TEAMVIEWER

Program TeamViewer vám umožní ovládať svoj, či iné počítače na diaľku. Takúto vzdialenú správu počítača môžete vykonávať aj zo svojho mobilného telefónu. Stačí len mať stiahnutú aplikáciu, ktorú ani nemusíte inštalovať. A aj tak bude fungovať.

Ovládať svoj počítač bez toho aby ste museli byť pri ňom? Zdá sa vám to pritiahnuté za vlasy? Nie, v dnešnej dobe vďaka aplikácii TeamViewer to bude hračkou pre každého. Ovládanie PC na diaľku zvládnete aj vy bez toho aby ste potrebovali špeciálne vzdelanie. Vzdialená správa PC software koľkí z vás už ľutovali, že nemajú aplikáciu, ktorá by im umožnila ovládať počítač na diaľku?

 

Čo je to vzdialená správa počítača?

Všetky väčšie spoločnosti, kde je niekoľko počítačov sa na ich správe podieľa jedna aplikácia. Vďaka nej správca počítačov a siete nemusí odísť zo svojho miesta a môže pritom ovládať počítač na druhej strane budovy. Prostredníctvom programu sa môže pripojiť na ktorýkoľvek počítač a vzdialene ho ovládať – diaľková sprava PC. Týchto programov je niekoľko a TeamViewer je jedným z nich.

TeamViewer je program na vzdialenou správu počítača zadarmo. Možno si poviete, že táto aplikácia sa uplatní len v spoločnostiach a firmách, ale istotne sa vám zíde aj v domácnosti, hlavne ak nie ste pri svojom počítači a potrebujete skontrolovať nejaký súbor, alebo sa z domáceho počítača dostať do pracovného.

Aby ste mohli tento program používať je potrebné aby ste TeamViewer app, TeamViewer apk mali inštalovanú v oboch počítačoch. Reálne sa používateľ, ktorý sa prostredníctvom aplikácie pripojí na váš počítač „zmocní“ vášho počítača (myši, klávesnice,…) Na jeho obrazovke sa zobrazí obrazovka vášho počítača a on môže na ňom pracovať ako keby bol pri ňom. Kurzor sa bude akoby pohybovať sám, ale pritom ho bude ovládať používateľ pripojený na váš počítač.

 

TeamViewer download (sk)

Nikdy neviete, kedy sa vám takáto aplikácia môže zísť. Teraz si môžete tú najlepšiu aplikáciu TeamViewer stiahnut zadarmo. Verzia zadarmo umožňuje pripojiť 10 počítačov čo je na bežné a domáce použitie úplne postačujúce.

Oproti iným programom si ho môžete stiahnuť zadarmo. Ak vo svojom internetovom prehliadači zadáte výraz vzdialená plocha program určite sa vám v ponuke tých najlepších zobrazí práve TeamViewer. TeamViewer zadarmo vám umožní ovládať akýkoľvek počítač cez internet. Môžete pomôcť známym vyriešiť problém s inštaláciou iných programov, alebo vám niekto iný môže pomôcť s vašim problémom na PC.

Nemusíš vyhľadávať špeciálny program, a ani sa zameriavať na

  • TeamViewer Window
  • TeamViewer Windows xp
  • TeamViewer Windows Vista
  • TeamViewer Windows 7

Táto aplikácia je plne kompatibilná s operačným systémom Windows pokojne môžete mať aj TeamViewer Mac. Program Vám umožní:

  • Vzdialená správa Windows
  • Vzdialená správa Mac

TeamVeawer bude perfektne fungovať na akejkoľvek platforme a aj pre majiteľov Linuxu máme dobrú správu – TeamViewer Linux si môžete stiahnuť a užívať všetky jeho funkcie. V dobe mobilných zariadení sa táto aplikácia nestratí. TeamViewer mobile funguje v mobilných telefónoch s operačným systémom Android a ak hľadáte niečo pre iOS máme pre vás TeamViewer iOS.

Tak neváhaj a TeamViewer sťahuj ešte dnes. Túto aplikáciu môžete mať aj v slovenčine.

TeamViewer online

TeamViewer Remote Desktop si môžete stiahnuť do svojho počítača, notebooku či mobilného zariadenia. Oproti iným aplikáciám ponúkajúcim vzdialenú správu počítača je ideálny aj ako aplikácia na prenos súborov, umožní vám usporiadať videokonferenciu a prostredníctvom TeamViewer-u môžete zdieľať audio aj video súbory. Zároveň vám zaistí dostatok súkromia pomocou šifrovania – umožňuje vytvorenie súkromnej siete, do ktorej sa nik neželaný nedostane.

Pokiaľ plánujete tento program použiť len raz (prípadne zriedkavo), nemusíte si ho sťahovať do počítača. TeamViewer sa dá použiť aj online. Miesto kliknutia na „inštalácia“ kliknite na políčku „run“. Hneď ako odsúhlasíte licenčné podmienky program sa otvorí. TeamViewer plná verzia je vám k dispozícii či už ju stiahnete do počítača, alebo ju budete len sem – tam používať online.

Aby ste TeamViewer klient mohli plnohodnotne používať a spravovať iné počítače potrebujete po otvorení programu do políčka zadať ID (identifikačné číslo) a heslo. Aby ste sa nedostali do počítača, v ktorom nemáte čo robiť zobrazí sa heslo na počítači, na ktorý sa chcete pripojiť hneď ako otvoríte aplikáciu. Ak patrí počítač vám môžete si aplikáciu TeamViewer nastaviť tak, aby sa zapínala vždy pri spustení počítača.

 

TeamViewer portable

Portable, alias prenosné verzie aplikácií sú čoraz obľúbenejšie a vyhľadávanejšie. TeamViewer portable využijete hlavne ak máte viac počítačov a potrebujete sa dostať k niektorému z nich. Je jedno pri ktorom sa nachádzate, s pomocou TeamViewer portable môžete spustiť v akomkoľvek počítači a pripojiť sa tak rýchlo na svoj počítač.

Môžete si TeamViewer stiahnuť na USB, disk, či iné prenosné zariadenie a použiť ho vždy keď budete potrebovať v akomkoľvek operačnom systéme (Windows, Mac, Linux)

 

TeamViewer FREE/BUY

Rozdiel vo funkciách medzi platenou verziou a TeamViewer zadarmo v podstate nie je taký veľký. Hlavný rozdiel je v počte počítačov, ktoré je možné prostredníctvom aplikácie spojiť.

TeamViewer zadarmo umožňuje prepojiť maximálne 10 počítačov. Platené verzie prepoja 200, 300 alebo až 500 počítačov. TeamViewer cena sa pohybuje od cca 30 do 125 e za mesiac. Tiež vám umožní vzdialenú tlač na akejkoľvek tlačiarni (pre Mac a Windows) a ďalšie funkcie, ktoré zväčša využijú väčšie spoločnosti.

Ak ste sa rozhodli pre domáce použitie a chcete si stiahnuť verziu zadarmo v závislosti od operačného systému si môžete vybrať TeamViewer 64 bit, alebo TeamViewer 32 bit. Pravdou ale je, že TeamViewer 64 bit vám bude bežať rýchlejšie, takže ak máte možnosť stiahnite si ju.

 

TeamViewer Quick Support

TeamViewer má niekoľko produktov, z ktorých si môžete vybrať ten najlepší pre seba. Už spomínaná portable verzia je len jednou z nich. TeamViewer products – nájdete tu aj obľúbenú verziu TeamViewer, Quick Support, ktorú netreba inštalovať. Stačí ju len stiahnuť a po dvojkliku poskytnúť osobe, ktorá sa chce na váš počítač dostať ID a heslo, ktoré aplikácia vygeneruje.

TeamViewer QuickJoin vám zas umožní rýchlo sa pripojiť k videokonferenciám. Jednoduchým stiahnutím, otvorením a zadaním údajov, ktoré vám poskytne organizátor stretnutia sa môžete zapojiť do diskusie kedykoľvek to bude potrebné.

 

TeamViewer remote deskopt

TeamViewer je program, ktorý vám umožní ovládanie PC na diaľku. Tak ako všetky aplikácie aj táto sa vylepšuje a aktualizuje. Ak ste si stiahli staršiu verziu aktualizujte.

TeamViewer remote deskopt si môžete stiahnuť v staršej a zatiaľ najpoužívanejšej verzii. TeamViewer 13 stiahnuť nie je žiadny problém. Obyčajným kliknutím si ju môžete stiahnuť a inštalovať do PC. Dokonca ich môžete spustiť aj bez inštalácie.

Patrí medzi najnovšie verzie spolu s TeamViewer 15, TeamViewer 14, TeamViewer 13. Verzie 14 a 15 sa ale dočkali vylepšenia. Lepšia kvalita pripojenia, optimalizácia serverov, nový dizajn, a dôraz na bezpečnosť. Tým vynikajú verzie TeamViewer 2018, Team Viewer 2019. Pokiaľ máte inštalovanú staršiu verziu TeamViewer len ju aktualizujte.

 

Ďalšie programy na vzdialenú správu PC

Aj keď môžete mať ten najlepší a najvýkonnejší program na vzdialenú správu PC zadarmo nie je to jediný program s týmto zameraním. Pokiaľ vám z akéhokoľvek dôvodu táto aplikácia nevyhovuje môžete si stiahnuť iné

 

AnyDesk

AnyDesk je vhodnou voľbou pre všetky platformy (Windows, Mac, Linux). V počítači zaberie málo miesta, ale je to stále viac ako TeamViewer. Tento program je síce zadarmo, ale neponúka viacero funkcií. Pokiaľ vám ale ide len o získanie vzdialeného prístupu k počítaču môže byť tým čo hľadáte. Umožní vám prístup do počítačov aj z mobilných telefónov.

VNC Viewer

VNC Viewer je softvér na ovládanie PC na diaľku. Stiahnuť si ho môžete zadarmo. K prepojeniu dochádza prostrednítvom P2P siete (peer to peer), takže vám zaisťuje dostatok súkromia. Skôr než sa ale na daný počítač pripojíte je potrebné aby man nainštalovaný program VNC Connect. Následne sa vy, ako VNC klient môžete pripojiť na počítač.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4.5 based on 12 votes
Názov programu
TeamViewer
Operačný systém
Windows, Mac
Software Category
Internet & Siete
Cena
FREE