NikéTipovanie online.

Hodnotenie

(4 - 0 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Niké

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Web programu:

Neznámy

Počet stiahnutí:

770x   (tento týždeň: 0x)

Operačné systémy:

iOS

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (0)

Staviť na výhru svojho obľúbeného športovca, či družstva môžete aj pomocou aplikácie Niké – tipovanie online. Sledovanie zápasov, priebežných výsledkov, uzavretie stávky a množstvo výhod pre členov klubu ponúka aplikácia Niké. Stávkovú kanceláriu Niké môžete navštíviť aj v papučiach. Uzavrieť stávku na zápas pomocou aplikácie vo vašom počítači či mobilnom telefóne je s vhodnou aplikáciou naozaj jednoduché. Stačí len vedieť ako na to a nemusíte viac chodiť osobne do pobočiek Niké.

Tipovanie online

Každý jeden z nás si občas vsadí na nejaký zápas. Či už ste fanúšikom hokeja, futbalu či tenisu môžete vďaka stávke vyhrať istý obnos financií. Ak si chcete vsadiť na svojho obľúbeného športovca, alebo celé družstvo mali by ste zájsť do stávkovej kancelárie. Ale nemusíte. Počuli ste už výraz internetové stávkovanie? Tipovanie cez internet patrí medzi najjednoduchšie spôsoby tipovania zápasov. Stávková kancelária teraz bude pri vás – ako aplikácia. Stávková kancelária Niké vám túto možnosť ponúka. Či už ste doma, alebo v práci, či je deň, alebo noc pomocou tejto aplikácie máte prehľad o všetkých zápasoch, kurzoch a aj výsledkoch. Ak máte pár minút čas môžete tipovať zápasy a vyhrať.

Niké aplikácia

Niké pobočky nájdete v každom, aj tom najmenšom meste. Tak či tak ak si chcete vsadiť treba vstať a navštíviť ju osobne. Stiahnutím Niké app do svojho počítača, alebo mobilného telefónu si budete môcť staviť pokojne aj z gauča. Tento spôsob stávkovania – stávkovanie online je čoraz obľúbenejšie. Ak chcete aj vy tipovať zápasy a vyhrať stačí si len stiahnuť Niké aplikáciu a začať stávkovať.

Niké LIVE

Všetko takmer naživo – Niké LIVE vám ponúka množstvo dôležitých informácií ohľadom zápasov, Zistíte aké zápasy práve prebiehajú a aj tie, ktoré sa práve skončili. V kolónke Live si môžete staviť na akýkoľvek zápas. Jednoduché používanie a prehľadnosť sú veľkým plusom pre túto aplikáciu. Stávková kancelária Niké toho ale ponúka prostredníctvom svojej aplikácie viac. Prehľadné rozhranie, v ktorom sa ľahko a rýchlo orientujete vám umožní vyhľadať zápas a uzavrieť Niké stávky aj na prebiehajúci zápas.

Niké VÝSLEDKY

Nemusíte čakať kým budú zverejnené výsledky v novinách. O svojej výhre sa prostredníctvom Niké výsledky LIVE dozviete hneď. Môžete sledovať aj priebežné výsledky. Prehľadné usporiadanie tabuliek vám umožní rýchlo vyhľadať zápas a zistiť jeho výsledok
  • Niké výsledky HOKEJ
  • Niké výsledky FOTBAL
  • Niké výsledky NBI
  • Niké výsledky SK ( výsledky zápasov, ktoré sa hrajú na Slovensku)

Niké KURZOVÁ PONUKA

Kurzy sú to o čo sa každý zaujíma pri uzatváraní stávky. V časti Niké KURZY nájdete všetko čo potrebujete. Staré, dnešné a aj tie zajtrajšie. Ak chcete mať prehľad o kurzoch nezabudnite si prezrieť časť kurzová ponuka Niké
  • Kurzová ponuka Niké STARÁ
  • Kurzová ponuka Niké DNES
  • Kurzová ponuka Niké LIVE
Zistíte tak v závislosti od vloženého vkladu koľko ste vyhrali, alebo vyhráte. Pokiaľ radi stávkujete môžete staviť aj na virtuálne športy – dráhová cyklistika, preteky chrtov, či plochú dráhu prezrite si časť Niké Virtuálky.

Niké KLUB

Ak si podávate Niké stávky pravidelne je pre vás výhodné stať sa členom klubu. Registráciou cez internet sa stávate členom klubu automaticky. Nič vám už nebráni využívať Niké BONUSY, ktoré táto spoločnosť verným stávkarom ponúka. S členstvom v klube získate klubovú kartu, ktorú môžete používať ako elektronickú peňaženku vo všetkých pobočkách stávkovej spoločnosti Niké (čo miniete vám bude strhnuté z internetového účtu). To ale nie je všetko. Niké vstupný bonus je až 1000 euro takže môžete hneď Niké stávkovanie aj vyskúšať. Za aktivitu získavate ďalšie body, ktoré môžete využiť pri stávkovaní, alebo za ne nakúpiť v e-shope.

Niké KONTROLA TIKETU

Či ste dobre stavili a vyhrali môžete zistiť jednoducho – dajte si svoj tiket skontrolovať a hneď viete ako na tom ste. Jednoducho tiket naskenujete a výsledok sa dozviete hneď.

Stiahnuť Niké pre mobil

Stávková kancelária môže byť stále s vami. Môžete si stiahnuť Niké aplikáciu do svojho mobilného telefónu a na uzavretie stávky vám následne postačí už len pripojenie na internet. Používateľské rozhranie, prehľadnosť a funkcie aplikácie zostanú zachované aj vo verzii pre mobilné telefóny. Výhodu mobilnej aplikácie ocenia hlavne ľudia, ktorí  nemajú v práci súkromie a je tu riziko, že ich surfovanie po internete odhalí ich zamestnávateľ. Stávková kancelária Niké vo vašom mobile sa naozaj oplatí.

Niké Android

Ak ste niekedy ľutovali, že nemáte Niké app v mobilnom telefóne už nemusíte. Tipovanie Niké cez mobil je rovnako jednoduché ako cez aplikáciu v počítači. Môžete sledovať živé TV prenosy zápasov, otvorí sa vám aj kurzová ponuka Niké a získate aj prístup do Niké klubu.

Niké iPhone

Ani majitelia iPhonov sa nemusia vzdávať tipovania. Pokiaľ vám váš pracovný čas nedovolí navštíviť stávkovú kanceláriu môžete si zadať do internetového prehliadača výraz Niké aplikacia na stiahnutie a stiahnuť si príslušnú verziu aplikácie. Vďaka tomu tipovanie zápasov či ich sledovanie nebude pre vás len túžbou.

Niké registrácia a prihlásenie

Tipovanie cez internet je možné len ak si stiahnete Niké app – teda Niké aplikáciu. Vzhľadom na to, aký operačný systém používate stiahnite si príslušnú verziu aplikácie. Stačí len kliknúť na Niké aplikácia na stiahnutie. Po stiahnutí program otvorte. Nasledovať bude výzva na povolenie inštalácie aplikácie z neznámych zdrojov. Odsúhlaste výzvu a dokončite inštaláciu. Následne môžete aplikáciu otvoriť a registrovať sa. Ak už máte konto vytvorené stačí sa prihlásiť. Ak nie, je potrebné sa registrovať. Nakoľko ale zákon nedovoľuje tipovanie zápasov osobám mladším ako 18 rokov v rámci registrácie bude potrebné overiť váš vek. Nemusíte nikam chodiť, vek sa dá overiť naskenovaním dokladu – tento proces sa nachádza priamo v aplikácii a je súčasťou registrácie. Po dokončení registrácie vám už nič nebráni tipovať zápasy a vyhrať. Zároveň môžete využívať všetky funkcie, ktoré vám stávková spoločnosť Niké prostredníctvom aplikácie ponúka.

Ďalšie aplikácie pre tipovanie cez internet

Stávkovanie online je jednoduché, pohodlné a rýchle. Existuje viac stávkových spoločností, ktoré túto možnosť ponúkajú. Je len na vás, ktoré z nich si vyberiete. Pár tých najlepších vám tu predstavíme.

FORTUNA tipovanie

Stávková kancelária FORTUNA má vo svojom portfóliu online aplikáciu. FORTUNA aplikácia má jednoduché a prehľadné rozhranie, ktoré vám umožní rýchlo vyhľadať zápas, na ktorý chcete staviť, uzavrieť stávku a po skončení zápasu aj zistiť jeho výsledok - Výsledky FORTUNA Nechýba tu ani FORTUNA kurzová ponuka, Live stávky či možnosť pozrieť si priame prenosy z niektorých športov. Ak ste sa rozhodli pre FORTUNA stávkovanie určite oceníte funkciu vyhľadávania v aplikácii pomocou kľúčového slova.

TIPSPORT tipovanie

Ďalšou spoločnosťou, ktorá patrí medzi popredné tipovacie spoločnosti na Slovensku je stávková kancelária TIPSPORT. TIPSPORT aplikáciu si môžete stiahnuť do svojho mobilného telefónu (iPhone, Android) a na tipovanie cez internet budete potrebovať len pripojenie na internetovú sieť. Zápasy slovenskej hokejovej ligy, NHL, KGL a množstvo ďalších zápasov môžete sledovať v TV Tipsport. TIPSPORT ponuka je naozaj široká. Nájdete tu samozrejme aj TIPSPORT kurzový lístok, analýzy zápasov a aj fórum, z ktorého sa dozviete množstvo zaujímavostí.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Niké .

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Niké .

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Niké ?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Whiteout Survival 1.19.4

Survival hra do mobilu

Freeware

0 kB

Vehicle Masters 1.0.31

Automobilový simulátor

Freeware

0 kB

Flag Painting Puzzle 1.33

Logická hra s vlajkami

Freeware

0 kB

TickTock Challenge 0.9

Mobilná hra s výzvami

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Pizza Ready! 8.0.0

Hra do mobilu

Freeware

0 kB

Block Blast! 1.6.5

Logická hra do mobilu

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Freeware

0 kB

Chatgpt 1.2024.004

Aplikácia.

Freeware

0 kB

Screen Record 2.2

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Record It! 4.7.3

App na nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Mobizen Screen Recorder 3.10.0.31

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Du Recorder

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Rec. 1.8.9

Nahrávanie obrazovky mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Christmas Sweeper 3 10.1.1

Vianočná hra do mobilu.

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »Všzp 4.3.0

Preukaz poistenca v mobile.

2378

Freeware

2107

Freeware

Lidl Plus

Android app.

1634

Freeware

Audiolibrix

Audioknihy.

1015

Freeware

Revolut 7.23.3

Mobil app.

812

Freeware

Niké

Tipovanie online.

770

Freeware

769

Freeware

ďalšie programy »logo

9373 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni