Lastpass 4.40.1Správca hesiel.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Lastpass 4.40.1

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

4.40.1

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

http://lastpass.comNeznámy

Počet stiahnutí:

372x   (tento týždeň: 4x)

Operačné systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Správca hesiel je program, ktorý si miesto vás zapamätá vaše prihlasovacie údaje na rôzne stránky. Možno sa pýtate načo vám tento program bude, prečo ďalší správca? Popri rôznych iných manageroch sťahovania, či programoch na správu súborov sa vám isto zíde aj správca hesiel apk.

Správca hesiel download

V súčasnom internetovom svete si množstvo stránok vyžaduje vaše prihlásenie. Ak k tomu pripočítate rôzne sociálne siete v podstate strávite veľa času na internete len zadávaním prihlasovacieho mena a hesla. Správca súborov na stiahnutie zadarmo je výhodná ponuka pre všetkých, ktorí chcú mať v heslách a prihlasovacích údajoch poriadok. Ak používate internetový prehliadač Google Chrome správcu hesiel už s najväčšou pravdepodobnosťou máte. Aplikácia správca súborov sa vás pri každom prihlasovaní opýta, či má dané údaje uložiť. Správca hesiel, alebo ukladač hesiel udrží nad vašimi heslami kontrolu. Pokiaľ vám postačia základné funkcie môžete kliknúť na správca hesiel stiahnuť zadarmo – správca hesiel free. Ak sa rozhodnete pre „správca súborov plná verzia“ budete si musieť priplatiť. Doporučuejem program LastPass download. Následne si budete môcť uložiť napr. údaje, ktoré zadávate pri online nakupovaní. V tomto prípade sa správca hesiel cena pohybuje okolo 3 EUR za mesiac za užívateľa.

Správca hesiel Windows/Mac

Zistenie hesla môže byť problém ak na konkrétny účet často nechodíte. Ťukať meno a heslo do mobilu môže byť tiež problém. Ak používate Google Chrome správca hesiel android už vyhľadávať nemusíte. V notebookoch a počítačoch správca hesiel Windows 10 nenájdete. Nájdete v ňom ale napríklad heslo k Wi-Fi sieti. Spravovať heslá môžu aj majitelia operačných systémov Mac. Stačí si len vyhľadať kompatibilnú aplikáciu – správca súborov Mac download. Či vám postačí správca súborov zadarmo (aplikácia so základnými funkciami), alebo dáte prednosť platenej, plnej verzii je už len na vašom rozhodnutí.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Lastpass .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Lastpass .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Lastpass ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Ucheck 5.0.3.0

Automatická aktualizácia programov.

Freeware

0 kB

Magnify 10 1.0

Zväčšenie obrazovky Windows.

Freeware

0 kB

Geeks3D Funmark 1.37.2.0

Test grafickej karty.

Freeware

0 kB

Crystaldiskmark 8.0.4

Meranie rýchlosti pevného disku.

Freeware

0 kB

Adb Appcontrol 1.8.3

Správa Android aplikácií.

Freeware

0 kB

Kioo Media Player 1.13

Multimediálny prehrávač.

Freeware

0 kB

Wise Auto Shutdown 1.7.5.94

Automatické vypnutie PC.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Crystaldiskinfo Instalace 9.1.1

Informácie o pevnom disku PC.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3694

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2274

Freeware

Daemon Tools Lite

DAEMON Tools Lite je veľmi obľúbený programom, ktorý využijete pri práci s virtuálnymi CD/DVD diskami. Tento nástroj je schopný emulovať takmer všetky chránené aj nechránené CD alebo DVD.

1747

Freeware

Utorrent

uTorrent je program, s ktorým sa sťahovanie a vymieňanie aj veľkých dát a súborov stane hračkou. Je jedno aký veľký súbor sťahujete, koľko ľudí ho zároveň s vami sťahuje  – uTorrent je na to ako stvorený.

1713

Freeware

Čítačka Qr Kódov

QR kódy, čoraz častejšie sa s nimi stretávame všade okolo nás. Vidíme ich na každom kroku a ani nevieme čo znamenajú. Chcete to vedie? Stačí ak máte čítačku QR kódov vo svojom mobile a do tajov QR kódov sa rýchlo dostanete.

1554

Freeware

828

Freeware

Vypínač Pc Na Dobrú Noc

Automatické vypnutie.

823

Freeware

Winrar

WinRAR je archivačný program pre Microsoft Windows . Možno jednu, o ktorej toho veľa neviete máte aj vy – RAR. Viete ako rozbaliť RAR  či ZIP? Ak sa takýto súbor nachádza aj vo vašom počítači vieme vám poradiť. Ako otvoriť súbor RAR a mnoho ďalších vám prezradíme teraz.

811

Freeware

Windows 10

Windows 10 je najnovší operačný systém od spoločnosti Microsoft. Môžete si ho stiahnuť a používať v stolových počítačoch, notebookoch, tabletoch, mobilných telefónoch, v hracích konzolách a pod. Oproti predchádzajúcim verziám najnovší  Windows 10 vyniká hlavne tým, že vám v počítači zaberie málo mie

713

Freeware

Generátor Qr Code

EAN či QR - ak neviete ako na malú plochu umiestniť množstvo informácií skúste to s QR kódom. Pomocou generátora QR kódov si ho môžete vytvoriť a vložiť do neho všetko čo potrebujete – od textu, cez heslá až po osobné či platobné údaje všetko.

654

Freeware

ďalšie programy »logo

9237 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 1 dnom