FortniteHra Fortnite je vo svete online hier nováčikom. Ale už teraz má. táto hra o prežitie na ostrove medzi stovkou hráčov milióny nadšencov. 100 hráčov a víťaz môže byť len jeden - buďte ním vy. Staňte sa najlepším bojovníkom a vyhrajte vládu nad svetom.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Fortnite

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

1198x   (tento týždeň: 1x)

Operačné systémy:

Windows, Mac, iOS, Android

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Hra Fortnite je vo svete online hier nováčikom. Ale už teraz má táto hra o prežitie na ostrove medzi stovkou hráčov milióny nadšencov. 100 hráčov a víťaz môže byť len jeden - buďte ním vy. Staňte sa najlepším bojovníkom a vyhrajte vládu nad svetom. Zahrajte si hru, ktorá si získala už milióny hráčov. Strieľanie, zombicí, budovanie – tejto hre rozhodne nič nechýba. Fortnite je ideálnou hrou pre každého, nájdete v nej akciu, dravosť, stavbu prístreškov, získavanie surovín a aj zombikov.

Fortnite hra online

Možno aj vy patríte k osobám, ktoré si aspoň čas od času zahrajú nejaké IO hry zdarma. Ak ste ešte nenatrafili na jednu z tých najobľúbenejších vyberte si Fortnite. Populárnejšia hra je už len Minecraft, ktorý má tiež viac ako 100 miliónov hráčov. Môžete si plnú verziu bojovej hry Fortnite stiahnuť úplne zadarmo. Čaká vás zábava na ostrove s ďalšími 99 – timi hráčmi a boj so zombíkmi. Táto hra má niekoľko verzii a je len na vás ktorú a ako sa ju rozhodnete hrať. Snažte sa ale zostať na mape (fortnite map) ak sa vaše územie dostane do tmavého prostredia budete musieť čeliť väčšiemu množstvu nástrah a vaše prežitie vás bude stáť oveľa viac síl a snahy. Je celkom možné, že táto hra vám bude mierne pripomínať populárnu hru Minecraft. Frontnite hrať online – hra začína na ostrove, na ktorom je dokopy 100 hráčov ide v podstate o Fortnite multiplayer, takže ju hrá v reálnom čase viac hráčov. Môžete hrať sám, vo dvojici, alebo štvorici. Nebezpečná búrka, ktorá ukrajuje zo sveta je len jedno hroziace nebezpečenstvo, ktoré na vás číha. Víťaz môže zostať len jeden (alebo jeden tým). Tak sa snažte, stavajte pasce, vylepšujte zbrane a bojujte. Fortnite hrať zdarma môže naozaj každý.

Fortnite Battle Royale

Fortnite má tri herné módy. Môžete si vybrať, ktorý z nich budete hrať. Sú podobné (grafika, predmety, spôsob hry,...) ale v každej z nich ide o niečo iné. Fortnite: Save the world – prvá verzia hry, v ktorej hráči hrajú proti sebe. Ste preživším veliteľom základne, musíte zbierať zdroje (kameň, drevo, ...), bojovať a ochraňovať ostatných ľudí a zhromažďovať údaje o búrke, ktorá postupne ničí váš svet a ukrajuje z Fortnite map. Fortnite Battle Royal – hráte proti stovke hráčov, ktorý vyskakujú z autobusu. Musíte si pohľadať zbrane, zdroje, spoluhráčov (môžete vytvárať dvoj, troj,... až 50 členné skupiny) a odolávať útokom iných hráčov. Kto prežije posledný je víťazom. Časť tejto hry je dostupná zadarmo. Ide o jeden Fortnite mod. Ak si chcete zahrať celú verziu hry, budete si musieť niečo priplatiť. Fortnite Creative – na výber dostanete z dvoch ostrovov a na jednom z nich hrať. Všetky veci čo budete pre hru potrebovať nájdete v telefóne.

Epic Games

Epic Games je spoločnosť, ktorej vďačíme za Fortnite. Nie je to ale jediná hra z ich dielne. Unreal, Gears of War, Phoenix Point, Red Dead, Infinity Blade a pod. Nájdete v nich nie len strielačky, ale aj možnosť stavať a vylepšovať budovy, zbrane či pasce. Spoločnosť umožňuje hráčom založiť si u nich účet a získať tak o hre viac informácií, dostať sa k rôznym kódom, ktoré vašu hru vylepšia a pomôžu vám vo víťazstve. Epické hry si získavajú čoraz viac hráčov a ich popularita rastie každým dňom. Spoločnosť Epic Games sa venuje vývoju videohier a softvéru. O jej úspechu hovorí aj fakt, že získala množstvo cien a uznaní po celom svete. V súčasnosti má vlastný obchod Epic Games Store kde môžete nájsť všetky jej hry (platené a aj tie zadarmo).

Fortnite download (SK)

Ak si chcete Fortnite stiahnuť môžete tak urobiť aj tu. Zahrajte si hru, spojte sa s ďalšími hráčmi a ak chcete vedieť ako na tom ste vy, alebo vaša skupina môžete si v Fortnite Battle Royale stats prezrieť štatistiku a zistiť ako na tom presne v tomto okamihu ste. Nezabudnite navštíviť Fortnite shop (SK) kde môžete získať množstvo užitočných vecí. Fortnite funguje na rôznych platformách. Môžete si ju zahrať na PC, Playstation, mobile či Xboxe. Ak si nie ste istý, či si sťahujete správnu verziu do konkrétneho zariadenie nemusíte sa ničoho obávať. Fortnite installer je aplikácia – spúšťač (Fornite launcher), ktorá umožní spúšťanie hry a zároveň skontroluje, či vaše zariadenie hru spustiť dokáže. Stiahnete ju ešte skôr než samotnú hru. Bez nej hra Fortnite jednoducho nepôjde. V závislosti od platformy sa odvíja aj cena tejto hry. Fortnite PS4 cena sa pohybuje od 10 do cca 40 euro. A ak vám Playstation chýba, môžete si ho teraz kúpiť Playstation 4 Fortnite edition – k hernej konzole dostanete aj túto hru. PS4 ale nie je jediné zariadenie kde sa môžete zabaviť
  • Fornite na PC
  • Fortnite mobile
  • Fortnite Xbox One – bohužiaľ pre Xbox 360 nie je Fortnite k dispozícii.
  • Fortnite PS4
Hra bude perfektne bežať aj na počítačoch s operačným systémom Windows a Mac. Takže pokojne môžete vyhľadávať a sťahovať verzie Fortnite Windows a Fortnite Mac OS.

Fortnite IO – io hry

Možno ste sa už s koncovkou IO stretli pri iných hrách. Odkiaľ sa táto skratka nabrala a čo presne znamená sa nevie, ale o IO hrách sa už niečo vie. Ide o bezplatné príležitostné hry, ktoré majú minimálnu grafiku, obsahujú multiplayerovú zložku takže ju môžu hrať viacerí hráči naraz. Aj keď v súčasnosti väčšina týchto hier má lepšiu grafiku a bezplatná je len ich časť stále môžu mať koncovku io. Fortnite je jednou z týchto hier. Ak si ale chcete zahrať celú hru, budete si ju musieť kúpiť. Pokiaľ si ale radi občas spríjemnite voľné chvíle hrou môžete Fortnite hrať online kedy sa vám zachce.

Fortnite tracker

Zamerajme sa na verziu hry, ktorú si môžete stiahnuť a zahrať zadarmo. Fortnite Battle Royale je online hra, ktorú hrá sto hráčov. Aby ste si vedeli zistiť ako na tom ste v porovnaní s inými hráčmi využite Fortnite tracker. Môžete porovnávať svoje štatistiky s inými hráčmi, porovnávať počet usmrtených nepriateľov, svoje zápasy s inými. Uvidíte tu históriu svojich zápasov, svoje vylepšenia, body, ktoré ste nahrali a pod. Fortnite nie je len hra o prežití. Každá sezóna (doteraz ich bolo 10) má dej. Aby sa rozvinul príbeh sú do hry zakomponované tzv Fortnite event LIVE. Ide o živé udalosti, ktoré sa objavujú v hre (v jej strede, alebo na konci hry) a môžu sa preniesť do ďalšej sezóny. V prvej sezóne to bol meteor, ktorý dopadol na ostrov a zmenil ho. Objavil sa aj v 3 a 4 tej sezóne. V sezóne č 4 vyšiel z meteoru návštevník a odpálil raketu, ktorá zmenila ostrov, ...takto sa dej prepletá hrou, v každej sezóne nájdete niečo z predchádzajúcich sezón a zároveň sa udeje udalosť, ktorá ovplyvní nasledujúce sezóny.

Fortnite item shop

V hre nájdete aj obchod, kde si môžete kúpiť rôzne predmety, ktoré v hre isto využijete – výstroj, klzáky, rôzne nástroje na ťažbu, ale aj Fortnite zbrane (fortnite arms),... nezabudnite preto pri hre navštíviť aj Fortnite obchod. Keď sme už pri obchodoch určite stojí za zmienku aj Fortnite shop merch – môžete získať tričká, mikiny, obliečky, postavičky, prívesky na kľúče s tematikou tejto hry.

Fortnite skin

V hre si môžete vybrať postavu, s ktorou budete hrať. Následne si môžete bezplatne stiahnuť postavu - skin, ktorá vás odlíši od ostatných. Stiahnuť Fortnite skins môžete kedykoľvek počas hry. Na začiatku hry dostanete len krompáč. Zíde sa vám na ničenie nepriateľov, budov, získavanie zdrojov a stavbu úkrytov. Aby ste zvýšili svoje šance na prežitie je dobré aby ste zlepšovali aj obranyschopnosť svojej postavy.

Fortnite Events

Vždy keď hru vyhrá jeden hráč (alebo skupina) svet skončí a začne ďalšia hra – sezóna. Nedávno sa začala Fortnite event. season 10 time. Ak v nej nie ste môžete si počkať na ďalšiu sezónu. Kým si počkáte na otvorenie ďalšieho sveta môžete si prezrieť Fortnite Battle Royal stats (štatistiky hráčov), zistiť viac o hre vo Fortnite forum.

Fortnite patch notes

Ak chcete vedieť čo je nové v hre a aké vylepšenia a novinky priniesla posledná aktualizácia stačí len sledovať Fortnite patch notes. Nájdete tu všetky novinky ohľadom vylepšených zbraní, kvalitnejších skrýši, ... ak ste aktívnym hráčom určite si tieto poznámky prezrite.

Fortnite Battle pass

Verzia hry, ktorá obsahuje vylepšený balíček vám umožní lepšie a rýchlejšie ničenie nepriateľov a získavanie vyššieho počtu odmien (truhlíc). Fortnite Battle Pass je platená verzia, ktorá obsahuje rôzne herné bonusy, ktoré vám budú k dispozícii postupne počas priebehu hry. Táto časť hry vychádza s každou novou sezónou hry a vždy ponúka nové položky. Tento balíček si môžete zakúpiť priamo v hre za mince V-Bucks.

Fortnite mobile

Ak vás táto hra zaujala a chcete to v aktuálnej sezóne niekam dotiahnuť mali by ste sa do nej pozrieť častejšie. Môžete si Fortnite stiahnuť do mobilu a hrať vždy keď budete mať čas. Pokiaľ budete hľadať výraz Fortnite mobile nezabúdajte, že si musíte stiahnuť aj Fortnite Installer – teda program na spustenie hry, bez nej vám v mobilnom telefóne hra nepôjde. Ak hľadáte v prehliadači výraz Fortnite download huawei, či výraz pre iný typ telefónu nemusíte sa zbytočne namáhať. Dôležitý je operačný systém, ktorý máte v mobile. Fortnite iOS, a aj Fortnite Android vám umožní hrať o prežitie nech ste kdekoľvek. Stačí vám k tomu len prístup na internet a mobilný telefón.

Fortnite Redeem

Dostať sa k hre, alebo rôznym vecičkám, ktoré v hre využijete môžete celkom jednoducho. Stačí len uplatniť kód ktorý ste získali. Prihláste sa do svojho účtu v Epic Games a kliknite na položku Reddem code. Zadajte kód a vec, na ktorú sa kód vzťahuje sa objaví v skrini. Fortnite Reddem codes nájdete v rôznych propagačných akciách spoločnosti Epic Games, alebo reklamách partnerských spoločností. Stačí sa len zapojiť do akcií a Fortine Reddem code môžete získať. Dajte si ale pozor, kód musíte zadať správne. V opačnom prípade žiadnu položku nedostanete. Získaný kód aktivujte čo najskôr – je možné ho použiť len raz. Ak ho našiel aj niektorý iný hráč a aktivoval ho získal pomôcku on a vám už nič nezostalo.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Fortnite.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Fortnite.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Fortnite?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Osmos

PC hra

Demo

0 kB

Amoriax 1.0

Taktická PC hra

Freeware

0 kB

Palworld Steam

PC survival hra

Komerční

0 kB

Road of Mahjong 1.0.1

Logická mobilná hra

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Traffic Escape 2.9.0

Mobilná hra.

Freeware

0 kB

Can You Escape The 100 Room

Úniková mobilná hra.

Freeware

0 kB

Homescapes

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Refind Self 1.0.261

Hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Delicious – Christmas Carol 34.2

Vianočná hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Mafia 1

PC hra.

2429

Freeware

Minecraft

Počítačová hra, kde nie ste obmedzení pohybom, konaním a ani časom má názov Minecraft. Od svojho počiatku sa hra neustále vyvíja a nemá koniec, vždy v nej môžete pokračovať. Túto hru môžete hrať single, alebo si zahrajte spolu s priateľmi - Minecraft multiplayer. O popularite tejto hry svedčí aj fak

1663

Freeware

The Sims 4

PC hra.

1582

Freeware

Mafia 2

PC hra.

1392

Freeware

1287

Freeware

Fortnite

Hra Fortnite je vo svete online hier nováčikom. Ale už teraz má. táto hra o prežitie na ostrove medzi stovkou hráčov milióny nadšencov. 100 hráčov a víťaz môže byť len jeden - buďte ním vy. Staňte sa najlepším bojovníkom a vyhrajte vládu nad svetom.

1198

Freeware

Game Twist Slots

Kasíno hry.

1130

Freeware

Vietcong

PC hra.

1057

Freeware

751

Freeware

Mariáš

Kartové hry.

748

Freeware

ďalšie programy »logo

9281 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 11 hodinami