Microsoft Security Essentials 4.10.0209.0Antivírus.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Microsoft Security Essentials 4.10.0209.0

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

4.10.0209.0

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.microsoft.comNeznámy

Počet stiahnutí:

94x   (tento týždeň: 1x)

Operačné systémy:

Windows Vista, Windows 7

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Microsoft Security Essentials je program na komplexnú ochranu počítača. Bezplatný antivírusový program si môžete stiahnuť ak máte v počítači inštalovaní operačný systém Windows s originálnym kľúčom. Najnovšia verzia Microsoft Security Essentials na stiahnutie zadarmo vám poskytne ochranu pred vírusmi, spyware, trójskymi koňmi a ďalším nebezpečenstvom, ktoré vám na internete hrozí. Sťahuj Microsoft Security Essentials a užívaj si bezpečnejšie surfovanie na internete.

Microsoft Security Essentials download

Antivírusový program zadarmo je viac ako dobrý nápad, ktorý dostala spoločnosť Microsoft. Všetkým užívateľom operačného systému Windows ponúka Microsoft Security Essentials na stiahnutie zadarmo. Program beží na pozadí a prakticky vás pri práci nijako neruší. Microsoft Security Essentials zadarmo stačí stiahnuť a následne jednoducho inštalovať. Tento antivírus na stiahnutie zadarmo sa pravidelne aktualizuje a poskytne vám ochranu v reálnom čase. Skôr ako si ale inštalujete tento softvér je dobré odinštalovať z počítača ostatné antivírusové programy. Ak máte v počítači viac antivírusov môže to spôsobovať problémy s výkonom počítača. Tento stav by mohol prácu na počítači výrazne spomaliť a pod. Pokiaľ využijete ponuku Microsoft Security Essentials download získate program, ktorý by vás mal ochrániť pred vírusmi, trójskymi koňmi, spyware a ďalšími nebezpečnými softvérmi. Kým za iné antivírusové programy musíte platiť, Microsoft Security Essentials si môžete stiahnuť a používať úplne zadarmo.

Microsoft Security Essentials Windows / Mac

Tento antivírusový program si môžete nainštalovať len do počítačov, ktoré majú nainštalovaný operačný systém Windows s originálnym kľúčom. Takže ak vyhľadávate teraz výraz Microsoft Security Essentials download Windows môžete si ho stiahnuť práve z tejto stránky. Ak sa rozhodnete vyhľadať Microsoft Security Essentials download Mac túto verziu nenájdete. Môžete si ale stiahnuť napríklad program Eset, ktorý môžete na skúšobnú dobu používať zadarmo. Program si môžete stiahnuť zadarmo do domácich počítačov ale je vhodný aj pre menšie spoločnosti, pravdaže tiež zdarma. Za program nič neplatíte a môžete ho používať bezplatne tak dlho ako budete chcieť.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Microsoft Security Essentials .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Microsoft Security Essentials .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Microsoft Security Essentials ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Roguekiller 15.6.4.0

Detekcia a odstránenie malware.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Zonealarm Free 15.6.121.18102

Ochrana PC – firewall a antivír.

Freeware

0 kB

Mcaffe Livesafe 14.0

Antivírusový program.

Freeware

0 kB

Occt 9.1.0

Kontrola stability systému.

Freeware

0 kB

W32. Blaster. Worm Removal Tool 1.0.0

Automatické odstraňovanie vírusov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »853

Freeware

Avast Free Antivirus

Kvalitný a špičkový antivírus by mal byť povinnou výbavou všetkých počítačov a mobilných zariadení. Chráni vaše súkromie, zvyšuje bezpečnosť surfovania a ochráni vaše osobné súbory a citlivé údaje pred útočníkmi.

586

Freeware

Ip Camera Viewer 4.09

IP Camera Viewer je program na správu kamier. Umožní vám ovládať až štyry kamery naraz. IP Camera Viewer si môžete stiahnuť zadarmo.

549

Freeware

Avg Antivirus Free 2019

AVG AntiVirus FREE je špičkový antivírusový program, ktorý zachytí hrozby z internetu. Základný antivir AVG môže byť váš zadarmo.

387

Freeware

Malwarebytes 3.7.1.2839

Malwarebytes je program na odhalenie a zničenie rôznych vírusov, červov, trójskych koní,... Tento anti malware program zastaví každý škodlivý program ešte skôr než sa stihne vo vašom počítači udomácniť.

385

Freeware

Spybot Search & Destroy 2.8.67

Spybot Search & Destroy je program, ktorý sa radí do kategórie antivírusových programov. Ako názov napovedá program Spybot S&D nájde a zničí spyware, adware, malware, keyloggery a trójske kone. Tento program toho vie ale o niečo viac.

359

Freeware

Kaspersky Free Antivirus 19.0.0.1088

Kaspersky Free Antivirus je jedným z najspoľahlivejších antivírusových programov na svete. Teraz si ho môžete stiahnuť zadarmo.

353

Freeware

Eset Nod32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus je najlepší antivírusový program, ktorý si môžete stiahnuť na jeden mesiac zadarmo. Neváhajte, sťahujte!

352

Freeware

342

Freeware

Core Temp 1.16

Merač CPU.

178

Freeware

ďalšie programy »logo

9323 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni