Cpu-Z 1.93Kontrola procesora.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Cpu-Z 1.93

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

1.93

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.cpuid.comNeznámy

Počet stiahnutí:

149x   (tento týždeň: 9x)

Operačné systémy:

Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

CPU - Z je program, ktorý vás bude pravidelne informovať o systéme. Získate informácie o operačnej pamäti počítača, grafickej karte, procesore či ďalších komponentoch. CPU-Z sťahuj ak chceš vedieť ako na tom je tvoj počítač. Poskytne ti množstvo užitočných informácií , ktoré je možné previesť do HTML. Tento program ti prezradí všetko čo potrebuješ vedieť. Nemusíš sťahovať množstvo programov, stačí ti tento jediný.

CPU-Z download

CPU-Z na stiahnutie zadarmo by mali využiť všetci, ktorí majú menšie problémy s počítačom.  Program meria vnútornú frekvenciu každého jadra, v reálnom čase aj frekvenciu pamäte. Zistíte s ním názov a číslo procesora, úroveň vyrovnávacej pamäte atď. Program stačí len stiahnuť, inštalácia nie je potrebná. Systémový informačný softvér CPU-Z zadarmo nie je program pre príležitostných užívateľov počítača. Jeho schopnosti ocenia hlavne ľudia, ktorí chcú dostať informácie o svojom počítači. Informácie, ktoré CPU-Z zdarma poskytne sú dátové, pokiaľ sa v týchto informáciách nevyznáte veľa vám nepovedia. Pre tých, ktorí sa o počítače zaujímajú poskytne program CPU-Z na stiahnutie množstvo užitočných informácií.  Ak sa radíte medzi nich tento program jednoducho potrebujete. Jednoduché a prehľadné rozhranie tvorí sedem kariet. Nájdete v nich všetko čo vás zaujíma – výrobca základnej dosky, informácie o grafike, pamäti, technické podrobnosti hardvérových komponentov atd.

CPU-Z Windows / Mac

Program CPU - Z si môžete stiahnuť zadarmo. Bude fungovať v počítačoch s operačným systémom Windows – CPU–Z download Windows free. Na internete nájdete aj verziu programu, ktorá je kompatibilná s operačným systémom Android a môžete si ju stiahnuť do mobilných telefónov. Aj v mobile funguje tak perfektne ako v počítači. Najnovšia verzia CPU-Z zdarma bola nedávno aktualizovaná – v auguste 2020. Kliknutím na CPU-Z download získate aktuálny informačný program, ktorý vám behom pár sekúnd poskytne informácie o počítači. Získanie týchto informácií by vám bez tohto softvéru zabralo veľa času. Ušetri čas a CPU-Z sťahuj už dnes.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Cpu-Z .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Cpu-Z .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Cpu-Z ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

Health Break 1.6

Program na pripomínanie prestávok pri PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Ryujinx Nintendo 1.1.1213

Emulátor Nintendo Switch

Freeware

0 kB

RAM Benchmark 1.3

Hodnotenie výkonu RAM

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Ucheck 5.0.3.0

Automatická aktualizácia programov.

Freeware

0 kB

Magnify 10 1.0

Zväčšenie obrazovky Windows.

Freeware

0 kB

Geeks3D Funmark 1.37.2.0

Test grafickej karty.

Freeware

0 kB

Crystaldiskmark 8.0.4

Meranie rýchlosti pevného disku.

Freeware

0 kB

Adb Appcontrol 1.8.3

Správa Android aplikácií.

Freeware

0 kB

Kioo Media Player 1.13

Multimediálny prehrávač.

Freeware

0 kB

Wise Auto Shutdown 1.7.5.94

Automatické vypnutie PC.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Crystaldiskinfo Instalace 9.1.1

Informácie o pevnom disku PC.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3792

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2392

Freeware

Daemon Tools Lite

DAEMON Tools Lite je veľmi obľúbený programom, ktorý využijete pri práci s virtuálnymi CD/DVD diskami. Tento nástroj je schopný emulovať takmer všetky chránené aj nechránené CD alebo DVD.

1836

Freeware

Utorrent

uTorrent je program, s ktorým sa sťahovanie a vymieňanie aj veľkých dát a súborov stane hračkou. Je jedno aký veľký súbor sťahujete, koľko ľudí ho zároveň s vami sťahuje  – uTorrent je na to ako stvorený.

1784

Freeware

Čítačka Qr Kódov

QR kódy, čoraz častejšie sa s nimi stretávame všade okolo nás. Vidíme ich na každom kroku a ani nevieme čo znamenajú. Chcete to vedie? Stačí ak máte čítačku QR kódov vo svojom mobile a do tajov QR kódov sa rýchlo dostanete.

1620

Freeware

897

Freeware

Winrar

WinRAR je archivačný program pre Microsoft Windows . Možno jednu, o ktorej toho veľa neviete máte aj vy – RAR. Viete ako rozbaliť RAR  či ZIP? Ak sa takýto súbor nachádza aj vo vašom počítači vieme vám poradiť. Ako otvoriť súbor RAR a mnoho ďalších vám prezradíme teraz.

886

Freeware

Vypínač Pc Na Dobrú Noc

Automatické vypnutie.

879

Freeware

Windows 10

Windows 10 je najnovší operačný systém od spoločnosti Microsoft. Môžete si ho stiahnuť a používať v stolových počítačoch, notebookoch, tabletoch, mobilných telefónoch, v hracích konzolách a pod. Oproti predchádzajúcim verziám najnovší  Windows 10 vyniká hlavne tým, že vám v počítači zaberie málo mie

794

Freeware

Generátor Qr Code

EAN či QR - ak neviete ako na malú plochu umiestniť množstvo informácií skúste to s QR kódom. Pomocou generátora QR kódov si ho môžete vytvoriť a vložiť do neho všetko čo potrebujete – od textu, cez heslá až po osobné či platobné údaje všetko.

733

Freeware

ďalšie programy »logo

9323 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 3 dni