Adobe AcrobatTvorba/úprava PDF.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Adobe Acrobat

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

acrobat.adobe.comNeznámy

Počet stiahnutí:

138x   (tento týždeň: 5x)

Operačné systémy:

Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Adobe Acrobat je počítačový program na tvorbu a úpravu dokumentov vo formáte PDF. Pokiaľ s dokumentmi v tomto formáte pracujete, alebo prichádzate často do styku tento program by vám nemal chýbať. Všetky programy „Adobe“ vynikajú spoľahlivosťou, množstvom funkcií a jednoduchým ovládaním. Či už máte Adobe Flash Player alebo iný program viete, že sa dá na ne spoľahnúť. Inak tomu nie je ani v tomto softvéri. Sťahuj Adobe Acrobat a vytváraj či upravuj PDF dokumenty.

Adobe Acrobat download

Adobe Acrobat na stiahnutie nie je síce najnovšia verzia tohto programu ale patrí medzi tie najobľúbenejšie.  S dokumentmi v PDF formáte sa stretávame čoraz častejšie. Možno máte v počítači program, ktorý vám tieto dokumenty otvorí (PDF Reader) ale čo v prípade keď potrebujete takýto súbor vytvoriť alebo upraviť? Adobe Acrobat zdarma je ideálny program na tvorbu PDF súborov, ich úpravu a pod. Program vám umožní jednoducho vytvárať formuláre na vyplnenie, vyhľadávať v celom obsahu PDF súborov, ukladať súbory do Document Cloud a mať tak k nim prístup zo všetkých vašich zariadení (mobilný telefón, počítač, notebook,...). Vytvorené PDF dokumenty môžete jednoducho a rýchlo upraviť. zmenšiť veľkosť súboru či chrániť ho pomocou hesla. Kliknutím na Adobe Acrobat download získate program na kompletnú prácu so súbormi vo formáte PDF.

Adobe Acrobat Windows / Mac

Adobe Acrobat download Windows – ak je to výraz, ktorý vyhľadávate získate tento program na skúšobnú dobu.  Ak budete chcieť softvér používať aj po jej uplynutí je potrebné si ho zakúpiť. Budete mať ale dostatok času, aby ste si prácu s programom vyskúšali. Cena Adobe Acrobat sa pohybuje v závislosti od typu programu.  Najnovší Acrobat Standard stojí cca 15 euro na mesiac. Táto verzia je kompatibilná len s operačným systémom Windows. Ak hľadáte Adobe Acrobat download Mac môžete ho mať – Acrobat Pro funguje vo Windows-e a aj v OS Mac. Cena je okolo 18 euro na mesiac.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Adobe Acrobat .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Adobe Acrobat .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Adobe Acrobat ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Onlyoffice 7.4.0.163

Náhrada za MS Office zadarmo.

Freeware

0 kB

Calcpad 6.1.6

Vedecká kalkulačka.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Spacemonger 2.1.1

Porovnanie veľkosti súborov.

Freeware

0 kB

Lightburn 1.4.0.1

Import artworku.

Freeware

0 kB

Wifiinfoview 2.91

Informácie o Wifi.

Freeware

0 kB

Obd Auto Doctor 4.3.2

Diagnostika auta.

Freeware

0 kB

Advokátska Kalkulačka 3.34

Výpočet odmeny a poplatkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

2758

Freeware

Word Zadarmo

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

2427

Freeware

Powerpoint Zadarmo

Spoločnosť Microsoft má jeden z najprepracovanejších kancelárskych balíkov Microsoft Office. Nech už stiahnete po ktorejkoľvek verzii jednoduchosť, prehľadnosť a užitočné funkcie si vás získajú.  Súčasťou tohto balíka je aj program PowerPoint. Powerpoint je program vhodný na prípravu a prezeranie pr

2099

Freeware

Floorpad

Kreslenie projektov.

1890

Freeware

Google Sketchup 19.3.253

3D návrh interiéru.

1853

Freeware

Office 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

1454

Freeware

Microsoft Office 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.

1349

Freeware

Peňažný Denník 1.4

Jednoduché účtovníctvo.

1293

Freeware

Kompas Do Mobilu

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.

932

Freeware

Librecad 2.1.3

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.

918

Freeware

ďalšie programy »logo

9323 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni