Draftsight 2020CAD program.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Draftsight 2020

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

2020

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.3ds.comNeznámy

Počet stiahnutí:

89x   (tento týždeň: 8x)

Operačné systémy:

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Server 2008

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

DraftSight je 2D CAD program vhodný pre študentov, učiteľov, profesorov alebo profesionálov. Môžete ním nahradiť iné platené programy, ktoré majú rovnaké funkcie. Umožní vám vytvárať, upravovať a prezerať dokumentáciu vo formáte DWG. DriftSight sťahuj ak hľadáš kvalitný CAD program. Nemusíte hľadať programy na technické kreslenie. Na istý čas môžete vyskúšať program DraftSight zadarmo a rozhodnúť sa či si ho zakúpite, alebo sa obzriete po inom softvéry.

DraftSight download

CAD programy sú počítačové programy určené na technické kreslenie, vytváranie technickej dokumentácie. CAD alebo computer aided design programy môžete použiť ak sa v práci venujete technickej dokumentácii, využijú ich aj návrhári, projektanti, architekti. DraftSight na stiahnutie zadarmo využijú nie len profesionáli, ale aj študenti. Stiahnuť si kvalitný CAD program zadarmo so všetkými funkciami je takmer nemožné. Za väčšinu týchto softvérov si zaplatíte. Vybrať si tak ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať vás môže stáť istú časť financií. Teraz si môžete program DraftSight stiahnuť zadarmo na skúšobnú dobu. Kliknutím na DraftSight download získate program v ktorom môžete vytvárať alebo editovať technické výkresy. Ak sa rozhodnete program používať aj po uplynutí skúšobnej doby je potrebné si zakúpiť licenciu, alebo prejsť na iný CAD program zadarmo, napr. LibreCAD. Nie všetky softvéry na technické kreslenie zadarmo obsahujú funkcie, ktoré potrebujete preto nie je dobré sa na ne spoliehať.

DraftSight Windows / Mac

Najlepšie počítačové programy sú také, ktorým rozumiete. Ak angličtina nie je vašou silnou stránkou môžete si stiahnuť DraftSight v češtine. Ak vám nevyhovuje napríklad CAD program AutoCAD LT môžete ho nahradiť týmto softvérom. DraftSight download Windows – ak hľadáte program kompatibilný s operačným systémom Windows môžete si ho stiahnuť tu. Na internete môžete nájsť aj verziu pre počítače s OS Mac. Po stiahnutí programu je potrebné ho aktivovať. Na základe registrácie získate zadarmo kľúč k aktivácii programu, ktorý musíte do 30 dní aktivovať. Ak sa pre tento program rozhodnete určite vás bude zaujímať jeho cena. Cena DraftSight Standard je 99 dolárov na rok. Licenciu si po roku môžete znova zakúpiť.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Draftsight .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Draftsight .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Draftsight ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2834

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2634

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2176

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1919

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1890

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1513

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1417

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1330

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1013

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

954

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni