Core Temp 1.16Merač CPU.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Core Temp 1.16

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

1.16

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.alcpu.comNeznámy

Počet stiahnutí:

146x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

Windows Server 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Core Temp je jednoduchý program na zistenie aktuálnej teploty jadra CPU. Ide o merač CPU. Ukáže vám kolísanie teploty v reálnom čase pri rôznom pracovnom zaťažení. Nemusíte rozmýšľať čo spôsobuje prehriatie počítača, s týmto programom to zistíte rýchlo a jednoducho. Najnovšia verzia Core Temp na stiahnutie zadarmo vám pomôže aj keď máte procesor s viacerými jadrami. Teplotu každého z nich vám zobrazí osobitne.  Chceš si uľahčiť zisťovanie teploty jadra procesorov? Sťahuj Core Temp a vyhni sa zdĺhavému hľadaniu teploty v systéme, samovoľnému reštartovaniu počítača či zničeniu komponentov PC.

Core Temp download

Program Core Temp na stiahnutie podporuje troch hlavných výrobcov . Intel, AMD a aj VIA. Intel od rady Core až po Core i7. AMD od Athlon 64 a Opteron, Phenom a AMD. A procesory VIA od C7 a všetkých, ktoré sú na tomto procesore založené. Core Temp zdarma meria teplotu procesora presne. Výsledky zhromažďuje z tepelných senzorov, ktoré sa nachádzajú v blízkosti najteplejších miest jednotlivých procesorov. Teplota procesora je dôležitá pre správne fungovanie počítača. Zvyšovať sa môže z rôznych dôvodov a čím skôr ich odstránite tým dlhšie vám váš počítač vydrží. K prehriatiu procesora môže dôjsť kedykoľvek. Stačí ak máte spustených naraz viac programov, nefunguje vám, alebo je zablokované vetranie atď a už sa začína jadro procesora prehrievať. Teplota procesora sa a jej hodnota sa oplatí sledovať aj v prípade ak na počítači práve pracujete. Prehriatie môže viesť  k jeho vypnutiu alebo reštartovaniu kedy by vám mohla celá práca zmiznúť. Ak sa rozhodnete kliknúť na Core Temp download týmto problémom sa vyhnete.

Core Temp Windows / Mac

Core Temp zadarmo zobrazuje teplotu každého jadra procesorov, ktoré máte v systéme. Zároveň vám umožňuje zaznamenávať namerané hodnoty. Takto budete mať dokonalý prehľad o tom aká je a aká bola teplota CPU. Tento malý ale užitočný program je kompatibilný s operačným systémom Windows. Nemusíte tak vyhľadávať na internete výraz Core Temp download Windows – môžete si ho stiahnuť tu.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Core Temp .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Core Temp .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Core Temp ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Roguekiller 15.6.4.0

Detekcia a odstránenie malware.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Zonealarm Free 15.6.121.18102

Ochrana PC – firewall a antivír.

Freeware

0 kB

Mcaffe Livesafe 14.0

Antivírusový program.

Freeware

0 kB

Occt 9.1.0

Kontrola stability systému.

Freeware

0 kB

W32. Blaster. Worm Removal Tool 1.0.0

Automatické odstraňovanie vírusov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »817

Freeware

Avast Free Antivirus

Kvalitný a špičkový antivírus by mal byť povinnou výbavou všetkých počítačov a mobilných zariadení. Chráni vaše súkromie, zvyšuje bezpečnosť surfovania a ochráni vaše osobné súbory a citlivé údaje pred útočníkmi.

549

Freeware

Ip Camera Viewer 4.09

IP Camera Viewer je program na správu kamier. Umožní vám ovládať až štyry kamery naraz. IP Camera Viewer si môžete stiahnuť zadarmo.

518

Freeware

Avg Antivirus Free 2019

AVG AntiVirus FREE je špičkový antivírusový program, ktorý zachytí hrozby z internetu. Základný antivir AVG môže byť váš zadarmo.

354

Freeware

Malwarebytes 3.7.1.2839

Malwarebytes je program na odhalenie a zničenie rôznych vírusov, červov, trójskych koní,... Tento anti malware program zastaví každý škodlivý program ešte skôr než sa stihne vo vašom počítači udomácniť.

352

Freeware

Spybot Search & Destroy 2.8.67

Spybot Search & Destroy je program, ktorý sa radí do kategórie antivírusových programov. Ako názov napovedá program Spybot S&D nájde a zničí spyware, adware, malware, keyloggery a trójske kone. Tento program toho vie ale o niečo viac.

327

Freeware

Eset Nod32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus je najlepší antivírusový program, ktorý si môžete stiahnuť na jeden mesiac zadarmo. Neváhajte, sťahujte!

325

Freeware

Kaspersky Free Antivirus 19.0.0.1088

Kaspersky Free Antivirus je jedným z najspoľahlivejších antivírusových programov na svete. Teraz si ho môžete stiahnuť zadarmo.

317

Freeware

313

Freeware

Core Temp 1.16

Merač CPU.

146

Freeware

ďalšie programy »logo

9281 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 hodinami