Vlc Media PlayerVLC Media Player je program na prehrávanie hudby a videí v rôznych formátoch. Funguje takmer na všetkých známejších platformách a hravo prehrá aj poškodené či neúplné súbory.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Vlc Media Player

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

802x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

Windows, Mac

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

VLC Media Player je program na prehrávanie hudby a videí v rôznych formátoch. Funguje takmer na všetkých známejších platformách a hravo prehrá aj poškodené či neúplné súbory. Mať v počítači program na prehratie takmer akýchkoľvek súborov s videom či hudbou by bolo isto výhodné. VLC Media Player je presne to čo hľadáte. Produkt spoločnosti VideoLAN je najpopulárnejším a najpoužívanejším programom na prehrávanie audio a video súborov . Tento multimediálny prehrávač je k dispozícii od roku 2001 zadarmo a teraz ho môžete mať aj vy. Prehrávač DVD, VCD, Audio CD,... podporuje aj streamovanie do digitálnych prehrávačov médií spoločnosti Google (Chromecast).

Prehrávač videa

Výhodou VLC Media Player je, že ide o prehrávač bez kodekov (dekódery). Všetko čo na prehratie podporovaných formátov potrebuje už je v ňom. Môžete si na ňom pozrieť nie len videá, ale aj audio súbory v takmer akomkoľvek formáte:
 • Prehrávač videa mp3
 • Prehrávač videa mp4
 • Prehrávač videa BluRay
 • Prehrávač videa DivX
 • Prehrávač videa mkv
 • Prehrávač videa mpeg
 • Prehrávač videa WebM
 • Prehrávač videa WMV
 • Prehrávač videa ogg
Okrem širokého spektra formátov, ktoré dokáže spracovať a prehrať vie prehrať aj poškodené, neúplné či čiastočné audio a video súbory. To, že ide o najlepší prehrávač sa môžete presvedčiť aj osobne. Má najkompletnejšiu sadu funkcií na prehrávanie videa, synchronizáciu titulkov a aj audio filtre. Funkcie VLC Media Player
 • Zmeniť hlasitosť, jas
 • Nastaviť rýchlosť prehrávania (prehrať, zastaviť, preskočiť, zrýchliť)
 • Môžete vložiť titulky do videa (stačí pridať súbor SRT do priečinka videa)
 • Grafický ekvalizér
 • Špeciálne efekty
Okrem spomenutých formátov prehrá aj digitálne satelitné stanice, televízne stanice a aj živé video v sieťach unicast, či multicast.

VLC download free

Nemusíte si sťahovať niekoľko programov na prehratie rôznych formátov súborov. Video aj audio súbory si môžete prezrieť s pomocou jedného programu. Vybrať si ten najlepší prehrávač videí zdarma môže byť celkom jednoduché, ak viete ktorý to je. VLC Media Player je zadarmo a môžete si ho stiahnuť do svojho počítača. Ušetrí vám nie len čas, ale aj miesto na disku, ktoré by ste inak zaplnili aplikáciami prehrávačov na rôzne formáty audio video súborov. Windows, Mac, Linux, ... je úplne jedno aký operačný systém používate. Tento multimediálny prehrávač funguje na takmer akomkoľvek operačnom systéme.

VLC Media Player 64-bit

Ak radi počúvate hudbu a hľadáte ten najlepší prehrávač hudby nemal by vašej pozornosti uniknúť VLC Media Player 64 – bit. Či už máte vo svojom počítači operačný systém Windows, Mac, alebo iný tento program vám bez problémov pôjde. Tak ako všetky iné aplikácie a programy aj VLC Media Player sa stále zlepšuje. Tými hlavnými inováciami pre VLC Media Player v súčasnosti sú
 • Lepšia podpora zvuku
 • Hardvérové dekódovanie a kódovanie
 • Portable verzia – pre mobilné zariadenia
 • Zmena veľkosti titulkov
 • A mnoho ďalšieho
Ak si stiahnete najnovšiu verziu VLC Media Player môžete využiť aj jeho pokročilé nastavenie, ktoré z počúvania hudby, či pozerania videa urobí perfektný zážitok.

VLC Media Player sk

Tento program si môžete stiahnuť v rôznych jazykových verziách. Momentálne je dostupný vo viac ako 40 jazykoch. Práca v tomto programe je jednoduchá a isto by ste to zvládli aj v angličtine. Teraz si ale môžete VLC stiahnuť aj v slovenskom jazyku. Flexibilný prehrávač videa zadarmo je v ponuke už viac ako 15 rokov a neustále sa zlepšuje. Jednoduché použitie a množstvo funkcií, ktoré ponúka ho stále držia na prvých priečkach obľúbenosti spomedzi všetkých zvyšných prehrávačov.

VLC Media Player Windows 10

Veľkou výhodou VLC Media Player je, že funguje na viacerých operačných systémoch. V podstate je jedno či máte Windows 10, Mac, alebo používate iný, prípadne starší operačný systém. Ak máte najnovšiu verziu Windows nemusíte hľadať najnovší prehrávač. Prehrávanie filmov či hudby si môžete uľahčiť inštalovaním prehrávača VLC. V závislosti od veľkosti vášho operačného systému si môžete vybrať 32 bitovú, alebo 64 bitovú verziu. V podstate platí, že 64 bitová verzia beží rýchlejšie než 32 bitová.

VLC Media Player Windows 7

Ani majitelia starších verzií Windows nemusia hľadať prehrávač hudby, či program na prehrávanie filmov, ktorý by si stiahli do svojho počítača. VLC Media Player môže byť váš zadarmo. Spoločnosť Microsoft má množstvo programov pre operačný systém Windows – napr. Windows Media Player. V porovnaní s VLC Media Player ale predsa len zaostáva. Multiplatformový a multimediálny prehrávač VLC prehrá viac formátov súborov. Ak si k tomu prirátate ďalšie funkcie, ktoré ponúka, nie je nad čím uvažovať. Perfektne pôjde aj v operačnom systéme Windows 7.

VLC Media Player Mac

Nájsť prehrávač videa na internete pre konkrétny operačný systém nemusí byť vôbec ťažké. VLC Media Player je ideálny program na prehrávanie a podporu súborov v takmer všetkých formátoch. Ak si myslíte, že systém Mac je problém a tento program nemôžete mať mýlite sa. Zo zachovaním všetkých funkcií si ho môžete stiahnuť a hneď používať.

VLC portable

Medzi obľúbené verzie aplikácií a programov patria verzie portable. Kompletnú verziu programu tak môžete bez nutnosti inštalácie použiť v ktoromkoľvek počítači. Tento typ programu môžete stiahnuť na CD, USB pamäťovú kartu,.. a mať ho tak vždy pri sebe. VLC Media Player nie je v tomto smere žiadnou výnimkou a aj tento program nájdete v ponuke vo verzii portable. Môžete si ju stiahnuť napr. na USB a použiť vždy keď budete chcieť. Všetky funkcie najlepšieho prehrávača zostávajú zachované a vy môžete aplikáciu použiť bez jediného obmedzenia v každom počítači.

Ďalšie prehrávače médií

Na trhu existuje niekoľko výborných prehrávačov videa. Môžete si ich stiahnuť za poplatok, alebo zadarmo. VLC Media Player ale rozhodne vedie pred všetkými. V jeho prospech hovorí nie len jeho bezplatné stiahnutie, ale aj schopnosť prehrať veľké množstvo rôznych formátov, poškodených súborov či možnosť sledovať digitálnu televíziu alebo live vysielanie. Windows media player je síce určený pre operačné systémy Windows, a je s ním plne kompatibilný, ale nedokáže prehrať tak veľa typov súborov. Napríklad prehrávač DVD tu nenájdete. Skôr, či neskôr si pre prehratie videa či hudby VLC Media Player budete musieť stiahnuť. KMPlayer je kvalitný multimediálny prehrávač! Prehrává video a hudbu v rôznych formátoch!  Stiahnite a vyskúšajte tu.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Vlc Media Player.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Vlc Media Player.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Vlc Media Player?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Demo

0 kB

Demo

0 kB

FileBot 5.1.3

Organizácia stiahnutých filmov a seriálov

Shareware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Iwisoft Free Video Converter 1.2

Prevod audio a video.

Freeware

0 kB

Video Flip And Rotate 1.1.40.1103

Prevrátenie a otočenie videa.

Freeware

0 kB

Ffdiaporama 2.1.2014.0209

Tvorba videa z fotiek.

Freeware

0 kB

Mp4 Video Repair Tool 1.0

Oprava pokazených MP4.

Freeware

0 kB

Free Vob Player 1.0

Prehrávač VOB videa.

Freeware

0 kB

Ulead Videostudio 11

Úprava videa.

Freeware

0 kB

Koyote Free Video Converter 3.2

Prevod video formátov.

Freeware

0 kB

Iobit Screen Recerder 1.3.0.331

Snímanie činnosti na obrazovke.

Freeware

0 kB

Convert Mov To Avi 1.0

Prevod formátov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Windows Movie Maker

Chcete si z fotiek z dovolenky urobiť video? S jednoduchým programom na tvorbu videí Windows Movie Maker to zvládne každý – tvorba, úprava, strih videí a množstvo efektov, prechodov, zvukových stôp a ďalších funkcií.

1091

Freeware

Adobe Flash Player 30.0.0.113

Adobe Flash Player od spoločnosti Adobe je multimediálny softwarem, ktorý používajú milióny užívateľov internetu. Prehráva audio aj video súbory v rôznych formátoch, podporuje rôzne OS a je štandardným doplnkom vo väčšine prehliadačov.

1004

Freeware

Vlc Media Player

VLC Media Player je program na prehrávanie hudby a videí v rôznych formátoch. Funguje takmer na všetkých známejších platformách a hravo prehrá aj poškodené či neúplné súbory.

802

Freeware

K-Lite Mega Codec Pack 15.4.0

K-Lite Codec Pack je balík programov, ktoré sú potrebné pre kódovanie a dekódovanie audio aj video súborov v rôznych formátoch. Program je špeciálne navrhnutý tak, aby prehrával všetky obľúbené, populárne a často používané zvukové aj obrazové formáty.

671

Freeware

Mp4 Converter 3.33.0

Prevod videa.

481

Freeware

480

Freeware

Macromedia Flash Player 8

Flash prehrávač.

472

Freeware

Sony Vegas Pro 17

Úprava video/audio.

440

Freeware

412

Freeware

Phototofilm 3.9.2.100

Tvorba videa z fotiek.

229

Freeware

ďalšie programy »logo

9381 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni