Adobe Flash Player30.0.0.113Adobe Flash Player od spoločnosti Adobe je multimediálny softwarem, ktorý používajú milióny užívateľov internetu. Prehráva audio aj video súbory v rôznych formátoch, podporuje rôzne OS a je štandardným doplnkom vo väčšine prehliadačov.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Adobe Flash Player 30.0.0.113

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

30.0.0.113

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

935x   (tento týždeň: 14x)

Operačné systémy:

Windows, iOS

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Adobe Flash Player od spoločnosti Adobe je multimediálny softwarem, ktorý používajú milióny užívateľov internetu. Prehráva audio aj video súbory v rôznych formátoch, podporuje rôzne OS a je štandardným doplnkom vo väčšine prehliadačov. Najvyhľadávanejší a najpoužívanejší software na prehrávanie videí a animácií má názov Adobe Flash Player. Software Adobe/ Adobe programy je dnes považovaný za internetový štandard. Tento prehrávač videí a animácií je inštalovaný vo viac ako 90% počítačov.

Čo je to Adobe Flash Player?

Program, ktorý ba nemal chýbať ani vo vašom počítači. Adobe Flash Player zadarmo používa drvivá väčšina užívateľov. Je vždy prvou voľbou po ktorej každý siaha keď chce prehrať multimediálne súbory – prehrávanie videa a animácií, rôznych aplikácií a často sa používa aj v online hrách. Aj napriek množstvu podobných programov  na prehrávanie audio a video súborov je veľa hier, videí a grafických prvkov vybudovaných na platforme Flash. Ak chcete aby sa správne zobrazovali vo vašom počítači potrebujete Adobe Flash Player plugin. Tento software nepracuje samostatne, preto je dostupný ako pluning teda zásuvný modul Adobe Flash Player. Kompatibility s konkrétnym operačným systémom sa obávať nemusíte. Podporuje takmer všetky operačné systémy (Windows, Mac a aj Linux). Aj to je jeden z dôvodov prečo je Adobe Flash Player jedným z najsťahovanejších. Ak zadáte do vyhľadávača výraz prehrávač do internetového prehliadača zobrazí sa vám práve tento software.

Adobe Flash Plaeyr download

Tento prehrávač multimediálneho obsahu si môžete stiahnuť zadarmo. Programy, hry, videá, animácie na internete sú tvorené v programe Flash, takže ak chcete internet plnohodnotne využívať Adobe Flash Player v slovenčine by mal byť vo vašom počítači. Ak máte problém otvárať niektoré webové stránky, nedá sa vám prehrať video z internetu, alebo sa vám nechce spustiť hra? Chýba vám zásuvný modul Adobe Flash Player. Môžete si ho stiahnuť zadarmo aj v slovenskom jazyku. Stačí len kliknúť na Adobe Flash Player SK a môžete pokračovať v surfovaní na internete bez najmenších problémov. Počúvať hudbu, prezerať animácie či videá a iné multimediálne formáty na internete – doplnok Adobe Flash Player  vám to umožní kedykoľvek. Stiahnite si tento software zadarmo a užívajte si všetky jeho výhody. Pokiaľ sa obávate jazykovej bariéry stiahnite si Adobe Flash Player slovensky.

Inštalácia Adobe Flash Player

Rýchla a jednoduchá inštalácia Adobe sk nie je žiadnou prekážkou. Zvládne ju naozaj každý. Stiahnite si Adobe Flash Player plugin a kliknutím povoľte jeho inštaláciu. Software Adobe sa sám nainštaluje. Počas inštalácie vás môže vyznať k vypnutiu internetového prehliadača (integruje sa priamo do prehliadača). Ak ho vypnete pred inštaláciou k výzve nedôjde. To je všetko.

Adobe Flash Player aktualizácia

Adobe Flash Player je kompatibilný s takmer všetkými najpoužívanejšími operačnými systémami (Windows, Mac aj Linux).  Hneď po stiahnutí a inštalácii sa automaticky aktualizuje. Ak je nová aktualizácia dostupná verejnosti určite sa o tom dozviete. Hneď po otvorení prehliadača sa vám zobrazí správa o novej verzii. Následne len kliknite na „nastaviť“, alebo „ok“. Je dobré ak pri inštalácii je prehliadač zatvorený. Na konci počítač reštartujte. Na automatickú aktualizáciu je potrebné chvíľu počkať. Ak trpezlivosť nie je vaša silná stránka, alebo začínate mať problémy so spúšťaním niektorých multimediálnych súborov, či zasekávaním prehliadača môžete prejsť k manuálnej aktualizácii - Adobe Flash Player update. Vo vlastnom záujme si môžete zistiť či používate najnovšiu verziu Flash Player a či máte aj najnovšiu aktualizáciu. Na domovskej stránke môžete najnovšiu aktualizáciu získať ešte skôr než sa výzva na jej inštaláciu zobrazí vo vašom počítači.

Multimediálny software

Ak hľadáte prehrávač videa nájdete prehrávač videa. Ak si ale chcete púšťať aj hudbu a hrať hry mali by ste sa obzrieť po multimediálnych prehrávačoch. Najpoužívanejší, najsťahovanejší a teda aj najobľúbenejší je prehrávač multimediálneho obsahu Adobe Flasf Player. Flash Player zadarmo podporuje širokú škálu formátov – AMF, FLV, GIF, JPEG, JSON, MP3, PNG, SWF a XML. Tiež vie dekódovať videá s viacerými vláknami  a zrýchľuje vykreslenie 3D grafiky. Hardverová akcelerácia – 2D a 3D hardvérová akcelerácia je vo verzii Adobe Flash Player 11.0 oveľa rýchlejšia než v predchádzajúcej verzii. Využiť to môžete aj v mobilných zariadeniach s operačným systémom Android.

Adobe Flash Player pre prehliadače

Flash Player zadarmo funguje vo všetkých operačných systémoch a internetových prehliadačoch. O obľúbenosti tohto programu svedčí aj fakt, že je súčasťou Google Chrome a Firefox. Nemusíte sa obávať či používate najnovšiu verziu. Adobe Flash Player update, teda aktualizácia programu sa vykonáva automaticky. Ak ste si tento prehrávač multimediálneho obsahu odinštalovali môžete si ho znova stiahnuť. Ohľadom internetového prehliadača sa funkčnosti či nefunkčnosti obávať nemusíte:
  • Adobe Flash Player Google Chrome
  • Adobe Flash Player Mozilla Firefox
  • Adobe Flash Player Opera
  • Adobe Flash Player Safari
Funguje v každom používanom operačnom systéme. Spustiť audio či video súbor nie je s Flash Player zadarmo žiaden problém v ktoromkoľvek s vyššie spomínaných webových prehliadačov. Ste majiteľom mobilného telefónu a chceli by ste mať v ňom výkonný a kvalitný prehrávač multimediálnych súborov? Teraz si môžete zadarmo Adobe Flash Player Android stiahnuť do mobilných zariadení, ktoré majú operačný systém Android.

Adobe Flash Player Windows

Tento software je kompatibilný s operačným systémom Windows. Nemusíte hľadať špeciálnu verziu pre Adobe Flash Player Windows 7, alebo Adobe Flash Player Windows xp. Možno vás napadne hľadať konkrétny doplnok Adobe Flash Player pre konkrétny internetový prehliadač. Už hľadať nemusíte. Nájdete tu nie len multimediálny software pre najnovší Windows – Adobe Flash Player Windows 10, ktorý bude fungovať aj v starších operačných systémoch Windows. Adobe Flash Player 64 bit je kompatibilný so všetkými prehliadačmi, ktoré vo Windowse, či Mac máte. Adobe Flash Player 64 bit podporuje 64 bitové operačné systémy a webové prehliadače. Pokiaľ užívate 64 bitové prehľadávače a operačné systémy rozhodne si stiahnite príslušný Adobe Flash Player plugin.

Adobe Flash Player Mac

Ďalším často používaným operačným systémom je Mac. Majitelia MacBookov a tohto operačného systému môžu tiež využívať doplnok  Adobe Flash Player. Stačí si len stiahnuť príslušnú verziu, ktorá bude kompatibilná Mac. Kým v prehliadačoch Chrome a Firefox je Adobe Flash Player súčasťou programu v operačnom systéme Mac to už tak nie je. Preto si tento doplnok potrebujete stiahnuť a inštalovať. Aj keď sa Apple snaží dostať na trh vlastný prehrávač videa a audia bez Flash Player zadarmo si nebudete môcť otvoriť viacero stránok, pozrieť živé prenosy TV, hrať hry, či prezerať vzdelávacie stránky, ktoré sú vo formáte Flash. V operačnom systéme Mac si aktualizáciu Adobe Flash Player kontrolujte. Ide to jednoducho. V ponuke Apple kliknite na Predvoľby systému a následne na Flsh Player. Vyberte Aktualizácie a kliknite na Skontrolovať. Ak používate staršiu verziu aktualizujte ju. Ak máte najnovšiu verziu ponuka Adobe Flash Player update sa vám nezobrazí.

Ďalšie Adobe programy

Spoločnosť Adobe prestáva v roku 2020 podporovať doplnok Adobe Flash Player. Aj napriek tomu ide stále o najpoužívanejší prehrávač multimediálního obsahu. V ponuke spoločnosti nájdete množstvo ďalších zaujímavých programov, ktoré by ste mohli využiť Adobe Acrobat
  • Programy pre , vytváranie, prehliadanie a úpravu dokumentov vo formáte PDF. Ide v podstate o súbor programov, ktoré môžete inštalovať do operačných systémov Windows, Mac a Android.
Adobe Flash Player zadarmo prehráva audio a video súbory, Adobe acrobat vám pomôže s písaným textom. PDF formát môžete vytvoriť a aj upraviť. Adobe Photoshop
  • Grafický editor na tvorbu a úpravu bitmapovej – rastrovej grafiky. Umožňuje editovať a vytvárať vektorovú grafiku, ktorú je možné následne previesť na rastrový obrázok. Úpravu fotiek či tvorbu obrázkov, ktoré tento program umožňuje využívajú aj profesionáli.
Nemusíte sa obmedzovať len na prehrávanie videa. S Adobe Photoshop video síce nevytvoríte (s tým vám pomôže iná aplikácia), môžete sa ale pohrať napr. s fotkami. Môžete retušovať, orezávať, selektovať, maľovať aj kresliť. Popustite uzdu svojej fantázii – tento program vám to umožní v celom rozsahu. Adobe Illustrator
  • Program na tvorbu vektorovej grafiky, s ktorým hravo zvládnete vytvoriť firemné logo, štylizované ilustrácie, kresby, grafy, tabuľky,...
Tento program sa stále vyvíja a neustále sa na ňom pracuje, preto v ňom nájdete množstvo užitočných a nových funkcií. Jednoduchosť a prehľadnosť sú klady, pre ktoré siahajú po tomto výkonnom programe spoločnosti Adobe aj umelci a dizajnéri. Adobe InDesign
  • Profesionálny program pre každého, kto chce originálne a pútavo vytvárať dokumenty, elektronické knihy, či plagáty, brožúrky a časopisy pre tlač. Ak sa zaujímate o reklamu, alebo máte menšie vydavateľstvo viete, že tento program vám podstatne ušetrí čas pri práci s dokumentmi.
Zahŕňa v sebe množstvo programov – od grafického návrhu na vašom počítači až po export súborov na tlač.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Adobe Flash Player.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Adobe Flash Player.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Adobe Flash Player?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

FileBot 5.1.3

Organizácia stiahnutých filmov a seriálov

Shareware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Iwisoft Free Video Converter 1.2

Prevod audio a video.

Freeware

0 kB

Video Flip And Rotate 1.1.40.1103

Prevrátenie a otočenie videa.

Freeware

0 kB

Ffdiaporama 2.1.2014.0209

Tvorba videa z fotiek.

Freeware

0 kB

Mp4 Video Repair Tool 1.0

Oprava pokazených MP4.

Freeware

0 kB

Free Vob Player 1.0

Prehrávač VOB videa.

Freeware

0 kB

Ulead Videostudio 11

Úprava videa.

Freeware

0 kB

Koyote Free Video Converter 3.2

Prevod video formátov.

Freeware

0 kB

Iobit Screen Recerder 1.3.0.331

Snímanie činnosti na obrazovke.

Freeware

0 kB

Convert Mov To Avi 1.0

Prevod formátov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Windows Movie Maker

Chcete si z fotiek z dovolenky urobiť video? S jednoduchým programom na tvorbu videí Windows Movie Maker to zvládne každý – tvorba, úprava, strih videí a množstvo efektov, prechodov, zvukových stôp a ďalších funkcií.

1046

Freeware

Adobe Flash Player 30.0.0.113

Adobe Flash Player od spoločnosti Adobe je multimediálny softwarem, ktorý používajú milióny užívateľov internetu. Prehráva audio aj video súbory v rôznych formátoch, podporuje rôzne OS a je štandardným doplnkom vo väčšine prehliadačov.

935

Freeware

Vlc Media Player

VLC Media Player je program na prehrávanie hudby a videí v rôznych formátoch. Funguje takmer na všetkých známejších platformách a hravo prehrá aj poškodené či neúplné súbory.

755

Freeware

K-Lite Mega Codec Pack 15.4.0

K-Lite Codec Pack je balík programov, ktoré sú potrebné pre kódovanie a dekódovanie audio aj video súborov v rôznych formátoch. Program je špeciálne navrhnutý tak, aby prehrával všetky obľúbené, populárne a často používané zvukové aj obrazové formáty.

627

Freeware

Mp4 Converter 3.33.0

Prevod videa.

443

Freeware

441

Freeware

Macromedia Flash Player 8

Flash prehrávač.

431

Freeware

Sony Vegas Pro 17

Úprava video/audio.

406

Freeware

379

Freeware

Phototofilm 3.9.2.100

Tvorba videa z fotiek.

191

Freeware

ďalšie programy »logo

9344 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 dni