Bandicam 4.5.8.1673Nahravanie obrazovky.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Bandicam 4.5.8.1673

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

4.5.8.1673

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.bandicam.comNeznámy

Počet stiahnutí:

424x   (tento týždeň: 2x)

Operačné systémy:

Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Bandicam je program, s ktorým môžete nahrávať videá a snímať obrazovku počas hrania PC hier, pozerania videa a pod. V podstate tento program dokáže zachytiť všetko čo sa deje na obrazovke počítača. Môže nahrať aj hru, ktorú hráte ak je v nej použitá grafická technológia DirectX, OpenGL, Vulkan. Popri väčšine programov, ktoré vedia zmazať históriu prehliadanie sa občas program, ktorý zaznamená čo práve robíte na počítači isto zíde. Ak je to aj váš prípad nemala by vám uniknúť najnovšia verzia Bandicam na stiahnutie zadarmo môže byť na istý čas vaša. Ak potrebujete vedieť, či vám program vyhovuje, môžete ho zadarmo vyskúšať. Jednoduché a prehľadné rozhranie, možnosť nastavenia jazykovej verzie a ľahké používanie sú kladmi, pre ktoré by si mal kliknúť na Bandicam sťahuj.

Bandicam download

Ak potrebujete nahrať časť počítačovej hry, videa, alebo čokoľvek čo je práve na obrazovke počítača môžete to urobiť prostredníctvom programu Bandicam CZ. Program Bandicam nahrá všetko čo budete chcieť – PC hry, prednášky, semináre, alebo hovory prostredníctvom Skype či si urobiť video záznam z videokamery (prípadne iného zariadenie). Bandicam na stiahnutie zdarma je výbornou ponukou ak sa neviete rozhodnúť medzi viacerými podobnými aplikáciami. Zadarmo si vyskúšate, či vám vyhovuje. Potrebujete nahrať len časť obrazovky? Aj s tým vám program Bandicam pomôže. Umožní vám nahrávať len časť obrazovky, tiež môžete nastaviť ako dlho má nahrávanie trvať, prípadne si nahrávanie nastaviť dopredu  (napr. má sa nahrávať každý utorok od 10:00 do 18:00 hod). Umožňuje aj kreslenie na obrázku, či videu, ktoré nahrávate. Aplikáciu Bandicam stiahnuť sa určite oplatí.

Bandicam Windows

Ak hľadáte vhodný program na nahrávanie obrazovky Bandicam je tou dobrou voľbou. Počas skúšobnej doby môžete Bandicam používať zadarmo. Bandicam Windows download free- na tento odkaz by ste mali kliknúť ak chcete zaznamenať obrazovku počítača. Po uplynutí skúšobnej doby je na vašom rozhodnutí, či si program zakúpite, alebo nie. Ak používate operačný systém Mac pojem Bandicam Mac download budete hľadať márne. Program Bandicam nie je s Mac kompatibilný.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Bandicam .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Bandicam .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Bandicam ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Ucheck 5.0.3.0

Automatická aktualizácia programov.

Freeware

0 kB

Magnify 10 1.0

Zväčšenie obrazovky Windows.

Freeware

0 kB

Geeks3D Funmark 1.37.2.0

Test grafickej karty.

Freeware

0 kB

Crystaldiskmark 8.0.4

Meranie rýchlosti pevného disku.

Freeware

0 kB

Adb Appcontrol 1.8.3

Správa Android aplikácií.

Freeware

0 kB

Kioo Media Player 1.13

Multimediálny prehrávač.

Freeware

0 kB

Wise Auto Shutdown 1.7.5.94

Automatické vypnutie PC.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Crystaldiskinfo Instalace 9.1.1

Informácie o pevnom disku PC.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3694

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2274

Freeware

Daemon Tools Lite

DAEMON Tools Lite je veľmi obľúbený programom, ktorý využijete pri práci s virtuálnymi CD/DVD diskami. Tento nástroj je schopný emulovať takmer všetky chránené aj nechránené CD alebo DVD.

1747

Freeware

Utorrent

uTorrent je program, s ktorým sa sťahovanie a vymieňanie aj veľkých dát a súborov stane hračkou. Je jedno aký veľký súbor sťahujete, koľko ľudí ho zároveň s vami sťahuje  – uTorrent je na to ako stvorený.

1713

Freeware

Čítačka Qr Kódov

QR kódy, čoraz častejšie sa s nimi stretávame všade okolo nás. Vidíme ich na každom kroku a ani nevieme čo znamenajú. Chcete to vedie? Stačí ak máte čítačku QR kódov vo svojom mobile a do tajov QR kódov sa rýchlo dostanete.

1554

Freeware

828

Freeware

Vypínač Pc Na Dobrú Noc

Automatické vypnutie.

823

Freeware

Winrar

WinRAR je archivačný program pre Microsoft Windows . Možno jednu, o ktorej toho veľa neviete máte aj vy – RAR. Viete ako rozbaliť RAR  či ZIP? Ak sa takýto súbor nachádza aj vo vašom počítači vieme vám poradiť. Ako otvoriť súbor RAR a mnoho ďalších vám prezradíme teraz.

811

Freeware

Windows 10

Windows 10 je najnovší operačný systém od spoločnosti Microsoft. Môžete si ho stiahnuť a používať v stolových počítačoch, notebookoch, tabletoch, mobilných telefónoch, v hracích konzolách a pod. Oproti predchádzajúcim verziám najnovší  Windows 10 vyniká hlavne tým, že vám v počítači zaberie málo mie

713

Freeware

Generátor Qr Code

EAN či QR - ak neviete ako na malú plochu umiestniť množstvo informácií skúste to s QR kódom. Pomocou generátora QR kódov si ho môžete vytvoriť a vložiť do neho všetko čo potrebujete – od textu, cez heslá až po osobné či platobné údaje všetko.

654

Freeware

ďalšie programy »logo

9237 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 1 dnom