Csword 3.0Úprava dokumentov.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Csword 3.0

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

3.0

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.corres.wz.czNeznámy

Počet stiahnutí:

47x   (tento týždeň: 1x)

Operačné systémy:

Windows XP, Windows Me, Windows NT 4.0, Windows Vista

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

csWord je počítačový program na tvorbu textových dokumentov. Je veľmi podobný Wordu, ktorý nájdete v kancelárskom programe Microsoft, takže sa v ňom rýchlo a jednoducho zorientujete. Najnovšia verzia csWord na stiahnutie zadarmo vám umožní otvárať a aj upravovať dokumenty, ktoré boli vytvorené vo Worde od spoločnosti Microsoft. Nemusíš si sťahovať celý balík programov ak potrebuješ len písať dokumenty. Sťahuj csWord a neplať za programy, ktoré nevyužiješ.

csWord download

csWord zadarmo je ponuka, ktorú využijú všetci, ktorí potrebujú textový editor. Za veľkú väčšinu takýchto programov zaplatíte, alebo si ich môžete zdama na istý čas vyskúšať. Výhodou csWord na stiahnutie zadarmo je fakt, že zaň nič neplatíte a nemusíte si zároveň s ním sťahovať ďalšie programy, ktoré tvoria súčasť kancelárskych balíkov. Vybrať si textový editor zadarmo môže byť zdĺhavé a môže vás to aj niečo stáť. Nie všetky programy si môžete zdarma aj vyskúšať. Pokiaľ chcete editor podobný Microsoft Word mali by ste kliknúť na csWord download. Má rovnaké funkcie a aj podobné užívateľské rozhranie. Tento softvér podporuje formáty ako HTML, HTM, XML, CSS,... a umožní vám aj konverziu do PDF. Máte dokumenty, ktoré ste vytvorili v starších verziách Microsoft Word (97 – 2003, 2007)? csWord zadarmo vám ich otvorí bez najmenších problémov. Obsahuje aj často používané funkcie, ktoré pri písaní dokumentov všetci používame – formátovanie textu (veľkosť a štýl písma), tvorba jednoduchých tabuliek, vkladanie obrázkov,...

csWord download Windows / Mac

Textový editor zdarma csWord môžete používať ak máte v počítači inštalovaný operačný systém Windows. Tento malý a rýchly program vám nezaberie v PC veľa miesta a bude dobre bežať aj v slabších počítačoch, ktoré nie sú schopné spustiť Microsoft Word. Konkrétnu verziu programu, kompatibilnú s vašim OS nemusíte hľadať, csWord download Windows si môžete stiahnuť aj z tejto stránky. Pokiaľ hľadáte Word do počítačov s operačným systémom Mac tento softvér vám fungovať nebude. Na internete nájdete ale množstvo alternatívnych programov, napríklad LibreOffice, ktorý dobre funguje aj v macbookoch.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Csword .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Csword .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Csword ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2573

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

1910

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1800

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

1796

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1755

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1337

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1178

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1177

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

833

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil, alebo zväčšovacie sklo na mobil sú názvy aplikácií, ktoré v mobilnom telefóne určite využijete. Princíp fungovania lupy pozná asi každý z nás. Vďaka zaoblenej šošovke sa predmet, alebo písmená pred lupou zväčšia a my ho môžeme lepšie pozorovať, alebo prečítame aj tie najmenšie písmená

740

Freeware

ďalšie programy »logo

9237 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 1 dnom