Opera MiniVo svete internetu a mobilných telefónov dominuje niekoľko webových prehliadačov. Rýchle prehliadanie, šetrenie dát a synchronizácia sú predpokladmi pre prehliadač, ktorý by ste mali vo svojom mobile používať. Čo poviete na Opera mini?

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Opera Mini

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

www.opera.comNeznámy

Počet stiahnutí:

424x   (tento týždeň: 1x)

Operačné systémy:

Android

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Vo svete internetu a mobilných telefónov dominuje niekoľko webových prehliadačov. Rýchle prehliadanie, šetrenie dát a synchronizácia sú predpokladmi pre prehliadač, ktorý by ste mali vo svojom mobile používať. Čo poviete na Opera mini? Nájsť dobrý internetový prehliadač do mobilného telefónu vás môže stáť nemálo úsilia a aj nervov. Zbytočné míňanie dát, pomalé sťahovanie hudby či videí alebo neustále reklamy vedia znepríjemniť život. Ak hľadáte najlepší prehliadač pre android alebo iPhone skúste to s Opera mini sk.

Internetový prehliadač do mobilu

Mobilné telefóny dnes celkom úspešne a takmer plnohodnotne nahrádzajú počítače. Ak chcete surfovať na internete na mobilnom telefóne dôležité je vybrať si vhodný a aj rýchly prehliadač pre mobilné telefóny. Pri výbere vhodného prehliadača do mobilného telefónu musíte brať ohľad na platformu. Nie každý browser je vhodný práve do toho vášho. V závislosti od operačného systému – Android, alebo iPhone si môžete vybrať z niekoľkých kvalitných a rýchlych prehliadačov do mobilu. O konkrétnych prehliadačoch sa niečo viac môžete dozvedieť napr. na Opera mini wikipedia, alebo aj v tomto článku. To čo vyhovuje jednému, nemusí vyhovovať vám. Aj keď rebríčky v oblasti internetových prehliadačov sú obsadené väčšinou Google Chrome existuje aj množstvo ďalších webových prehliadačov, ktoré mu môžu celkom úspešne konkurovať.

Internetový prehliadač pre Android – Opera mini Android

Najrozšírenejším a aj najobľúbenejším operačným systémom v mobile je Android. Kto ho raz mal nerád prechádza na iný. Rozdielne to je už v internetových prehliadačoch, medzi ktorými si radi vyberáme a skúšame nájsť si ten najvhodnejší. Medzi najpoužívanejšie internetové prehliadače patria viaceré známe značky, ako napríklad Google Chrome, Mozilla Firefox, alebo Safari. Pokiaľ ale hľadáte najlepší prehliadač pre android za skúšku určite stojí Opera mini mobile. V konkurencii ostatných webových prehliadačov sa drží na popredných miestach a niet sa čomu čudovať. Opera mini pre windows telefóny blokuje nechcené reklamy, sleduje spotrebu dát a sťahovania súborov sa prostredníctvom tohto prehliadača sa nebudete vedieť nasýtiť. Medzi najobľúbenejšie a aj najpoužívanejšie prehliadače do mobilov sa ich radí viac a jedným z najlepších je rozhodne webový prehliadač Opera mini. Prešiel viacerými zmenami, úpravami a v najnovšej verzii nájdete množstvo funkcií, ktoré vám surfovanie na internete spríjemnia. Webový prehliadač Opera mini si môžete stiahnuť aj v slovenskom, alebo českom jazyku. Stačí len kliknúť na Opera mini sk.

Prehliadač Opera mini

Internetový prehliadač Opera je vám isto známy. Dočkal sa aj verzie do mobilných telefónov alebo tabletov. Nemusíte sa obávať okresanej verzie. Internetový prehliadač Opera mini obsahuje funkcie, na ktoré ste zvyknutí v klasickom prehliadači Opera ( Opera mini for PC ). Oproti ostatným prehliadačom do mobilného telefónu má aj ďalšie funkcie, ktoré isto využijete
 • blokovanie reklám – umožní vám rýchle prehliadanie stránok a surfovanie na internete.
 • bezpečné a rýchle zdieľanie a vyhľadávanie.
 • nočný režim, alebo Opera mini dark mode je inteligentná funkcia, ktorá vás neoberie o spánok, ak potrebujete ešte tesne pred spaním pozrieť niečo na internete..
 • inkognito – postará sa o vaše súkromie, prehliadanie internetu cez túto stránku sa nezobrazí v histórii hľadania . Má inštalovanú aj VPN sieť.
 • obľúbené stránky môžete pridať na domovskú stránku.
 • sťahujete často z internetu rôzne súbory? Najnovšia Opera mini vás upozorní keď sa sťahovanie ukončí. Stiahnuť konkrétny súbor teraz môžete jedným kliknutím na nové tlačidlo.
Určite sa oplatí Opera mini stiahnuť zadarmo aj do mobilného telefónu. Synchronizáciou s ostatnými zariadeniami získate prístup nie len k položkám Rýchleho prístupu, ale aj k otvoreným stránkam z iných vašich zariadení.

Opera mini stiahnuť

Ak nie ste spokojný so svojim prehliadačom v mobilnom telefóne určite rozmýšľate nad iným. Mobile browser download –po zadaní tohto výrazu sa vám isto zobrazí množstvo rôznych prehliadačov. Pokiaľ hľadáte prehliadač, ktorý je rýchly, blokuje reklamy a môžete ho synchronizovať s ostatnými zariadeniami kliknite na Opera mini download. Pokiaľ neviete kde hľadať stačí ak navštívite Google play - Opera mini Google Play. Po stiahnutí a inštalovaní môžete následne navštíviť Opera store a obohatiť svoj webový prehliadač Opera mini o ďalšie aplikácie či funkcie, ktoré vám prácu s ním zjednodušia. Nájdete tu mnoho šikovných a užitočných doplnkov – Opera mini extensions. Teraz si môžete Opera mini 8 stiahnuť a využívať jej najnovšiu funkcie – sledovanie dát. Sami zistíte, že tento prehliadač vám ušetrí množstvo dát, čo oceníte hlavne ak používate mobilné dáta.

Internetový prehliadač pre iPhone – Opera mini iPhone

Ak je vašim obľúbeným operačným systémom iOS a nedáte dopustiť na iPhony môžete ponuku Opera mini na stiahnutie zadarmo využiť tiež. Nemusíte vyhľadávať iné prehliadače, ktoré by vám prezeranie webových stránok umožnili. Zároveň môžete využívať všetky funkcie, ktoré boli spomenuté vyššie. Nemusíte pre rôzne operačné systémy hľadať rôzne prehliadače. Opera mini OS – android, iPhone, Windows, alebo si môžete inštalovať aj Opera Ubuntu. Oproti ostatným prehliadačom má viacero výhod
 • je v nej inštalovaná VPN sieť
 • má vstavaný adblocker (zbaví vás reklám na internete)
 • rýchlejšie načíta videá aj napriek pomalému internetu
 • dáva pozor na spotrebu dát a mnoho ďalších
Pokiaľ vám najnovšia verzia Opera mini sk nevyhovuje a chceli by ste staršiu verziu môžete si ju stiahnuť. Opera mini apk old version sú staršie verzie tohto webového prehliadača. Ich inštaláciou ale prídete o niektoré zaujímavé a užitočné funkcie.

Ďalšie mobilné prehliadače

V ponuke internetových prehliadačov nájdete viacero typov. Opera mini sťahuj nie je výzvou na jediný prehliadač do mobilného telefónu. Ďalšie najpoužívanejšie internetové prehliadače sú:

Google Chrome

V takmer každom androide nájdete Google Chrome. Nakoľko ide o produkt od Microsoftu niet sa čomu diviť, nie len to ho radí k najobľúbenejším prehliadačom na svete (v mobilných telefónoch, tabletoch aj počítačoch). Verzia pre mobilné telefóny schováva niekoľko praktických funkcií
 • automatické dopĺňanie formulárov
 • inteligentné vyhľadávanie
 • režim inkognito
 • ukladanie obľúbených stránok
 • zaisťuje bezpečné prehliadanie – na nezabezpečené weby vás upozorní
 • hlasové vyhľadávanie
 • môže znížiť spotrebu dát až o 60%

Dolphin Browser

Obľúbený prehliadač pre Android a iOS má milióny spokojných užívateľov. Prispieva k tomu nie len panel záložiek a zásuvných modulov, blokovanie reklamy, prístup k funkciám pomocou gest, ale hlavne podpora Flash obsahu vďaka ktorej bude pozeranie videí a hranie hier zábavou. Prehliadač Dolphin Browser si môžete prispôsobiť – zmena farby či pozadia oživí váš mobilný telefón.

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox je prehliadač, po ktorom siahajú mnohí z nás a inštalujú si ho do počítačov. Ak ste si ho obľúbili môžete si ho stiahnuť aj do mobilného telefónu. Vyniká rýchlosťou a zabezpečením súkromia – automaticky nastaví ochranu osobných údajov. Blokovanie reklám neobsahuje, ale môžete si vybrať doplnok, ktorý vás neželanej reklamy zbaví. Podporuje rýchle zdieľanie, prácu so záložkami, umožňuje synchronizovanie s inými vašimi zariadeniami a zapamätá si aj vaše heslá.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Opera Mini.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Opera Mini.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Opera Mini?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Soccer Superstar 0.2.61

Mobilná app s futbalom

Freeware

0 kB

Louis the Game 1.1

Mobilná hra Louis Vuitton

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Blushed 1.2.8

Tvorba romantických príbehov

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Snake Clash! 13.0.0

Logická hra do mobilu

Freeware

0 kB

Whiteout Survival 1.19.4

Survival hra do mobilu

Freeware

0 kB

Vehicle Masters 1.0.31

Automobilový simulátor

Freeware

0 kB

Flag Painting Puzzle 1.33

Logická hra s vlajkami

Freeware

0 kB

TickTock Challenge 0.9

Mobilná hra s výzvami

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Christmas Sweeper 3 10.1.1

Vianočná hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2389

Freeware

2121

Freeware

Lidl Plus

Android app.

1713

Freeware

Audiolibrix

Audioknihy.

1020

Freeware

Revolut 7.23.3

Mobil app.

819

Freeware

Niké

Tipovanie online.

778

Freeware

774

Freeware

ďalšie programy »logo

9381 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni