F.luxOchrana očí při PC.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu F.lux

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

justgetflux.comNeznámy

Počet stiahnutí:

107x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

Windows

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

f.lux je počítačový program, ktorý vám zlepší spánok a ochráni váš zrak. Ak ste už počuli niečo o modrom svetle, nespavosti a zdravotných problémoch, ktoré spôsobuje jas počítača očiam mali by ste mať túto aplikáciu. Najnovšia verzia f.lux na stiahnutie zadarmo prispôsobí jas počítača aktuálnej dennej dobe. V závislosti od toho či je deň, svieti slnko alebo je noc jas, či farba  vášho počítača bude vždy ideálna. Sťahuj f.lux a uži si poriadny a kvalitný spánok už dnes.

f.lux download

Modré svetlo je svetlo, ktoré bežne vyžaruje počítač, notebook či televízor. Toto svetlo je v podstate neškodné ale len do doby kým nenastane večer. V ľudskom organizme sa s príchodom tmy začnú produkovať hormón spánku melatoním. Vďaka nemu sme ospalí. Svetlo počítača jednoducho dáva organizmu najavo, že je ešte deň. f.lux zadarmo prispôsobí jas a farbu monitora okoliu a tomu či je deň, alebo noc. f.lux na stiahnutie zadarmo vám umožní pracovať na počítači cez deň a aj neskoro v noci bez toho aby ste žiarou monitora kohokoľvek budili. Zároveň vás nebude v tmavej miestnosti jas obrazovky oslepovať.  f.lux zdarma tak ochráni aj váš zrak ak vás v noci napadne myšlienka, ktorú si musíte do počítača zaznamenať. S pomocou programu f.lux zadarmo bude mať obrazovka počítača vždy osvetlenie, ktoré bude vyzerať ako miestnosť v ktorej ste. Tmavá miestnosť, tmavší monitor, svetlá miestnosť, svetlý monitor. Ráno bude osvetlenie iné ako večer.

f.lux Windows / Mac

Stiahnutím programu a zadaním pár údajov ( osvetlenie, polohu a čas kedy sa približne budíte) sa vaša práca s týmto softvérom končí. O všetko ostatné sa postará program automaticky.  Kliknutím na f.lux download budete môcť počítač otvoriť kedykoľvek budete potrebovať bez toho aby vás oslepil Tento užitočný nástroj na riadenie osvetlenia PC si môžete stiahnuť pre domáce použitie. Je kompatibilný s operačným systémom Windows – f.lux download Windows. Stiahnutie a aj používanie programu nie je nijako spoplatnené.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu F.lux .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu F.lux .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu F.lux ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Roguekiller 15.6.4.0

Detekcia a odstránenie malware.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Zonealarm Free 15.6.121.18102

Ochrana PC – firewall a antivír.

Freeware

0 kB

Mcaffe Livesafe 14.0

Antivírusový program.

Freeware

0 kB

Occt 9.1.0

Kontrola stability systému.

Freeware

0 kB

W32. Blaster. Worm Removal Tool 1.0.0

Automatické odstraňovanie vírusov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »853

Freeware

Avast Free Antivirus

Kvalitný a špičkový antivírus by mal byť povinnou výbavou všetkých počítačov a mobilných zariadení. Chráni vaše súkromie, zvyšuje bezpečnosť surfovania a ochráni vaše osobné súbory a citlivé údaje pred útočníkmi.

586

Freeware

Ip Camera Viewer 4.09

IP Camera Viewer je program na správu kamier. Umožní vám ovládať až štyry kamery naraz. IP Camera Viewer si môžete stiahnuť zadarmo.

549

Freeware

Avg Antivirus Free 2019

AVG AntiVirus FREE je špičkový antivírusový program, ktorý zachytí hrozby z internetu. Základný antivir AVG môže byť váš zadarmo.

387

Freeware

Malwarebytes 3.7.1.2839

Malwarebytes je program na odhalenie a zničenie rôznych vírusov, červov, trójskych koní,... Tento anti malware program zastaví každý škodlivý program ešte skôr než sa stihne vo vašom počítači udomácniť.

385

Freeware

Spybot Search & Destroy 2.8.67

Spybot Search & Destroy je program, ktorý sa radí do kategórie antivírusových programov. Ako názov napovedá program Spybot S&D nájde a zničí spyware, adware, malware, keyloggery a trójske kone. Tento program toho vie ale o niečo viac.

359

Freeware

Kaspersky Free Antivirus 19.0.0.1088

Kaspersky Free Antivirus je jedným z najspoľahlivejších antivírusových programov na svete. Teraz si ho môžete stiahnuť zadarmo.

353

Freeware

Eset Nod32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus je najlepší antivírusový program, ktorý si môžete stiahnuť na jeden mesiac zadarmo. Neváhajte, sťahujte!

352

Freeware

342

Freeware

Core Temp 1.16

Merač CPU.

178

Freeware

ďalšie programy »logo

9323 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni