Formix Se 8.01Vytvoriť formuláre, vizitky, etikety, štítky.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Formix Se 8.01

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

8.01

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

http://www.fitlinie.czNeznámy

Počet stiahnutí:

111x   (tento týždeň: 1x)

Operačné systémy:

Windows 95, Windows 98, Windows XP, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Formix SE je ďalší počítačový program z radu kancelárskych programov. Tento softvér vám umožní vytvoriť a vyplniť rôzne tlačivá, formuláre, vizitky, etikety, štítky atď. Najnovšia verzia Formix SE na stiahnutie zadarmo si poradí s každým typom a druhom tlačiva, ktoré pri svojej práci potrebujete. Či už vytvárate jedno tlačivo, alebo sa zaoberáte hromadnou korešpondenciou tento program vám to umožní pár kliknutiami. Sťahuj Formix SE a práca bude hračkou.

Formix SE download

Kliknúť na odkaz Formix SE download sa oplatí všetkým podnikateľom, menším aj väčším spoločnostiam a všetkým, ktorí prichádzajú do styku s rôznymi dokumentmi a tlačivami. Program okrem tlačív umožňuje aj tlač štítkov, vizitiek alebo čiarových kódov na rôzny tovar. Formix SE zadarmo vás nebude stáť ani cent pre domáce použitie. Pre komerčné využitie je potrebné si zakúpiť licenciu tohto kancelárskeho programu. Formix SE na stiahnutie zadarmo má jednoduché a intuitívne ovládanie. Môžete k nemu pripojiť akúkoľvek databázu, vytvoriť dokumenty v PDF formáte, EET účtenky, vytvárať a tlačiť textové dokumenty, profesionálne vizitky, etikety,... . Čo všetko Formix SE zdarma obsahuje najlepšie zistíte ak si ho stiahnete a osobne všetko vyskúšate. Určite neobanujete. V programe nájdete predpripravené tlačivá, ale môžete si vytvoriť aj vlastné. Softvér Formix SE zadarmo je vhodný ako pre domácnosti tak aj pre podnikateľov, ktorí si môžu zadarmo program vyskúšať.

Formix SE Windows / Mac

Tento kancelársky program existuje v niekoľkých verziách. V závislosti od toho čo od neho očakávate môžete si vybrať príslušnú verziu. Pre nekomerčné využitie je zadarmo (pre domáce použitie). Umožní vám vytvárať a vytlačiť dokumenty. Pre podnikateľov sú k dispozícii ďalšie dve verzie programu, ktoré je potrebné si už zakúpiť. V závislosti od toho čo potrebujete si môžete zakúpiť licenciu
  • Formix Profi
  • Formix Maxi
Tieto verzie softvéru umožnia vytvárať PDF súbory, navrhovať vlastné tabuľky, vytvárať a tlačiť čiarové alebo QR kódy, vytvárať pozadie dokumentov, tlačiť etikety, štítky,... Všetky verzie programu sú kompatibilné s operačným systémom Windows – Formix SE download Windows.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Formix Se .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Formix Se .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Formix Se ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2921

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2888

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2248

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1947

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1932

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1560

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1481

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1364

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1149

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

1007

Freeware

ďalšie programy »logo

9381 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni