Paint.net4.2.13Paint.NET je šikovný program na úpravu fotiek. Jednoduché použitie ocenia začiatočníci a množstvo funkcií pokročilí užívatelia.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Paint.net 4.2.13

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

4.2.13

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.getpaint.netNeznámy

Počet stiahnutí:

84x   (tento týždeň: 2x)

Operačné systémy:

Windows 7, Windows 8, Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Paint.NET je grafický program na úpravu fotografií a obrázkov. Obsahuje množstvo funkcií, ktoré sa začiatočníci naučia rýchlo používať a profesionáli ich hneď využijú. Program vznikol na Washingtonskej štátnej univerzite v spolupráci so spoločnosťou Microsoft. Tak ako iné obľúbené programy, aj tento sa stále vyvíja a vylepšuje. Najnovšia verzia Paint.NET na stiahnutie zadarmo obsahuje množstvo funkcií, ktoré pri úprave obrázkov môžete využiť. Sťahuj Paint.NET a upravuj obrázky a fotografie.

Paint.NET download

Grafický program Paint.NET na stiahnutie zadarmo vám umožní upravovať obrázky a fotky. Nájdete v ňom množstvo funkcií, ktoré sú aj v programoch za ktoré si priplatíte. Paint.NET môžete mať zadarmo. Práca s vrstvami, množstvo štetcov a paliet, filtre, efekty a nástroje, ktoré ocenia pokročilí užívatelia – vyhladzovanie hrán, možnosť stmaviť okraj obrázku alebo fotky. Pokiaľ hľadáte program na úpravu fotiek či obrázkov, ktorý zvládnu aj začiatočníci Paint.NET zdarma je presne pre vás. Intuitívne rozhranie, jednoduché ovládanie a neobmedzená história (môžete sa vracať v krokoch, ktoré ste urobili nekonečne krát dozadu) sú základnými vlastnosťami tohto programu. Paint.NET download free je ponuka, ktorú by mali využiť všetci, ktorí chcú začať s upravovaním fotiek. Skôr ako investujete financie do platených programov vyskúšajte si pár programov zadarmo. Adobe Photoshop môžete používať zadarmo na istý čas, kliknutím na Paint.NET zadarmo získate program, ktorý môžete používať zadarmo stále.

Paint.NET Windows / Mac

Program na úpravu fotiek zadarmo Paint.NET bude fungovať len v počítačoch alebo notebookoch s operačným systémom Windows. Ak vyhľadáte výraz Paint.NED download Windows free získate tento softvér zadarmo so všetkými funkciami. Softvér môžete mať aj v českom jazyku. Výhodou programu je jeho optimalizácia z hľadiska záťaže akumulátora. Ak ho spustíte v notebooku nemusíte sa tak obávať rýchleho vybitia batérie. Ak hľadáte program na úpravu obrázkov do operačného systému Mac výraz Paint.NET download Mac free budete hľadať márne. Výhodnou alternatívou ale môže byť program GIMP alebo Picasa, ktoré budú fungovať aj v OS Mac bezchybne.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Paint.net.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Paint.net.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Paint.net?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Image Resizer 3.1.2

Program na zmenu veľkostí obrázkov

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Pivot Stickfigure Animator 2.2.7

Tvorba animácií figúrok.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Iphotodraw 2.6.6728

Vkladanie poznámok do fotiek.

Freeware

0 kB

Photoscissors 6.0

Odstránenie objektov z fotiek.

Freeware

0 kB

Mtpaint 3.31

Grafický program.

Freeware

0 kB

Jpegmicro 2.4

Zmenšiť veľkosť obrázkov.

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Skicár

Kreslenie online.

2505

Freeware

Gimp 2.10.14

Úprava fotiek.

848

Freeware

Picasa 3.9

Úprava fotiek.

620

Freeware

Weto Liberta 1

Weto Liberta je grafický program určený na navrhovanie konštrukcií striech. Zobrazí náčrt a aj množstvo použitého materiálu.

527

Freeware

Jpeg Resampler 6.04

Úprava veľkosti obrázkov.

394

Freeware

Photofiltre 10.14.0

Úprava fotiek.

357

Freeware

Pcon.planner 8.3

pCon.planner je grafický program pre navrhovanie 3D interiérov. Či už plánujete návrh interiéru kancelárie, alebo vlastného bytu táto aplikácia vám s tým pomôže. Najnovšia verzia pCon.planner môže byť aj vo vašom počítači úplne zadarmo.

289

Freeware

Multifoto 20.03

Tvorba fotiek.

131

Freeware

Paint.net 4.2.13

Paint.NET je šikovný program na úpravu fotiek. Jednoduché použitie ocenia začiatočníci a množstvo funkcií pokročilí užívatelia.

84

Freeware

FLOORPAD - kreslenie projektov 1.0

Máte radi grafické programy? Potrebujete ich vo svojej práci, štúdiu, alebo potrebujete program na kreslenie domov zadarmo? FloorPAD je program, s ktorým toto všetko hravo zvládnete.

83

Demo

ďalšie programy »logo

9281 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 12 hodinami