Zoo Tycoon 2PC hra.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Zoo Tycoon 2

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

en.wikipedia.orgNeznámy

Počet stiahnutí:

437x   (tento týždeň: 3x)

Operačné systémy:

Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Zoo Tycoon 2 je pokračovanie úspešnej hry, ktorá je inšpirovaná zoologickou záhradou. Pokiaľ máte radi zvieratá, radi sa o ne staráte, no nemáte na reálne zvieratko čas môžete si stiahnuť túto hru. Podstatou hry Zoo Tycoon 2 je starostlivosť o zoologickú záhradu. Musíte sa postarať nie len o zvieratá, ale aj o ohrady, veľkosť výbehu, o potravu pre zvieratá, chod záhrady po ekonomickej aj finančnej stránke – o návštevníkov a aj ich pohodlie. Najnovšia  Zoo Tycoon na stiahnutie ti prinesie množstvo dobrodružstva a zábavy. Ak si hral prvú časť Zoo Tycoon 1 určite by si si nemal nechať ujsť ďalšiu časť. Zoo Tycoon 2 sťahuj a uži si lepšiu grafiku, dôkladnejšie prepracovanie a viac úloh.

Zoo Tycoon 2 download

V tejto hre neočakávajte žiadne strieľačky ani naháňačky s policajtmi. Ak hľadáte príjemnú, mierne dobrodružnú ale hlavne zábavnú hru kliknite na Zoo Tycoon download – alebo Zoo Tycoon 2 na stiahnutie zdarma. Kliknutím na tento odkaz získate len demo Zoo Tycoon 2 stiahnuť zadarmo, ale je to postačujúca ukážka na to, aby ste si hru obľúbili. Môžete plniť rôzne výzvy, za ktoré získate možnosť niečo nové v Zoo postaviť. Môžete sa starať zo začiatku o menšiu Zoo a ak sa vám bude dariť a splníte pár úloh získate viac financií a môžete ju rozšíriť. Alebo môžete hrať tzv voľnú hru – nie ste obmedzený financiami a hráte ako chcete. PC hra  Zoo Tycoom 2 je obľúbená u menších detí. Prostredníctvom Zoo Tycoon sa môžu starať o veľké množstvo zvierat – antilopa, gorila, gepard, hroch, kengura, medveď, pštros, žirafa ... Zoo Tycon 2 singleplayer je jednoducho pohodová zábavná hra aj pre tých najmenších.

Zoo Tycoon 2 PC

Budovateľská hra má prvky stratégie, ktoré je potrebné uplatniť aby ste svoju Zoo mohli rozvíjať. Zoo Tycoon 2: Ultimate Collection je kompletný názov hry. Demo verzia môže byť zadarmo vaša. Je kompatibilná s operačným systémom Windows aj Mac.  Ak vaše deti, či vás zaujme stačí len vyhľadať Zoo Tycoon 2 download. Hru si zakúpiť, stiahnuť a hrať. Zoo Tycoon 2 cena sa pohybuje okolo 15 euro.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Zoo Tycoon 2 .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Zoo Tycoon 2 .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Zoo Tycoon 2 ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Road of Mahjong 1.0.1

Logická mobilná hra

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Delicious – Christmas Carol 34.2

Vianočná hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Mafia 1

PC hra.

1984

Freeware

Minecraft

Počítačová hra, kde nie ste obmedzení pohybom, konaním a ani časom má názov Minecraft. Od svojho počiatku sa hra neustále vyvíja a nemá koniec, vždy v nej môžete pokračovať. Túto hru môžete hrať single, alebo si zahrajte spolu s priateľmi - Minecraft multiplayer. O popularite tejto hry svedčí aj fak

1590

Freeware

The Sims 4

PC hra.

1529

Freeware

Mafia 2

PC hra.

1313

Freeware

1189

Freeware

Fortnite

Hra Fortnite je vo svete online hier nováčikom. Ale už teraz má. táto hra o prežitie na ostrove medzi stovkou hráčov milióny nadšencov. 100 hráčov a víťaz môže byť len jeden - buďte ním vy. Staňte sa najlepším bojovníkom a vyhrajte vládu nad svetom.

1151

Freeware

Game Twist Slots

Kasíno hry.

1098

Freeware

Vietcong

PC hra.

999

Freeware

Mariáš

Kartové hry.

699

Freeware

Counter Strike 1.6 Non – Steam

Counter Strike 1.6 je tou naj multiplayerovou online hrou na svete. Strieľanie, oslobodzovanie, výzbroj a výstroj – hra plná akcie, strieľania a taktiky. Kto bude víťaz a kto porazený? Chcete to vedieť? – tak hrajte Counter Strike 1.6.

684

Freeware

ďalšie programy »logo

9237 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 1 dnom