LIDL PLUS  (Android app)

Lidl Plus je aplikácia obchodnej spoločnosti, ktorá vám ušetrí množstvo času a aj peňazí. Popri množstve iných aplikácií (navigácie, hry,…) môžete mat v mobilnom telefóne aj aplikáciu, ktorú naozaj využijete. Ak máte každý týždeň v schránke Lidl leták môžete si ho prezrieť aj v aplikácii a nič vám neujde. Online leták budete mať stále po ruke a nie len ten.  

 

Lidl Plus aplikácia (Čo to je a ako funguje?)

Aplikácia Lidl Plus patrí spoločnosti Lidl. Jej stiahnutím a registráciou sa z vás stáva Lidl Plus zákazník a získavate tak nárok na množstvo výhod, o ktorých by ste inak ani len netušili. Získate tak digitálnu Lidl Plus kartu, ktorú stačí len naskenovať a užívať si všetky výhody.

Karta LIDL Plus výhody

  • kupóny – Lidl Plus kupóny, alebo Lidl poukážky sú k dispozícii len ľuďom, ktorí majú túto aplikáciu v mobile.
  • stierací žreb – dostanete ho pri každom nákupe. Po zotretí zistíte či ste vyhrali akciový kupón, alebo budete mať šťastie na budúce.
  • online leták – aktuálny Lidl leták budete mať vždy po ruke.

Ak sa obávate, že budete potrebovať s Lidl Plus pomoc neobávajte sa. S jednoduchou a prehľadnou aplikáciou si poradíte hravo.

 

Lidl Plus stiahnuť

Rozhodli ste sa vyhľadať v prehliadači výraz Lidl Plus aplikácia stiahnuť?  Urobili ste správny krok. Získate výhody a zľavy, o ktorých by ste inak nemali ani tušenia.

Aplikácia Lidl Plus SK je v slovenskom jazyku. Ak ale uprednostňujete iný jazyk máte smolu. Momentálne je dostupná len na Slovensku. Neváhajte a kliknite na Lidl Plus download. Získate digitálnu Lidl kartu Klienta, ktorá vám umožní prístup k množstvu zliav. Zľavové kupóny chodia na kartu dva krát do týždňa, či ich využijete je len na vašom rozhodnutí. Potrebné je ale aktivovať ich pred platením nákupu.

V Lidl Plus APP nájdete aj online letáky, vyhľadávač predajní a aj stierací žreb, ktorý získate po každom nákupe keď naskenujete kartu Lidl z mobilného telefónu. Medzi ďalšie Lidl Plus výhody patrí aj fakt, že aplikácia spočítava zľavy, ktoré získate a vy vždy viete koľko ste vďaka nej ušetrili a koľko ste v obchodoch  Lidl minuli.

 

Lidl Plus registrácia

Ak radi využívate akciové ponuky v obchodoch môžete s aplikáciou a digitálnou kartou Lidl Plus získať viac zliav. Len kliknutím na Lidl Plus APK download a stiahnutím aplikácie ich ale nezískate.

Rozmýšľate ako sa zaregistrovať do Lidl Plus? Po otvorení aplikácie je dôležité sa registrovať. Registrácia Lidl Plus vám zaberie minimum času, ale získate s ňou maximálne možné zľavy. Program vás sám bude vyzývať k tomu čo treba urobiť. Nezabudnite ani na Lidl Plus heslo.

Ak využívate akcie v obchode Lidl, môžete k nim využiť aj ďalšie Lidl Plus Akcie a výhody digitálnej karty. Všetko čo k tomu potrebujete je aplikácia Lidl Plus vo vašom mobilnom telefóne.

 

Lidl Plus Google Play / App Store

Hľadáte pojem Lidl Plus APP Samsung ? Aplikáciu si môžete stiahnuť z Google Play, alebo App Store. V závislosti od operačného systému vyhľadajte výrazy

  • Lidl aplikácia Android
  • Lidl Plus app iPhone

Na stránke www.Lidl Plus SK nájdete viac informácií o všetkých výhodách aplikácie a digitálnej karty, ktorú budete mať vždy so sebou a nestane sa vám, že si ju niekde zabudnete.

Táto aplikácia vás nestojí nič. Môžete si ju stiahnuť zadarmo a hneď po registrácii využívať všetky výhody, ktoré vám ponúka.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
Lidl Plus (Andorid app)
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app, Domácnosť
Cena
FREE
Stránka výrobcu