7-Zip19.017-ZIP je archivačný program, ktorý medzi ostatnými podobnými programami vyniká vysokým kompresným pomerom. Aj keď vzhľadom pripomína staršiu verziu WinZip nedajte sa zmiasť. Najnovšia verzia 7-ZIP obsahuje formát 7z, ktorý komprimuje o 30 až 50% lepšie než iné komprimačné programy.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu 7-Zip 19.01

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

19.01

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.7-zip.orgNeznámy

Počet stiahnutí:

353x   (tento týždeň: 2x)

Operačné systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

7-ZIP je archivačný program, ktorý medzi ostatnými podobnými programami vyniká vysokým kompresným pomerom. Aj keď vzhľadom pripomína staršiu verziu WinZip nedajte sa zmiasť. Najnovšia verzia 7-ZIP obsahuje formát 7z, ktorý komprimuje o 30 až 50% lepšie než iné komprimačné programy. Podporuje aj množstvo ďalších a často používaných formátov, ako ZIP, XZ, GZIP, ZIP, WIM, TAR, BZIP2, ktoré môžete rozbaliť aj zabaliť. Často používaný formát ZIP komprimuje o takmer 10% lepšie než iné archivačné programy. Ak potrebujete ideálny archivačný program vyhľadajte 7-ZIP download free. Lepší program zadarmo do svojho počítača na správu súborov isto nenájdete.

7-ZIP download

Prišiel vám mailom súbor, do ktorého sa neviete dostať? Archivátor súborov 7_ZIP na stiahnutie zdarma vám s tým môže pomôcť. Otvoríte s ním množstvo súborov v rôznych formátoch – ARJ, CAB, CPIO, EXT, GTP, IHEX, OSO, NTFS, RAR, UDF, VHD atď. Ako sami vidíte ponuka 7-ZIP stiahnuť zadarmo sa určite oplatí. Potrebujete poslať mailom väčší súbor? Stačí ak ho zabalíte do menšieho formátu a následne pripojíte k mailu. Takto ušetríte miesto nie len v mailoch, ale aj vo svojom počítači, bez toho, aby ste museli riešiť problémy s plnou pamäťou a čistiť počítač. 7-ZIP sťahuj zadarmo a s perfektným komprimačným programom získaš aj jednoduchého správcu súborov. 7-ZIP cena vás nemusí vôbec zaujímať. 7-ZIP stiahnuť zadarmo si môže každý, kto chce mať v súboroch poriadok a zjednodušiť si tak prácu na počítači.

7-ZIP Windows / Mac

Komprimačný program 7-ZIP je v ponuke len pre operačný systém Windows – stačí len vyhľadať 7-ZIP download Windows free. Funguje aj v starších systémoch - download 7-ZIP for Windows 7, ale môžete ho používať aj vo Windows 8, 10 a starších verziách. 7-ZIP Mac budete hľadať zbytočne. Tento operačný systém aplikáciu 7-ZIP nepodporuje. Je dobré sa obzrieť po iných alternatívnych programoch. Prípadne si stiahnuť program, ktorý bude podporovať aplikáciu 7-ZIP vo vašom počítači... napr. WinRAR.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu 7-Zip.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu 7-Zip.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu 7-Zip?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Installsimple

Tvorba inštalačných balíčkov.

Freeware

0 kB

Ucheck 5.0.3.0

Automatická aktualizácia programov.

Freeware

0 kB

Magnify 10 1.0

Zväčšenie obrazovky Windows.

Freeware

0 kB

Geeks3D Funmark 1.37.2.0

Test grafickej karty.

Freeware

0 kB

Crystaldiskmark 8.0.4

Meranie rýchlosti pevného disku.

Freeware

0 kB

Adb Appcontrol 1.8.3

Správa Android aplikácií.

Freeware

0 kB

Kioo Media Player 1.13

Multimediálny prehrávač.

Freeware

0 kB

Wise Auto Shutdown 1.7.5.94

Automatické vypnutie PC.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Crystaldiskinfo Instalace 9.1.1

Informácie o pevnom disku PC.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Ccleaner 5.76

Nedostatok miesta na disku? Načítanie trvá príliš dlho a nakoniec sa aj tak pc zasekne?  Stiahnite si program CCleaner zadarmo a zabudnite na tieto problémy.

3694

Freeware

Nero 9.4.12.3

Napaľovanie.

2274

Freeware

Daemon Tools Lite

DAEMON Tools Lite je veľmi obľúbený programom, ktorý využijete pri práci s virtuálnymi CD/DVD diskami. Tento nástroj je schopný emulovať takmer všetky chránené aj nechránené CD alebo DVD.

1747

Freeware

Utorrent

uTorrent je program, s ktorým sa sťahovanie a vymieňanie aj veľkých dát a súborov stane hračkou. Je jedno aký veľký súbor sťahujete, koľko ľudí ho zároveň s vami sťahuje  – uTorrent je na to ako stvorený.

1713

Freeware

Čítačka Qr Kódov

QR kódy, čoraz častejšie sa s nimi stretávame všade okolo nás. Vidíme ich na každom kroku a ani nevieme čo znamenajú. Chcete to vedie? Stačí ak máte čítačku QR kódov vo svojom mobile a do tajov QR kódov sa rýchlo dostanete.

1554

Freeware

828

Freeware

Vypínač Pc Na Dobrú Noc

Automatické vypnutie.

823

Freeware

Winrar

WinRAR je archivačný program pre Microsoft Windows . Možno jednu, o ktorej toho veľa neviete máte aj vy – RAR. Viete ako rozbaliť RAR  či ZIP? Ak sa takýto súbor nachádza aj vo vašom počítači vieme vám poradiť. Ako otvoriť súbor RAR a mnoho ďalších vám prezradíme teraz.

811

Freeware

Windows 10

Windows 10 je najnovší operačný systém od spoločnosti Microsoft. Môžete si ho stiahnuť a používať v stolových počítačoch, notebookoch, tabletoch, mobilných telefónoch, v hracích konzolách a pod. Oproti predchádzajúcim verziám najnovší  Windows 10 vyniká hlavne tým, že vám v počítači zaberie málo mie

713

Freeware

Generátor Qr Code

EAN či QR - ak neviete ako na malú plochu umiestniť množstvo informácií skúste to s QR kódom. Pomocou generátora QR kódov si ho môžete vytvoriť a vložiť do neho všetko čo potrebujete – od textu, cez heslá až po osobné či platobné údaje všetko.

654

Freeware

ďalšie programy »logo

9237 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 1 dnom