Anglicko-Slovenský SlovníkOFFLINE.

Hodnotenie

(5 - 1 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Anglicko-Slovenský Slovník

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

599x   (tento týždeň: 5x)

Operačné systémy:

Windows

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Anglicko- slovenský offine slovník sa zíde každému z nás. Či už cestujete do zahraničia, alebo potrebujete preložiť text. Funguje bez internetu takže ho môžete použiť vždy keď ho potrebujete. Vždy sa zíde mať v počítači inštalovaný prekladač textov cudzích jazykov. Najpoužívanejším jazykom vo svete je angličtina, preto nie je na škodu mať anglický prekladač, alias slovník vo svojom počítači. Preklad anglických slovíčok, fráz, alebo celých viet sa občas zíde každému z nás. Ak anglicky hovoríte vynikajúco určite občas natrafíte na slovíčko, ktorému nerozumiete a od toho tu je prekladový slovník anglicko slovenský.

Offine slovník

Anglicko slovenský slovník si môžete stiahnuť do svojho počítača či mobilného zariadenia a použiť kedykoľvek chcete. Veľkou výhodou offine slovníkov je, že pripojenie na internet potrebujete len keď si ich sťahujete. Slovník AJ funguje bez pripojenia na Wi-fi sieť či pevný internet. Jednoducho si do svojho počítaču za pár sekúnd stiahnete celý slovník. Ak ho chcete použiť nemusíte hľadať dostupnú sieť ani sa pripájať na internet – funguje offine. Pokojne ho môžete využiť pri cestách autom, vlakom, alebo aj na túre, či na dovolenke v zahraničí kde nemáte prístup na verejnú internetovú sieť. Práve na dovolenkách v zahraničí určite oceníte možnosť mať prekladač textov pri sebe. Môžete si ho stiahnuť do počítača, ale aj mobilného telefónu a mať tak slovník vždy po ruke.

Anglicko slovenský slovník

Neváhajte a čo najskôr využite možnosť anglicko slovenský slovník stiahnuť zadarmo. Získate tak prekladač z angličtiny do slovenčiny, ktorý budete môcť použiť vždy keď bude treba. Ak zadávate do webového prehliadača výraz prekladac anglicky určite vám nájde množstvo programov, ktoré si môžete stiahnuť do počítača. Ak ste študentom, alebo obchodným cestujúcim, ktorí trávia hodiny cestovaním vlakom, či autobusom a potrebujete pri práci či štúdiu slovník určite sa vám zíde offine slovník. Počas cesty môžete pracovať a použiť pri tom anglicko slovenský prekladač. Ak siahnete po výkladovej verzii  získate anglicko slovenský slovník s výslovnosťou.

Anglicko slovenský slovník do mobilu

Najlepší anglicko slovenský slovník je ten, ktorý máte vždy po ruke keď ho potrebujete. A keďže mobilný telefón dnes má každý a stále pri sebe môžete si stiahnuť slovník pre android. Mobilná verzia slovníka sa zíde nie len pri ceste do zahraničia, ale ocenia ju aj zahraničný študenti či turisti na Slovensku.  Slovenský preklad príde vhod ak budete chcieť porozumieť, preložiť si nejaké dokumenty, príručky a pod.

Anglicko slovenský slovník online

Pokiaľ máte v počítači málo miesta, alebo si nechcete zaberať miesto v pamäti môžete použiť online slovník. Pokiaľ hľadáte viac ako len preklad slov vyhľadajte výkladový slovník anglický online. Okrem prekladu slova obsahuje aj iné jazykové informácie o danom slove (aké koncovky sa pri skloňovaní používajú, množné číslo, výslovnosť,...). Na internete ich nájdete veľa.

Slovensko anglický slovník GOOGLE (Google Translate)

Ak používate internetový prehliadač Google Chrome môžete používať tzv translator anglicko slovenský. Obsahuje viac ako sto jazykov a prekladá z a aj do slovenského jazyka. Môžete ho používať aj bez pripojenia na internet – v tomto prípade ale budete musieť stiahnuť jazyky, medzi ktorými budete chcieť prekladať. Získate tak anglicko slovenský a aj slovensko anglický slovník. Jednoduché používanie a rýchly preklad – tento prekladač Google si obľúbite a stane sa prvým slovníkom, po ktorom siahnete keď budete potrebovať anglický, alebo slovenský preklad. Je vhodný aj ako prekladač viet a textu. Anglicko slovenský slovník s výslovnosťou – prekladač Google vám vyhovie aj v tomto. Ak budete nabudúce na internete hľadať výborný prekladač viet anglicko slovenský prezrite si aplikácie Google a použite ich.

Anglicko slovenský slovník LINGEA

Hľadáte tematický anglický prekladač s výslovnosťou? Skúste si prezrieť  Anglicko slovenský slovník LINGEA. Za tematické slovníky si budete musieť priplatiť, ale ak hľadáte všeobecný anglicko slovenský slovník s výslovnosťou je pre vás Lingea to pravé. A navyše si môžete tento všeobecný Anglicko slovenský slovník stiahnuť zadarmo. Prekladač viet a textu, tvaroslovie, konverzácia a gramatika vám s prekladom cudzieho jazyka do slovenčiny výborne pomôžu.

Slovensko anglický slovník AZET

Online slovensko anglický slovník Azet si poradí so siedmimi jazykmi (angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, maďarčina, taliančina a ruština). Prekladá slovíčka a frázy do slovenčiny a aj zo slovenčiny. Celý text, alebo vety vám nepreloží, ale pomôže vám aspoň v základnom preklade.

Ďalšie slovenské slovníky

Angličtina, aj keď je najpoužívanejším a najznámejším jazykom na svete nie je jediný. Ak potrebujete slovenský preklad napríklad z nemčiny či maďarčiny stačí si len stiahnuť príslušný prekladač viet a textu. Pri preklade z viac ako sto jazykov vám pomôže aj aplikácia Google Chrome – prekladač Google (translate). Slovíčka, frázy, vety a aj celé texty vám preloží za pár sekúnd.

Česko slovenský slovník

Aj keď sme s Českou republikou tvorili desiatky rokov jeden štát naša reč je odlišná. V každom z týchto jazykov sa nájdu slovíčka, ktorým jednoducho nerozumieme, alebo si ich prekladom nie sme istí. Česko slovenský slovník vám pomôže tieto drobné jazykové bariéry prekonať.

Nemecko slovenský slovník

Nemecko nie je tak ďaleko. Či sa tam chystáte stráviť víkend, alebo idete na nákupy nemecký slovník vám určite pomôže. Tiež ho môžete využiť ako prekladač textov (napr. recept, návod,...).

Španielsko slovenský slovník

Plánujete najbližšiu dovolenku stráviť v Španielsku? Pri konverzácii s miestnymi obyvateľmi sa nebudete musieť spoliehať len na angličtinu. Španielsky slovník sa vám určite zíde. Ak si stiahnete online verziu nebudete potrebovať ani pripojenie na internet.

Maďarsko slovenský slovník

Maďarsko slovenský a slovensko maďarský slovník určite budete potrebovať ak chodievate do Maďarska na nákupy, a nie len tie. Maďarsko je susedná krajina a zájsť si tam občas na výlet je príjemnou zmenou pre každého. Môžete si stiahnuť maďarský slovník, alebo využiť prekladač Google a stiahnuť si maďarský a slovenský jazyk.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Anglicko-Slovenský Slovník .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Anglicko-Slovenský Slovník .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Anglicko-Slovenský Slovník ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Moje tehotenstvo 1.6.5

Aplikácia pre tehotné ženy

Freeware

0 kB

Bimi Boo Prvé slová pre deti 2.9

Vzdelávacia mobilná hra pre deti

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2853

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2691

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2203

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1924

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1899

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1524

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1429

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1339

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

1050

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

958

Freeware

ďalšie programy »logo

9358 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 6 hodinami