Človek a Zdravie2.01Informačný systém do každej domácnosti, rodinný radca, ktorý obsahuje tieto informácie: 1700 chorôb a ťažkostí, príčiny, následky, spôsoby liečby, 1600 bylín, ovocie, zeleniny + 150 obrázkov bylín (pcx - 2 alebo 16 farieb), 150 bylín s podrobným zoznamom prvkov v nich obsiahnutých, čo sa veľmi dobre

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Človek a Zdravie 2.01

Licencia:

Shareware

Licencia:

Shareware

Číslo verzie:

2.01

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

http://mujweb.cz/zdravi/vojtsoft/

Web programu:

http://mujweb.czNeznámy

Počet stiahnutí:

38x   (tento týždeň: 5x)

Operačné systémy:

ME/NT/2000/XP

Opis Obrázky (0) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Informačný systém do každej domácnosti, rodinný radca, ktorý obsahuje tieto informácie: 1700 chorôb a ťažkostí, príčiny, následky, spôsoby liečby, 1600 bylín, ovocie, zeleniny + 150 obrázkov bylín (pcx - 2 alebo 16 farieb), 150 bylín s podrobným zoznamom prvkov v nich obsiahnutých, čo sa veľmi dobre uplatní pri voľbe bylinného kúpeľa, ktorý vám program sám ponúkne pri zadaní konkrétnych problémov (podľa ing. Janči), 109 prvkov a pri najdôležitejších podrobný popis, 51 druhov zelenín s popisom kedy čo pestovať + znášanlivosť rôznych zelenín a ďalší rad rád pre záhradkárov, 59 orgánov tela + znamenia, ktoré ich ovplyvňujú + časový rozvrh, kedy sú najviac zaťažené, 120 receptov liečiteľských i klasických - čaje, maceráty, tinktúry, maste, vína, ..., kalendár s 1100 menami, 170 pranostik a výročí, možno ďalej voľne dopĺňať, adresár, program tiež umožňuje, aby vám vždy pri spustení programu predbežne hlásil sviatky, narodeniny, výročia alebo vami zadané upozornenia a to týždeň dopredu - veľmi praktické, postavenie Mesiaca a jeho vplyv na človeka, využíva sa pri plánovaní rôznych činností (operácie, ťažšie práce, sadivo alebo zber zeleniny, apod.), ktoré môžu byť ovplyvnené práve Mesiacom, platia ako pre človeka, tak na prírodu., biorytmy - rytmogram, určenie pohlavia detí pre plánované rodičovstvo, určenie charakteristiky partnerských vzťahov. Obsahuje cez 2000 obrazoviek textových informácií, to je cez 200 plných strán textu A4.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Človek a Zdravie.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Človek a Zdravie.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Človek a Zdravie?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2685

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2123

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2043

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1861

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1811

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1392

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1263

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1248

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

883

Freeware

Lupa Na Mobil

Lupa na mobil, alebo zväčšovacie sklo na mobil sú názvy aplikácií, ktoré v mobilnom telefóne určite využijete. Princíp fungovania lupy pozná asi každý z nás. Vďaka zaoblenej šošovke sa predmet, alebo písmená pred lupou zväčšia a my ho môžeme lepšie pozorovať, alebo prečítame aj tie najmenšie písmená

802

Freeware

ďalšie programy »logo

9286 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 1 dnom