Opera64.0.3417.54Prehliadač Opera je jedným z obľúbených internetových prehliadačov na svete. Množstvo funkcií, neustála inovácia, vylepšovanie a dôkladné testovanie dostali Operu do povedomia miliónov užívateľov internetu.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Opera 64.0.3417.54

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

64.0.3417.54

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

820x   (tento týždeň: 4x)

Operačné systémy:

Windows, Mac

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Prehliadač Opera je jedným z obľúbených internetových prehliadačov na svete. Množstvo funkcií, neustála inovácia, vylepšovanie a dôkladné testovanie dostali Operu do povedomia miliónov užívateľov internetu. Každý z nás dáva prednosť konkrétnemu prehliadaču z istého vlastného dôvodu. Ak chcete surfovať po internete potrebujete ho. Webový prehliadač Opera si získal mnoho užívateľov, ktorí naň nedajú dopustiť. O svojich kladoch možno presvedčí aj vás.

Opera prehliadač

Internetový prehliadač Opera je jedným z často používaných a možno ste sa aj vy rozhodovali medzi Operou a iným prehliadačom. Tí, ktorí dali prednosť inému sa teraz dozvedia o čo prišli. Opera je multiplatformový balík aplikácií, ktorý okrem prehliadača obsahuje aj adresár, správcu sťahovania, klienta elektronickej pošty, diskusných skupín a aj BitTorrent sieť a mnoho ďalšieho. Najnovší Opera prehliadač navyše obsahuje aj blokovač reklám, ktorý isto všetci ocenia. V porovnaní s inými prehliadačmi je Opera najrýchlejším internetový prehliadačom. Zaberá málo miesta v pamäti počítača, takže sa často používa aj v mobilných zariadeniach. Na jej vývoji neustále pracuje spoločnosť Opera Software, ktorej obchodným partnerom je aj spoločnosť Adobe.

Opera download sk

Opera na stiahnutie – neváhajte a ak vidíte túto ponuku využite ju. Lepšou možnosťou môže byť už len Opera Sk. Webový prehliadač tak získate v slovenskom jazyku a nemusíte sa obávať jazykovej bariéry. Jednoduché ovládanie a rýchle načítanie webových stránok je predsa to čo všetci chceme. Od verzie Opera 8:50 a vyššie vás počas surfovania na internete nebudú rušiť ani reklamy, ktorých by sme sa radi zbavili všetci. Kliknúť na ponuku Opera prehliadač download môžete kedykoľvek budete chcieť. Spoločnosť púšťa na trh len overené a testované verzie, takže sa žiadnych komplikácií obávať nemusíte. Prehliadač Opera sa drží štandardov WC3. Týchto štandardov sa ale nedržia všetky webové stránky. Z tohto dôvodu môže pri odváraní niektorých stránok nastať problém. Rozhodne nie je chyba v prehliadači, ale vo webovej stránke. Pokiaľ máte staršiu verziu určite ste si to už všimli. Nemeňte prehliadač, kliknite na Opera stiahnuť zadarmo. V novších verziách sa podpora štandardov zlepšila.

Opera Chrome Windows

Možno sa to ani len netušili, ale Opera a Google Chrome majú rovnaký základ. V roku 1995 sa však tieto internetové prehliadače oddelili a každý išiel svojou cestou. To je jeden z dôvodov, prečo Tak isto ako Chrome aj webový prehliadač Opera je kompatibilní s rôznymi operačnými systémami – Windows nevynímajúc. Ak chcete na surfovanie po internete využívať prehliadač Opera môžete si ho pokojne stiahnuť - Opera Windows XP, Opera Windows 7, Opera Windows 10. Takže neváhajte a pokojne kliknite na odkaz Opera sťahuj. Tento najrýchlejší prehliadač môže byť aj vo vašom počítači alebo mobilnom zariadení.

Opera Mac

Aj užívatelia operačných systémov Mac si môžu prehliadač Opera stiahnuť zadarmo. Súčasťou tohto browseru je aj blokovanie reklám, režim šetrenia batérie či bezplatná sieť VPN, ktorá vám zaistí dostatok súkromia a anonymitu  na internete. Prehliadať si môžete upraviť tak, aby vyhovoval vašim potrebám a obohatiť ho o ďalšie „Opera apps“ – aplikácie, vďaka ktorým sa práca v prehliadači stane ešte lepšou. Tieto funkcie môžete pravdaže využívať aj v iných operačných systémoch – Windows či Linux. Ak hľadáte prehliadač Opera Ubuntu môžete si ho stiahnuť a inštalovať. Nakoľko používa rovnaký základ ako Chrome bude fungovať rovnako dobre so všetkými funkciami.  Stačí ak si stiahnete najnovšiu verziu New Opera download a môžete využívať všetko čo ponúka.

Opera mini

Internetový prehliadať Opera si môžete stiahnuť aj do mobilného telefónu či iných mobilných zariadení. Teraz máte možnosť vyhľadať a kliknúť na Opera mini stiahnuť. Nakoľko zaberá minimum miesta v pamäti budete sa môcť tešiť z rýchleho vyhľadávania a načítania webových stránok. Nájdete v ňom funkciu súkromného vyhľadávania – nik, kto sa dostane k vášmu telefónu nezistí, čo ste hľadali. A ak chodíte s mobilom aj do postele určite využijete nočný režim. Môžete si upraviť jas a farebnú škálu stránok. Pozor nejde o rovnaký režim ako je Dark Mode. V aplikácii Opera Dark Mode nemôžete upravovať jas obrazovky.

Opera Portable

Prehliadač Opera si môžete stiahnuť v rôznych verziách. Preto skôr ako začnete hľadať výraz Opera na stiahnutie, či prv než kliknete na  Opera stiahnuť zadarmo uistite sa, že daná verzia je vhodná pre váš operačný systém. Ideálnou verziou je Opera Portable , teda prenosná verzia. Webový prehliadač si môžete stiahnuť na USB či disk a použiť ho vždy keď budete potrebovať. Výhodou tejto verzie je, že ju môžete stiahnuť doma a používať kdekoľvek inde, kde budete mať prístup k počítaču. Zároveň si môžete takto stiahnuť prehliadač Opera a aj ďalšie internetové prehliadače a porovnať s ktorým sa vám pracuje najlepšie.

Opera addons

Internetový prehliadač Opera má mnoho doplnkov, ktoré si môžete stiahnuť z internetu. Stačí len navštíviť Opera web store, či jednoduchšie Opera store a vybrať si aplikáciu, ktorá vám prácu s prehliadačom zjednoduší. Opera Dark Mode je aplikácia, ktorá obmedzí modré svetlo vychádzajúce z obrazovky počítača. Týmto obmedzením sa nenaruší rytmus bdenia a spánku a vy sa budete môcť aj napriek práci na počítači večer v noci pokojne a plnohodnotne vyspať. Opera remote desktop , či vzdialená obrazovka vám umožní prístup k vášmu počítaču aj z iného počítača. Rozšíriť prehliadač môžete o množstvo aplikácií. Opera doplnky obohatia prehliadač a s ich pomocou si ho môžete prispôsobiť svojim nárokom a požiadavkám. Či si už stiahnete najnovší Opera prehliadač do počítača, alebo sa rozhodnete pre verziu do mobilných telefónov vždy máte možnosť si ho prispôsobiť. Opera Extensions – teda rozšírenie nájdete v ponuke prehliadača v časti Spravovať rozšírenia. V tejto časti môžete spravovať doplnky – povoliť, zakázať, alebo ich odinštalovať. Práve takto si najjednoduchšie a najrýchlejšie prispôsobíte prehliadač Opera svojim požiadavkám a nárokom.

Opera update

Opera sa aktualizuje automaticky. Ak ste si ju už stiahli a používate ju, aktualizuje sa vždy keď bude k dispozícii najnovšia aktualizácia. Nakoľko spoločnosť Opera Software vypúšťa len otestované verzie nemusíte sa obávať ďalších úprav, či opráv vami stiahnutej verzie. Bez obáv si tak môžete prehliadač Opera stiahnuť zadarmo. Nakoľko sa ale vo svete internetu môže vždy niečo oneskoriť, či pokaziť môžete si zistiť akú verziu prehliadača používate a prípadne ju aktualizovať – Opera update. Ušetrí vám to čas, ktorý by ste inak venovali hľadaniu a klikaniu na výraz new Opera download. Kliknite na hlavnú ponuku prehliadača a vyberte okienko O programe. Otvorí sa vám okienko s informáciami o prehliadači a aj číslo verzie. Ak váš prehliadač Opera nie je aktuálny kliknite na políčko O spoločnosti a webový prehliadač sa automaticky aktualizuje.

Opera mobile

Spoľahlivosť a rýchlosť, ktorou je Opera známa môžete používať aj v mobilných zariadeniach. Opera mini bola prvou verziou prehliadača do mobilných telefónov. Ak hľadáte Opera Android môžete pokojne po nej siahnuť. Stále sa na jej vylepšení pracuje a teraz si môžete Opera mini stiahnuť do svojho androidu. Opera mini bola dlhší čas jedinou mobilnou verziou prehliadača. Jej nevýhodou bolo len to, že bola vhodná len pre operačný systém Android. Spoločnosť ale nenechala na seba dlho čakať a aj majitelia iPhonov si prídu na svoje. Opera iOS existuje – Opera Touch .

Opera flags

Ak máte záujem vyskúšať nové funkcie a zúčastniť sa testovania nových verzií prehliadača Opera môžete. Stačí si len stiahnuť jednu z dvoch verzií. Získate tak verziu, ktorá obsahuje funkcie, ktoré má v pláne spoločnosť dostať na trh, prípadne ich testuje, vyvíja a neustále na nich pracuje. Obe verzie Ak radi experimentujete stiahnite si verziu prehliadač Opera Developer. V nej nájdete funkcie, ktoré sa práve vyvíjajú a pracuje sa na nich. Nie všetky sa aj svojho zverejnenia dočkajú. Nevýhodou tohto typu prehliadača je jeho nestabilnosť a neraz vám môže celý padnúť. Ak chcete vedieť aké vylepšenia bude mať nasledujúca verzia stiahnite si Opera Beta. Ide o skúšobnú verziu každého nového prehliadača tesne predtým ako sa dostane na verejnosť a označí sa ako najnovší Opera prehliadač.

Ďalšie internetové prehliadače

Medzi ďalšie známe a populárne internetové prehliadače patria:

Google Chrome

Inteligentný a rýchly webový prehliadač používajú milióny užívateľov. Automaticky vás chráni pred hrozbami, nebezpečnými webmi a phishingom. Je kompatibilný so všetkými operačnými systémami (Windows, Mac, Linux, ...) a môžete si ho stiahnuť aj do mobilných zariadení. Google Chrome a prehliadač Opera majú rovnaký začiatok. Po roku spoločného vývoja sa tieto dva prehliadače oddelili a každý išiel svojou cestou.

Mozzila Firefox

Grafický multiplatformový internetový prehliadač, ktorý si môžete stiahnuť – ide o software a funguje v operačných systémoch Windows, Mac, Linux. Ponúka rýchle, bezpečné a efektívne surfovanie po internete. Stiahnuté súbory sa automaticky ukladajú na plochu, umožňuje inštaláciu ďalších rozšírení, pridania nových tlačidiel či blokovania reklamy.

Safari

Konkurencia Microsoftu, spoločnosť Apple Inc. sa môže pochváliť obľúbeným webovým prehliadačom Safari, ktorý je ideálnou voľbou ak máte operačný systém Mac, alebo potrebujete prehliadač do svojho iPad-u či iPhon-u. Môžete ho používať aj ak máte operačný systém Windows.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Opera.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Opera.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Opera?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Panda Free Vpn 15.05.00

Anonymný prehliadač webu.

Freeware

0 kB

Armada Browser 1.11

Jednoduchý internetový prehliadač.

Freeware

0 kB

Maxthon 5.2.7.5000

Internetový prehliadač.

Freeware

0 kB

Seamonkey 2.53.9

Internetový prehliadač.

Freeware

0 kB

Chromium 96.0.4666

Rýchly internetový prehliadač.

Freeware

0 kB

Mustang Browser 1.1.39.99

Internetový prehliadač bez reklám.

Freeware

0 kB

Brave 0.22.669.0

Internetový prehliadač.

Freeware

0 kB

Internet Explorer 10 10

Internetový prehliadač.

Freeware

0 kB

Tor 10.0.8

Bezpečný prehliadač.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Opera 64.0.3417.54

Prehliadač Opera je jedným z obľúbených internetových prehliadačov na svete. Množstvo funkcií, neustála inovácia, vylepšovanie a dôkladné testovanie dostali Operu do povedomia miliónov užívateľov internetu.

820

Freeware

789

Freeware

Mozilla Firefox 69.0.0

Spoľahlivý, rýchly a flexibilný webový prehliadač Mozilla Firefox sa stále drží na predných priečkach v obľúbenosti prehliadačov. Bezpečnosť, ochrana a možnosť prispôsobenia nie sú jedinými vlastnosťami, pre ktoré tam stále zostáva.

512

Freeware

Brave 0.22.669.0

Internetový prehliadač.

252

Freeware

Safari 5.1.7

Safari je známy internetový prehliadač od Appple, ktorý si teraz môžete stiahnuť aj do počítačov s operačným systémom Windows.

208

Freeware

Chromium 96.0.4666

Rýchly internetový prehliadač.

156

Freeware

Panda Free Vpn 15.05.00

Anonymný prehliadač webu.

155

Freeware

149

Freeware

Tor 10.0.8

Bezpečný prehliadač.

143

Freeware

Internet Explorer 10 10

Internetový prehliadač.

142

Freeware

ďalšie programy »logo

9358 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 5 hodinami