovnej oblasti. Otvorí vám elektronické knihy čím zlepší vašu domácu pohodu. Prečítať si môžete akúkoľvek e-knihu, ktorú si do počítača stiahnete.

Foxit PDF Reader Windows / Mac

Ak sa rozhodnete kliknúť na Foxit PDF Reader download získate bezpečný softvér na otváranie PDF súborov, ktorý môžete prepojiť s Google Drive, Dropbox alebo SharePoint, čo výrazne uľahčí prácu s dokumentmi. Tento softvér je kompatibilný s operačným systémom Windows. Nemusíte vyhľadávať v prehliadači výrazy ako Foxit Reader Windows download free, môžete si ho stiahnuť tu. Ak potrebujete program na prehliadanie PDF súborov do počítačov s operačným systémom Mac stačí na internete len vyhľadať príslušnú verziu - Foxit Reader  Mac download free. Program môžete používať tak dlho ako budete chcieť zadarmo. Nie je potrebná žiadna registrácia a nik nebude od vás pýtať za program poplatok.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Foxit Pdf Reader .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Foxit Pdf Reader .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Foxit Pdf Reader ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2670

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2068

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2035

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1843

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1804

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1386

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1254

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1245

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

880

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil, alebo zväčšovacie sklo na mobil sú názvy aplikácií, ktoré v mobilnom telefóne určite využijete. Princíp fungovania lupy pozná asi každý z nás. Vďaka zaoblenej šošovke sa predmet, alebo písmená pred lupou zväčšia a my ho môžeme lepšie pozorovať, alebo prečítame aj tie najmenšie písmená

795

Freeware

ďalšie programy »logo

9281 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 13 hodinami