Facebook Password Decryptor5.0Facebook Password Decryptor je program na zistenie zabudnutého hesla na Facebook.Zabudnúté heslo nájde v pamäti viacerých prehliadačov.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Facebook Password Decryptor 5.0

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

5.0

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

https://securityxploded.com/

Web programu:

securityxploded.comNeznámy

Počet stiahnutí:

628x   (tento týždeň: 11x)

Operačné systémy:

XP/Vista/7/8/10

Opis Obrázky (0) Diskusia (0) Ďalšie verzie (1)

Facebook Password Decryptor je program na obnovu zabudnutého hesla na facebooku. Facebook je najpopulárnejšia sociálna sieť a určite tu máte vytvorený účet aj vy.Heslá, ktoré často používate si určite pamätáte. Ak máte účtov viac – mail, Facebook, Instagram,.... s pamätaním hesiel vám pomôže prehliadač. Každý lepší prehliadač ponúka možnosť uložiť heslo. Čo ale v prípade keď sa prihlasujete na Facebook z iného prehliadača, v ktorom nemáte heslo uložené? Najnovšia verzia Facebook Password Decryptor vám s týmto problémom pomôže.

Facebook Password Decryptor download

Máš uložené heslá v prehliadači? Zmenil si v počítači prehliadač a nevieš ako zistiť heslo na Facebook si nepamätáš? Stačí ak klikneš na Facebook Password Decryptor sťahuj a heslo získaš za pár sekúnd. Tento software funguje na princípe skenovania pamäti prehliadačov. Postup je jednoduchý. Kliknite na Facebook Password Decryptor stiahnuť zdarma, inštalovať a spustiť.  Aplikácia začne prehliadať pamäť všetkých prehliadačov, ktoré sú v počítači. Heslá, ktoré nájde vám zobrazí v tabuľke, ktorú môžete exportovať do formátov ako HTML, XML, alebo ako textový súbor. Zo zobrazenej tabuľky stačí už len vybrať správne heslo a použiť ho. Facebook Password Decryptor na stiahnutie zadarmo vám ušetrí čas ak sa potrebujete dostať k správam v FB – Messenger. Behom chvíľky zistí heslá, ktoré máte uložené v inom prehliadači. Kliknutím na Facebook Password Decryptor download free sa nemusíte obávať žiadnych poplatkov. Program je zadarmo.

Facebook Password Decryptor Windows/Mac

Facebook Password Decryptor download Windows – tento program je kompatibilný len s OS Window. Heslá nájde v najpoužívanejších prehliadačoch - Explorer, Firefox, Safari, Opera a pravdaže aj v obľúbenom prehliadači Google Chrome. Ak patríte k užívateľom operačného systému Mac heslo na Facebook si s touto aplikáciou nenájdete. Obzrieť sa ale môžete po iných programoch, alebo môžete s priateľmi komunikovať prostredníctvom programu Skype. Program nijako váš počítač nezaťaží – nemá žiadny vplyv na výkon počítača a zaberie minimum miesta v pamäti.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Facebook Password Decryptor.

Počet nalezených starších verzí: 1

Facebook Password Decryptor 5.0

XP/Vista/7/8/10

0 kB 3.7.2022 stáhnout zdarma


Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Facebook Password Decryptor?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2758

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2427

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2099

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1890

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1853

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1454

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1349

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1293

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

932

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

918

Freeware

ďalšie programy »logo

9323 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni