Focuswriter 1.7. 64-bitTextový editor.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Focuswriter 1.7. 64-bit

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

1.7. 64-bit

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

20x   (tento týždeň: 1x)

Operačné systémy:

Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

FocusWriter, textový editor, ktorý vám umožní plne sa sústrediť na to čo práve píšete. Oproti iným podobným programom vás nebude ničím rušiť a zároveň v ňom nájdete nástroje, ktoré pri písaní dokumentov potrebujete. Najnovšia verzia FocusWriter na stiahnutie zadarmo si zakladá na minimalistickom prevedení. Pri písaní vás nebude nič rušiť, všetko môžete hodiť za hlavu a plne sa koncentrovať na písanie – sťahuj FocusWriter.

FocusWriter download

FocusWriter zdarma je ideálny program pre všetkých, ktorí často píšu textové dokumenty. Ak potrebujete napísať záverečnú prácu do školy, projekt, alebo dôležitý dokument v práci tak vám tento textový editor zadarmo bude v maximálnej miere vyhovovať. Oproti iným podobným textovým editorom má FocusWriter na stiahnutie zadarmo viacero výhod. Nemusíte zaň nič platiť a jeho používanie nie je nijako obmedzené. Získate len program na prácu s textovými dokumentmi. Nemusíte si sťahovať ďalšie softvéri, ktoré by ste inak nevyužili. Program na písanie dokumentov FocusWriter sa postará o ničím nerušené písanie. Otvára sa na celú obrazovku, takže vás nebude rušiť žiadna blikajúca správa v komunikačnej aplikácii. Ak máte pri práci radi ticho, nič okrem klepkania písacieho stroja z počítača pri používaní tohto programu nebudete počuť. Plusom je možnosť zvoliť si pozadie tak aby bola vaša práca v programe FocusWriter zdarma čo najpríjemnejšia.

FocusWriter Windows / Mac

Existuje množstvo kancelárskych balíkov, v ktorých nájdete aj programy na písanie dokumentov, napríklad Microsoft Office. Problém ale je, že program si môžete zadarmo len vyskúšať a podmienkou je, že si k nemu musíte stiahnuť ďalšie programy (Excel, PowerPoint atď). Ak ale hľadáte len textový editor zadarmo môžete kliknúť na FocusWriter download. Tento softvér je kompatibilný len s operačným systémom Windows. Ak sa radíte medzi jeho užívateľov môžete program bez problémov používať – FocusWriter download Windows. V softvéri nechýbajú funkcie ako kontrola textu (pravopis), alebo časovač, ktorý kontroluje ako dlho píšete a či sa vám podarilo splniť vami nastavený limit.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Focuswriter .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Focuswriter .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Focuswriter ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2573

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

1910

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1800

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

1796

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1755

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1337

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1178

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1177

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

833

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil, alebo zväčšovacie sklo na mobil sú názvy aplikácií, ktoré v mobilnom telefóne určite využijete. Princíp fungovania lupy pozná asi každý z nás. Vďaka zaoblenej šošovke sa predmet, alebo písmená pred lupou zväčšia a my ho môžeme lepšie pozorovať, alebo prečítame aj tie najmenšie písmená

740

Freeware

ďalšie programy »logo

9237 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 1 dnom