Keyboard Test UtilityNefunguje klávesnica.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Keyboard Test Utility

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

http://mrjavad.gigfa.comNeznámy

Počet stiahnutí:

479x   (tento týždeň: 3x)

Operačné systémy:

Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Keyboard Test Utility je aplikácia, ktorá otestuje vašu klávesnicu. Vďaka tomuto programu sa vyhnete množstvu problémov, ktoré vám nefunkčné klávesy na vašej klávesnici môžu spôsobiť. Najnovšia verzia Keyboard Test Utility zadarmo vám ušetrí nervy a aj financie, ktoré by ste minuli keby ste hľadali chybu v počítači. Jednoduchou aplikáciou zistíte, prečo vám nefungujú klávesové skratky, prečo dokumenty píšete čoraz horšie a či je chyba v počítači, alebo klávesnici. Jednoduché použitie aplikácie a rýchle zistenie nefunkčných klávesov ti pomôžu s problémami, s ktorými sa pri používaní PC môžeš stretnúť. Keyboard Test Utility sťahuj a zisti kde je chyba.

Keyboard Test Utility

Počítačové vírusy nie sú jediným známym problémom, ktorý vás môže trápiť. Pokojne môžu nastať situácie, kedy je problém v klávesnici. Pokiaľ patríte k užívateľom, ktorí často používajú klávesové skratky, píšu správy a pod.  môže vám pár nefunkčných kláves urobiť problém. Skôr ako sa začnete zaoberať otázkou kto vám opraví počítač stiahnite si Keyboard tester – program, ktorý otestuje funkčnosť vašej klávesnice. Jeden takýto program vám tu ponúkame. Keyboard Test Utility na stiahnutie zadarmo je jednoduchý program,  ktorý skontroluje funkčnosť vašej klávesnice. Jednoduché testovanie vám zaberie pár minút času a vy zistíte, ktoré klávesy vám nefungujú. Stačí si program Keyboard Test Utility stiahnuť zadarmo a spustiť ho. Na obrazovke sa zobrazí klávesnica. Teraz stačí ak budete postupne stláčať jednotlivé klávesy. Ak stlačíte klávesu na klávesnici a v aplikácii sa označí je to znakom toho, že je v poriadku. Pokiaľ nedôjde k označeniu v aplikácii značí to, že daná klávesa nie je v poriadku.

Keyboard Test Utility Windows/Mac

Táto aplikácia je vám plne k dispozícii úplne bezplatne. Nie ste viazaný žiadnou skúšobnou dobou ani kúpou licencie. Kliknúť na Keyboard Test Utility download free sa určite oplatí. Tento keyboard tester je kompatibilný len s operačným systémom Windows – Keyboard Test Utility Windows download free. Ak hľadáte program na testovanie funkčnosti klávesnice pre Mac, je dobré obzrieť sa po inom alternatívnom programe.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Keyboard Test Utility .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Keyboard Test Utility .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Keyboard Test Utility ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Ucheck 5.0.3.0

Automatická aktualizácia programov.

Freeware

0 kB

Magnify 10 1.0

Zväčšenie obrazovky Windows.

Freeware

0 kB

Geeks3D Funmark 1.37.2.0

Test grafickej karty.

Freeware

0 kB

Crystaldiskmark 8.0.4

Meranie rýchlosti pevného disku.

Freeware

0 kB

Adb Appcontrol 1.8.3

Správa Android aplikácií.

Freeware

0 kB

Kioo Media Player 1.13

Multimediálny prehrávač.

Freeware

0 kB

Wise Auto Shutdown 1.7.5.94

Automatické vypnutie PC.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Crystaldiskinfo Instalace 9.1.1

Informácie o pevnom disku PC.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3694

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2274

Freeware

Daemon Tools Lite

DAEMON Tools Lite je veľmi obľúbený programom, ktorý využijete pri práci s virtuálnymi CD/DVD diskami. Tento nástroj je schopný emulovať takmer všetky chránené aj nechránené CD alebo DVD.

1747

Freeware

Utorrent

uTorrent je program, s ktorým sa sťahovanie a vymieňanie aj veľkých dát a súborov stane hračkou. Je jedno aký veľký súbor sťahujete, koľko ľudí ho zároveň s vami sťahuje  – uTorrent je na to ako stvorený.

1713

Freeware

Čítačka Qr Kódov

QR kódy, čoraz častejšie sa s nimi stretávame všade okolo nás. Vidíme ich na každom kroku a ani nevieme čo znamenajú. Chcete to vedie? Stačí ak máte čítačku QR kódov vo svojom mobile a do tajov QR kódov sa rýchlo dostanete.

1554

Freeware

828

Freeware

Vypínač Pc Na Dobrú Noc

Automatické vypnutie.

823

Freeware

Winrar

WinRAR je archivačný program pre Microsoft Windows . Možno jednu, o ktorej toho veľa neviete máte aj vy – RAR. Viete ako rozbaliť RAR  či ZIP? Ak sa takýto súbor nachádza aj vo vašom počítači vieme vám poradiť. Ako otvoriť súbor RAR a mnoho ďalších vám prezradíme teraz.

811

Freeware

Windows 10

Windows 10 je najnovší operačný systém od spoločnosti Microsoft. Môžete si ho stiahnuť a používať v stolových počítačoch, notebookoch, tabletoch, mobilných telefónoch, v hracích konzolách a pod. Oproti predchádzajúcim verziám najnovší  Windows 10 vyniká hlavne tým, že vám v počítači zaberie málo mie

713

Freeware

Generátor Qr Code

EAN či QR - ak neviete ako na malú plochu umiestniť množstvo informácií skúste to s QR kódom. Pomocou generátora QR kódov si ho môžete vytvoriť a vložiť do neho všetko čo potrebujete – od textu, cez heslá až po osobné či platobné údaje všetko.

654

Freeware

ďalšie programy »logo

9237 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 1 dnom