Free Ocr To Word 5.0.1Prevod textu zo scan dokumentov.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Free Ocr To Word 5.0.1

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

5.0.1

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

54x   (tento týždeň: 2x)

Operačné systémy:

Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Free OCR To Word je program ktorý prevedie odfotený textový dokument do dokumentu. Stačí mať naskenovaný dokument a môžete z neho s týmto programom vytvoriť dokument s koncovkou doc. Najnovšia verzia Free OCR To Word na stiahnutie zadarmo je najlepším programom na extrahovanie textu z naskenovaných dokumentov. Vyhnite sa zdĺhavému prepisovaniu a kliknite na sťahuj Free OCR To Word.

Free OCR To Word download

Free OCR To Word na stiahnutie zadarmo využijete ak často pracujete s naskenovanými dokumentmi. Nemusíte ich prepisovať. Na extrahovanie textu môžete použiť Free OCR To Word zdarma.  Skôr ako text uložíte môžete ho upraviť a až následne uložiť. Aby program fungoval je potrebné mať v počítači stiahnutý a inštalovaný Word od Microsoftu. Vo Worde môžete text ukladať. Free OCR To Word zadarmo môžete používať aj v prípade, že máte iný kancelársky balíček programov s textovým programom. V tom prípade ale extrahovaný text musíte skopírovať a vložiť do editora. Text môžete extrahovať z obrázkov v rôznych formátoch vrátane JPG, JPEG, TIFF, GIF, BMF, WMF, JPE, ICO, PCD, TAG a veľa ďalších. Vďaka tomu nepotrebujete žiadny program na konverziu obrázkov. Program Free OCR To Word zadarmo extrahuje text aj z obrázkov s nízkym kontrastom. Má presnosť až 98%.

Free OCR To Word Windows / Mac

Program Free OCR To Word na stiahnutie zadarmo sa jednoducho používa. Stačia na to len 3 kliknutia. V programe otvorte obrázok, z ktorého chcete extrahovať text, vyberte riadok, odstavec alebo časť textu, ktorú chcete previesť a kliknite na OCR. Behom pár sekúnd sa text prevedie do Wordu kde môžete dokument upraviť. Tento softvér je kompatibilný len s operačným systémom Windows – Free OCR To Word download Windows. Môžete si ho stiahnuť a aj používať zadarmo bez obmedzení.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Free Ocr To Word .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Free Ocr To Word .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Free Ocr To Word ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Ucheck 5.0.3.0

Automatická aktualizácia programov.

Freeware

0 kB

Magnify 10 1.0

Zväčšenie obrazovky Windows.

Freeware

0 kB

Geeks3D Funmark 1.37.2.0

Test grafickej karty.

Freeware

0 kB

Crystaldiskmark 8.0.4

Meranie rýchlosti pevného disku.

Freeware

0 kB

Adb Appcontrol 1.8.3

Správa Android aplikácií.

Freeware

0 kB

Kioo Media Player 1.13

Multimediálny prehrávač.

Freeware

0 kB

Wise Auto Shutdown 1.7.5.94

Automatické vypnutie PC.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Crystaldiskinfo Instalace 9.1.1

Informácie o pevnom disku PC.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3694

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2274

Freeware

Daemon Tools Lite

DAEMON Tools Lite je veľmi obľúbený programom, ktorý využijete pri práci s virtuálnymi CD/DVD diskami. Tento nástroj je schopný emulovať takmer všetky chránené aj nechránené CD alebo DVD.

1747

Freeware

Utorrent

uTorrent je program, s ktorým sa sťahovanie a vymieňanie aj veľkých dát a súborov stane hračkou. Je jedno aký veľký súbor sťahujete, koľko ľudí ho zároveň s vami sťahuje  – uTorrent je na to ako stvorený.

1713

Freeware

Čítačka Qr Kódov

QR kódy, čoraz častejšie sa s nimi stretávame všade okolo nás. Vidíme ich na každom kroku a ani nevieme čo znamenajú. Chcete to vedie? Stačí ak máte čítačku QR kódov vo svojom mobile a do tajov QR kódov sa rýchlo dostanete.

1554

Freeware

828

Freeware

Vypínač Pc Na Dobrú Noc

Automatické vypnutie.

823

Freeware

Winrar

WinRAR je archivačný program pre Microsoft Windows . Možno jednu, o ktorej toho veľa neviete máte aj vy – RAR. Viete ako rozbaliť RAR  či ZIP? Ak sa takýto súbor nachádza aj vo vašom počítači vieme vám poradiť. Ako otvoriť súbor RAR a mnoho ďalších vám prezradíme teraz.

811

Freeware

Windows 10

Windows 10 je najnovší operačný systém od spoločnosti Microsoft. Môžete si ho stiahnuť a používať v stolových počítačoch, notebookoch, tabletoch, mobilných telefónoch, v hracích konzolách a pod. Oproti predchádzajúcim verziám najnovší  Windows 10 vyniká hlavne tým, že vám v počítači zaberie málo mie

713

Freeware

Generátor Qr Code

EAN či QR - ak neviete ako na malú plochu umiestniť množstvo informácií skúste to s QR kódom. Pomocou generátora QR kódov si ho môžete vytvoriť a vložiť do neho všetko čo potrebujete – od textu, cez heslá až po osobné či platobné údaje všetko.

654

Freeware

ďalšie programy »logo

9237 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 1 dnom