Windows Movie MakerChcete si z fotiek z dovolenky urobiť video? S jednoduchým programom na tvorbu videí Windows Movie Maker to zvládne každý – tvorba, úprava, strih videí a množstvo efektov, prechodov, zvukových stôp a ďalších funkcií.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Windows Movie Maker

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

1084x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

Windows

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Chcete si z fotiek z dovolenky urobiť video? S jednoduchým programom na tvorbu videí Windows Movie Maker to zvládne každý – tvorba, úprava, strih videí a množstvo efektov, prechodov, zvukových stôp a ďalších funkcií. Nájsť dobrý program na úpravu videí môže byť v súčasnej ponuke zložité. Nájsť takýto program, ktorý by bol zároveň kompatibilný s operačným systémom Windows môže byť ešte ťažšie. Preto sa spoločnosť Microsoft rozhodla zaradiť do svojej ponuky program na výrobu videa s názvom Windows Movie Maker.

Program na strihanie/úpravu videa

Ak hľadáte program na tvorbu videa, ktorý zvládnu aj amatéri nemal by vašej pozornosti uniknúť Windows movie maker. Spoločnosť Microsoft program na úpravu videa ponúka už od roku 2000. V roku 2005 prišla na trh s novinkou Windows Movie Maker 2.6, ktorý neskôr nahradil program s názvom Windows live movie maker. Následnými ďalším vývojom vznikol o pár rokov (2012)  program Movie Maker, ktorý vyniká jednoduchým ovládaním a množstvom funkcií, ktoré pri tvorbe videí isto využijete. Je súčasťou balíčku Windows Essentials. Bohužiaľ, podpora pre tento balíček sa skončila v roku 2017, takže sa jeho ďalších aktualizácií a vylepšení nedočkáte. Aj napriek tomu zostáva tento program na úpravu videa jedným z najžiadanejších. Ak hľadáte program na strih videa, vytvorenie krátkych filmov s hudbou v pozadí, pridaním titulkov, s možnosťou vloženia efektov, prechodov môžete využiť ponuku Movie Maker stiahnutie zadarmo. Program je ideálny pre začiatočníkov a aj ľudí, ktorí chcú film, či video vytvoriť čo najrýchlejšie a najpohodlnejšie. Ďalšou veľkou výhodou programu je, že práve vytvorené video môžete hneď zdieľať na Facebooku, YouTube atď. Môžete si ho tiež stiahnuť do mobilného telefónu alebo poslať priateľom.

Windows Movie Maker download

Konkurenčné spoločnosti využili ukončenie podpory Movie Maker a začali ponúkať programy s podobnými názvami. Originálny program je však zadarmo. Teraz si môžete Movie Maker stiahnuť zadarmo. Jednoduchý program na strihanie videí si vás získa jednoduchou manipuláciou, prehľadnosťou ale aj efektami, ktoré poskytuje (viac ako 60 prechodov, 0 vizuálnych efektov, možnosti priblíženia, orezanie, ...). Movie Maker zadarmo si môžete stiahnuť aj keď potrebuje vytvoriť rýchlo video. Stačí vybrať fotografie, videá a vybrať vhodnú hudbu a následne už len aktivovať automatický film. Takto vzniknuté video Movie Maker môžete buď hneď použiť, alebo ak s ním nie ste spokojní, môžete pokračovať v úpravách. Teraz môžete získať Windows Movie Maker free. Ak vás od tejto ponuky odrádza myšlienka, že program na tvorbu videa je náročný a vyžaduje si isté znalosti mýlite sa. Prezrite si Movie maker tutorial – sami zistíte, že to zvládne naozaj aj dieťa. Takže nie je nad čím rozmýšľať, klikni na Movie Maker sťahuj a začni tento jednoduchý program na strihanie videí, ich úpravu a tvorbu jednoducho užívať.

Windows Media Maker SK

Jazykovú bariéru prekonáte jednoducho. Stiahnite si Movie Maker 2012 sk. Presne tak – Movie Marker zadarmo môžete mať v slovenskom jazyku. Najnovšiu verziu programu Movie Maker môžete teraz naplno využívať. Pokiaľ dávate prednosť českému jazyku stačí si len stiahnuť Windows Movie Maker cz. Akákoľvek úprava videa, vloženie prechodov, efektov, pridanie titulkov, hovoreného slova, či strih videa Windows Movie Maker zvládne efektívne a za pár minút. Je len na vás či si stiahnete Movie Maker v slovenčine, alebo češtine. Tak či tak získate program, s pomocou ktorého môžete vytvoriť zaujímavé a originálne video veľmi rýchlo. Fotky z dovolenky, alebo rodinného výletu môžu dostať podobu krátkeho filmu, ktorý si môžete nahrať na DVD, alebo ho zdieľať na sociálnych sieťach.

Windows Movie Maker – Windows

O kompatibilitu s operačným systémom Windows sa nemusíte obávať. Nakoľko tento program vytvorila spoločnosť Microsoft je stvorení práve pre tento operačný systém. Aj keď ho v súčasnosti nahradil iný program môžete si ho stiahnuť aj do najnovšieho operačného systému - Movie Maker Windows 10 bude bežať aj vo Windows 10. Ak používate staršie operačné systémy Windows môžete tento program na tvorbu videí používať v celom rozsahu. Movie Maker Windows 7, alebo Movie Maker Windows xp – nemusíte hľadať konkrétnu verziu programu pre konkrétny operačný systém. Všetky jeho funkcie môžete bez problémov používať v operačnom systéme Windows 7,8,8.1, 1O, Vista a aj XP.

Windows Movie Maker online

Máte málo voľného miesta v počítači a rozmýšľate či si program na úpravu videa stiahnuť? Tento problém za vás vyrieši online verzia. Vyhnete sa tak sťahovaniu a inštalácii programu. Movie Maker zadarmo a ešte aj online je výhodnou voľbou pre každého, kto tento program potrebuje len občas a nepoužíva ho pravidelne. Ak prídete tvorbe videa na chuť môžete tento program mať vo svojom počítači a skúšať čo všetko dokáže vždy keď budete chcieť. Stačí len kliknúť na Windows Movie Maker free a vašim prvým pokusom s tvorbou, či strihom videá nič nebráni. Stačí len vložiť fotky, video, alebo hudbu (z počítača, tabletu, mobilného telefónu či soc. sietí), doplniť to o hudbu, alebo obrázky zadarmo a kliknúť na vytvoriť video. Výsledok vašej pár minútovej práce si môžete stiahnuť.

Windows Live Movie Maker

Možno ste pri surfovaní po internete natrafili aj na program Windows Live Movie Maker. Pôvodne bol súčasťou balíčka Windows Live Essentials (alebo Windows Live Installer), ktorý ste získali ak ste hľadali Movie Maker Windows 7 download. Nejde o ten istý program, ktorý vám tu predstavujeme. Aj keď sú oba vytvorené konkrétne pre operačný systém Windows, rozdiely v nich sú. Tento program má menej funkcií a chýba mu aj časová os. Všetky potrebné funkcie nájdete na panely nástrojov. Rozdiel je aj v uložení výsledného videa. Kým staršie verzie Movie Maker umožňujú uložiť video len vo formáte DV AVI a WMV nová verzia vám umožní video aj napáliť na DVD. Windows Live Movie Maker umožňuje uložiť video vo formáte HD, či SD, môžete ho zdieľať a aj nahrať na DVD. Ak chcete video poslať e-mailom, alebo stiahnuť do mobilného telefónu video a aj zvuk sa skomprimujú do vybraného formátu. Ak hľadáte kompatibilný program na tvorbu videa pre začiatočníkov pre operačný systém Windows Vista najvhodnejšou voľbou pre vás je Windows Movie Maker 2.6.

Ďalšie programy na úpravu videa / strih videa

Amatérom a začiatočníkom program Movie Maker zadarmo úplne postačí. Obsahuje všetky potrebné funkcie na vytvorenie jednoduchého videá. Pokiaľ vám ale tento jednoduchý program na strihanie videí nevyhovuje môžete sa obzrieť po iných. Open Shot Video Editor – bezplatný program na úpravu videa má všetky základné funkcie plus editor pre 3D animáciu,  jemnejšiu úpravu farebných odtieňov. Ponúka aj funkciu kľúčovania (green screen, blue screen). Shotcut – program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo podporuje videá v rozlíšení 4K a môžete ho ovládať priestorovými gestami. Obsahuje základné funkcie na strih videa, jeho úpravu a vylepšenie obrazu a farby. Avidemux – tvorba, úprava a strih videa s týmto programom je hračkou. Avidemux sa najviac podobá programu Movie Maker. Neobsahuje pokročilejšie funkcie, ale ak len z videom začínate môžete ho získať zadarmo. Jeho výhodou je, že nie je viazaný len na operačný systém Windows. V ponuke je aj pre operačná systémy Mac OS X a Linux. Pinnacle Studio – tento program na strih videa nie je zadarmo. Obsahuje ale pokročilejšie funkcie. Nájdete v ňom viac ako 2000 efektov, šablón a titulkov, umožňuje upravovať video z niekoľkých kamier, podporuje 360°videá, ... V ponuke ho nájdete v troch verziách a jeho cena sa pohybuje od 50 do 80 EUR.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Windows Movie Maker.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Windows Movie Maker.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Windows Movie Maker?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Demo

0 kB

Demo

0 kB

FileBot 5.1.3

Organizácia stiahnutých filmov a seriálov

Shareware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Iwisoft Free Video Converter 1.2

Prevod audio a video.

Freeware

0 kB

Video Flip And Rotate 1.1.40.1103

Prevrátenie a otočenie videa.

Freeware

0 kB

Ffdiaporama 2.1.2014.0209

Tvorba videa z fotiek.

Freeware

0 kB

Mp4 Video Repair Tool 1.0

Oprava pokazených MP4.

Freeware

0 kB

Free Vob Player 1.0

Prehrávač VOB videa.

Freeware

0 kB

Ulead Videostudio 11

Úprava videa.

Freeware

0 kB

Koyote Free Video Converter 3.2

Prevod video formátov.

Freeware

0 kB

Iobit Screen Recerder 1.3.0.331

Snímanie činnosti na obrazovke.

Freeware

0 kB

Convert Mov To Avi 1.0

Prevod formátov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Windows Movie Maker

Chcete si z fotiek z dovolenky urobiť video? S jednoduchým programom na tvorbu videí Windows Movie Maker to zvládne každý – tvorba, úprava, strih videí a množstvo efektov, prechodov, zvukových stôp a ďalších funkcií.

1084

Freeware

Adobe Flash Player 30.0.0.113

Adobe Flash Player od spoločnosti Adobe je multimediálny softwarem, ktorý používajú milióny užívateľov internetu. Prehráva audio aj video súbory v rôznych formátoch, podporuje rôzne OS a je štandardným doplnkom vo väčšine prehliadačov.

993

Freeware

Vlc Media Player

VLC Media Player je program na prehrávanie hudby a videí v rôznych formátoch. Funguje takmer na všetkých známejších platformách a hravo prehrá aj poškodené či neúplné súbory.

794

Freeware

K-Lite Mega Codec Pack 15.4.0

K-Lite Codec Pack je balík programov, ktoré sú potrebné pre kódovanie a dekódovanie audio aj video súborov v rôznych formátoch. Program je špeciálne navrhnutý tak, aby prehrával všetky obľúbené, populárne a často používané zvukové aj obrazové formáty.

664

Freeware

474

Freeware

Mp4 Converter 3.33.0

Prevod videa.

473

Freeware

Macromedia Flash Player 8

Flash prehrávač.

460

Freeware

Sony Vegas Pro 17

Úprava video/audio.

437

Freeware

408

Freeware

Phototofilm 3.9.2.100

Tvorba videa z fotiek.

223

Freeware

ďalšie programy »logo

9373 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni