Slimdrivers 2.3.1FREE.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Slimdrivers 2.3.1

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

2.3.1

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

537x   (tento týždeň: 3x)

Operačné systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Ovládače hardwaru vám môžu prácu s počítačom poriadne skomplikovať. Aby ste tomu predišli stačí ich pravidelne aktualizovať a udržať tak svoj PC plne funkčný. Presne o to sa postará program na ovládače - SlimDrivers Free. V každom jednom počítači sa nájde aspoň zopár ovládačov. Či už používate myš, klávesnicu, DVD,... všetko potrebuje pre komunikáciu s počítačom ovládač. O ich aktualizáciu by sa mal starať operačný systém, ktorý ale nie vždy nájde a stiahne ich aktuálnu verziu. Nápomocným vám v tomto prípade môže byť  program na ovládače. Jedným z týchto programov je aj Slimdrivers SK.

Ovládače hardwaru

Hardware sú fyzické technické vybavenia počítačov. Nejde o programy, ale o zariadenia ako tlačiareň, CD-ROM, grafická, zvuková, alebo sieťová karta, pevný disk, myš, ovládače hier, ... Aby mohli tieto zariadenia komunikovať s programami v počítači potrebujú ovládače, ktoré túto komunikáciu zaistia – ovládače hardwaru. Tieto ovládače by sa mali pravidelne aktualizovať (vždy keď vývojári konkrétny ovládač aktualizujú, mal by ho váš počítač nájsť a stiahnuť). Len tak zostane každé zariadenie plne funkčné. Pokiaľ ale k aktualizácii nedôjde môže nastať problém, ktorý je potrebné vyriešiť nájdením a stihnutím najnovšej aktualizácie. Udržať všetky ovládače aktuálne vám pomôže program na ovládače. Dohliadne na to, aby boli všetky vaše ovládače vždy aktuálne. Stiahnuť Program na kontrolu hardware ovládačov sa oplatí ak vám aspoň trochu záleží na správnom fungovaní počítača. Optimalizácia hardwaru zaistí funkčnosť všetkých zariadení, ktoré k svojmu počítaču pripojíte.

SlimDrivers download (FREE)

O aktualizácie zastaralých ovládačov hardware vo vašom počítači sa môže postarať program určený práve na to. Medzi popredné freeware sa radí aplikácia SlimDrivers CZ, alebo SlimDrivers SK. Program v slovenčine, alebo češtine vám výrazne uľahčí prácu s ním. Teraz je možné si SlimDrivers stiahnuť zadarmo a zaistiť tak bezproblémové fungovanie počítača a hardwaru. Hneď po stiahnutí a spustení začne program pracovať a skontroluje všetky vaše ovládače – správa ovládačov sa spustila. Zobrazí vám všetky ovládače, ktoré je možné aktualizovať a aktualizuje ich. Ak ste pred pár rokmi používali starú tlačiareň a nájde k nej ovládač ponúkne vám jeho aktualizáciu. Ak vám teraz chodí po rozume myšlienka Sťahuj hardware ovládače dajte na ňu, stiahnuť SlimDrivers zadarmo vám zaberie pár sekúnd a ušetrí vám nervov a času, ktorý by ste venovali hľadaniu aktualizácií.

SlimDrivers Windows

Stiahnuť najnovšie SlimDrivers FREE si môžete pokojne ak používate operačný systém Windows. Aj keď operačný systém Windows by mal byť schopný ovládače aktualizovať nie vždy tomu tak je. Ak napríklad neviete ako aktualizovať ovládače grafickej karty Windows 10 stačí len ťuknúť na SlimDrivers download a začať aktualizovať všetko čo potrebujete. Výhodou tohto programu je, že si môžete vybrať, ktoré ovládače chcete aktualizovať. Zároveň si staršie verzie ovládačov môžete zálohovať pre prípad, že by nová verzia mala chyby. Zálohovanie vykonajte ešte skôr ako potvrdíte aktualizáciu.

SlimDrivers Windows 10

Skôr ako dáte na výzvu Sťahuj program na aktualizáciu ovládačov vyberte si aplikáciu, ktorá je kompatibilná s vašim operačným systémom. Takto môžete získať najnovšiu verziu SlimDrivers Windows 10 64 bit, ktorá sa postará o optimalizáciu vášho počítača. V ponuke nájdete SlimDrivers 64 bit a aj  SlimDrivers 32 bit. V zásade ale platí, že 64 bitová verzia pôjde rýchlejšie než 32 bitová. Používaním najnovšieho Windowsu a najnovšej príslušnej verzie SlimDrivers  SK bude práca na počítači rýchla a jednoduchá, bez zbytočných zádrheľov. Kontrolu ovládačov môžete kedykoľvek zopakovať. Stačí len v programe kliknúť na tlačidlo Start Scan (začať skenovanie) a o ostatné sa už postará táto správa ovládačov sama.

SlimDrivers Windows 8

Majitelia staršej vezie Windows 8 si nemusia hľadať iný program na ovládače. Aj vy môžete vyhľadať v prehliadači a kliknúť na SlimDrivers download a s jeho pomocou aktualizovať zastaralé a možno aj už nefunkčné ovládače. Nezabudnite pred aktualizovaním ovládačov si ich zálohovať. Aktualizácie môžu byť chybové a kým spoločnosť opraví chybu vaše zariadenie môže stále fungovať na staršej verzii.

SlimDrivers Windows 7

Používaš ešte Windows 7? Aj teba môže oznam  SlimDrisvers sťahuj zaujímať. Program na ovládače SlimDrivers bude plne funkčný aj v staršej verzii Windowsu. Rýchle stiahnutie aplikácie a jednoduchá práca s programom sú výhody, ktoré isto ocení každý. Optimalizácia hardwaru, vždy aktuálne ovládače a možnosť zálohovať si ovládač pred aktualizáciou robia z programu SlimDrivers 2019 aplikáciu, ktorú by mal mať vo svojom počítači každý.

SlimDrivers portable

Nechcete si do počítača sťahovať množstvo programov? Teraz je SlimDrivers na stiahnutie aj v obľúbenej prenosnej verzii. Oplatí sa to hlavne v prípade, keď používate viac počítačov (napr. v práci, doma, v škole,...) a chcete aby všetky fungovali tak ako majú. Portable (čiže prenosná) verzia SlimDrivers je tiež zadarmo a môžete si ju stiahnuť na USB (pokojne aj k stiahnutej hudbe), CD či iné prenosné zariadenie. Všetky funkcie zostávajú zachovalé – môžete aktualizovať ľubovoľné ovládače, zálohovať staršie verzie a udržať tak akýkoľvek hardware v optimálnom stav.

Ďalšie programy na spravovanie ovládačov

Stiahnuť SlimDrivers zadarmo je dobrou voľbou ak chcete optimalizovať hardware a udržať si tak vždy aktuálne ovládače. Pre niekoho ale môže byť tento program pomalý, prípadne máte veľa ovládačov a aplikácia nemusí stíhať všetky kontrolovať. V tomto prípade sa môžete obzrieť po iných programoch na kontrolu ovládačov. Možno vám postačia jednoduché aplikácie, ktoré len aktualizujú ovládače, alebo dáte prednosť programu na ovládače, ktorý toho zvládne trochu viac. Niektoré z nich vám ponúkneme aj tu.

Driver Booster

Najpopulárnejší program na správu ovládačov je Driver Booster. Hneď ako ho stiahnete a spustíte začne kontrolovať všetky ovládače a porovnávať ich s najnovšími verziami. Ak nájde v počítači zastaralý ovládač ponúkne vám jeho aktualizáciu. Nájdete tu aj možnosť zálohovať si staršiu verziu, môžete nastaviť ako často sa aktualizácia vykonávať a aj vybrať si ovládače, ktoré sa majú a nemajú aktualizovať. Môžete si zadarmo stiahnuť Driver Booster 6 download, alebo si zakúpiť platenú verziu Driver Booster PRO. Budete k tomu ale potrebovať Driver Booster 6.5 key, Driver Booster 6.6 key – kód, ktorý vám umožní využívať všetky funkcie programu. Najnovšia verzia je Driver Booster 7. Teraz ju môžete pár dní používať zadarmo a následne sa rozhodnúť či si ju zakúpite. Teraz spoločnosť, ktorá tento softvér vyvíja ponúka možnosť predĺženej skúšobnej doby. Aby ste ju mohli využiť potrebujete na to kód Driver Booster 7 key.

DriverEasy

Ak hľadáte šikovný a jednoduchý program na ovládače mohol by vás zaujímať DriverEasy. Je vhodný pre začiatočníkov, ale aj pre ľudí, ktorý od tohto typov programov chcú trochu viac. Po spustení skontroluje ovládače v počítači a automaticky k ním vyhľadá najnovšie verzie. Následne si môžete vybrať či chcete aktualizovať všetky, alebo len niektoré. Optimalizácia hardwaru ale nie je všetko čo táto aplikácia dokáže. Umožní vám ovládače zálohovať, alebo ich aktuálnu verziu odinštalovať. Určite v nej využijete aj plánovač, ktorý všetky úkony vykoná automaticky bez vášho zásahu.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Slimdrivers .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Slimdrivers .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Slimdrivers ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Ucheck 5.0.3.0

Automatická aktualizácia programov.

Freeware

0 kB

Magnify 10 1.0

Zväčšenie obrazovky Windows.

Freeware

0 kB

Geeks3D Funmark 1.37.2.0

Test grafickej karty.

Freeware

0 kB

Crystaldiskmark 8.0.4

Meranie rýchlosti pevného disku.

Freeware

0 kB

Adb Appcontrol 1.8.3

Správa Android aplikácií.

Freeware

0 kB

Kioo Media Player 1.13

Multimediálny prehrávač.

Freeware

0 kB

Wise Auto Shutdown 1.7.5.94

Automatické vypnutie PC.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Crystaldiskinfo Instalace 9.1.1

Informácie o pevnom disku PC.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3694

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2274

Freeware

Daemon Tools Lite

DAEMON Tools Lite je veľmi obľúbený programom, ktorý využijete pri práci s virtuálnymi CD/DVD diskami. Tento nástroj je schopný emulovať takmer všetky chránené aj nechránené CD alebo DVD.

1747

Freeware

Utorrent

uTorrent je program, s ktorým sa sťahovanie a vymieňanie aj veľkých dát a súborov stane hračkou. Je jedno aký veľký súbor sťahujete, koľko ľudí ho zároveň s vami sťahuje  – uTorrent je na to ako stvorený.

1713

Freeware

Čítačka Qr Kódov

QR kódy, čoraz častejšie sa s nimi stretávame všade okolo nás. Vidíme ich na každom kroku a ani nevieme čo znamenajú. Chcete to vedie? Stačí ak máte čítačku QR kódov vo svojom mobile a do tajov QR kódov sa rýchlo dostanete.

1554

Freeware

828

Freeware

Vypínač Pc Na Dobrú Noc

Automatické vypnutie.

823

Freeware

Winrar

WinRAR je archivačný program pre Microsoft Windows . Možno jednu, o ktorej toho veľa neviete máte aj vy – RAR. Viete ako rozbaliť RAR  či ZIP? Ak sa takýto súbor nachádza aj vo vašom počítači vieme vám poradiť. Ako otvoriť súbor RAR a mnoho ďalších vám prezradíme teraz.

811

Freeware

Windows 10

Windows 10 je najnovší operačný systém od spoločnosti Microsoft. Môžete si ho stiahnuť a používať v stolových počítačoch, notebookoch, tabletoch, mobilných telefónoch, v hracích konzolách a pod. Oproti predchádzajúcim verziám najnovší  Windows 10 vyniká hlavne tým, že vám v počítači zaberie málo mie

713

Freeware

Generátor Qr Code

EAN či QR - ak neviete ako na malú plochu umiestniť množstvo informácií skúste to s QR kódom. Pomocou generátora QR kódov si ho môžete vytvoriť a vložiť do neho všetko čo potrebujete – od textu, cez heslá až po osobné či platobné údaje všetko.

654

Freeware

ďalšie programy »logo

9237 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 23 hodinami