Asoftis Burning Studio 1.6Napaľovanie.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Asoftis Burning Studio 1.6

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

1.6

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.asoftis.czNeznámy

Počet stiahnutí:

461x   (tento týždeň: 1x)

Operačné systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Asoftis Burning Studio je jednoduchý program na rýchle a ľahké vypaľovanie. Potrebujete napáliť CD, chcete kopírovať pesničku z DVD a pod? Prednastavené funkcie programu vám umožnia jeho jednoduché ovládanie. Okrem vypaľovania toho ale tento program zvládne oveľa viac. Kopírovanie, zálohovanie alebo archivovanie súborov a dát - najnovšia verzia Asoftis Burning Studio to zvládne takmer sama. Stačí pár kliknutí a hotovo. Program Asiftis Burning Studio si väčšina z vás stiahne hlavne pre jeho funkciu vypaľovania. Asiftis Burning Studio 1.6 je najnovšia verzia, ktorá vám umožní vypaľovať všetky formáty dát a súborov na akékoľvek médium.

Asoftis Burnng Studio download

Tento program spolupracuje so všetkými druhmi médií: Blu-ray (BD-R, BD-RE, BD-RE DL, aj BD-XL), klasické a aj dvojvrstvove DVD a CD. Asoftis Burning Studio na stiahnutie zadarmo na skúšobnú dobu 14 dní sa naozaj oplatí. Nahradí množstvo programov, ktoré by ste pre dosiahnutie rovnakého výsledku museli stiahnuť do počítača. V programe Asofting Burning Studio zdarma môžete 14 dní vypalovať a kopírovať klasické dáta na akékoľvek médiá. Ak médium neuzatvoríte môžete ho kedykoľvek doplniť alebo zmazať. Potrebuješ si uložiť dáta na dlhšiu dobu? Zálohuj ich na M- Disc – médiá s dlhou životnosťou (viac ako 1300 rokov). Asofting Burning Studio sťahuj a získaš program na dlhodobú archiváciu. Pri inštalácii programu je potrebné sa registrovať. Následne vám na mail, ktorý ste pri registrácii uviedli príde najprv link, kde potvrdíte registráciu. Následne vám príde druhý mail s Asofting Burning Studio key – registračný kľúč.

Asofting Burning Studio Windows / Mac

Jednoduché a prehľadné rozhranie programu v českom, alebo anglickom jazyku vám uľahčí a zrýchli prácu na počítači. Ak hľadáte v prehliadači výraz Asofting Burning Windows download free získate bezplatnú verziu len na 14 dní. Asofting Burning Stutio plná verzia vám bude k dispozícii len dva týždne. Ak ju budete chcieť používať aj po tomto čase je potrebné si program zakúpiť. Asofting Burning Studio cena sa pohybuje od 15 (akciová cena) do 30 euro. Verziu tejto aplikácie pre operačný systém Mac by ste zháňali márne. Program je kompatibilný len s operačným systémom Windows 10,8 a 7.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Asoftis Burning Studio .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Asoftis Burning Studio .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Asoftis Burning Studio ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Nucleo 4.1.0

Program s ikonami

Demo

0 kB

Health Break 1.6

Program na pripomínanie prestávok pri PC

Freeware

0 kB

Solid Edge

CAD program

Demo

0 kB

Fusion 360

CAD program

Adware

0 kB

FreeCAD

CAD program

Adware

0 kB

Ryujinx Nintendo 1.1.1213

Emulátor Nintendo Switch

Freeware

0 kB

RAM Benchmark 1.3

Hodnotenie výkonu RAM

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Ucheck 5.0.3.0

Automatická aktualizácia programov.

Freeware

0 kB

Magnify 10 1.0

Zväčšenie obrazovky Windows.

Freeware

0 kB

Geeks3D Funmark 1.37.2.0

Test grafickej karty.

Freeware

0 kB

Crystaldiskmark 8.0.4

Meranie rýchlosti pevného disku.

Freeware

0 kB

Adb Appcontrol 1.8.3

Správa Android aplikácií.

Freeware

0 kB

Kioo Media Player 1.13

Multimediálny prehrávač.

Freeware

0 kB

Wise Auto Shutdown 1.7.5.94

Automatické vypnutie PC.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Crystaldiskinfo Instalace 9.1.1

Informácie o pevnom disku PC.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3855

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2455

Freeware

Daemon Tools Lite

DAEMON Tools Lite je veľmi obľúbený programom, ktorý využijete pri práci s virtuálnymi CD/DVD diskami. Tento nástroj je schopný emulovať takmer všetky chránené aj nechránené CD alebo DVD.

1874

Freeware

Utorrent

uTorrent je program, s ktorým sa sťahovanie a vymieňanie aj veľkých dát a súborov stane hračkou. Je jedno aký veľký súbor sťahujete, koľko ľudí ho zároveň s vami sťahuje  – uTorrent je na to ako stvorený.

1809

Freeware

Čítačka Qr Kódov

QR kódy, čoraz častejšie sa s nimi stretávame všade okolo nás. Vidíme ich na každom kroku a ani nevieme čo znamenajú. Chcete to vedie? Stačí ak máte čítačku QR kódov vo svojom mobile a do tajov QR kódov sa rýchlo dostanete.

1646

Freeware

Winrar

WinRAR je archivačný program pre Microsoft Windows . Možno jednu, o ktorej toho veľa neviete máte aj vy – RAR. Viete ako rozbaliť RAR  či ZIP? Ak sa takýto súbor nachádza aj vo vašom počítači vieme vám poradiť. Ako otvoriť súbor RAR a mnoho ďalších vám prezradíme teraz.

935

Freeware

921

Freeware

Vypínač Pc Na Dobrú Noc

Automatické vypnutie.

908

Freeware

Windows 10

Windows 10 je najnovší operačný systém od spoločnosti Microsoft. Môžete si ho stiahnuť a používať v stolových počítačoch, notebookoch, tabletoch, mobilných telefónoch, v hracích konzolách a pod. Oproti predchádzajúcim verziám najnovší  Windows 10 vyniká hlavne tým, že vám v počítači zaberie málo mie

826

Freeware

Generátor Qr Code

EAN či QR - ak neviete ako na malú plochu umiestniť množstvo informácií skúste to s QR kódom. Pomocou generátora QR kódov si ho môžete vytvoriť a vložiť do neho všetko čo potrebujete – od textu, cez heslá až po osobné či platobné údaje všetko.

765

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni