CHEAT ENGINE

Cheat Engine je program, ktorý slúži k prehrávaniu a úprave dát procesov (hier). Možno si hovoríte, že tento program ani nepotrebujete, ale keď vám povieme, že vám umožní meniť parametre hier tak nad jeho stiahnutím isto začnete rozmýšľať.

 

Najnovšia verzia Cheat Engine 7.1 , ale aj Chetat Engine 6.5 na stiahnutie zadarmo  vám umožní používať v hrách pre jedného hráča rôzne triky, ku ktorým by ste sa za bežného hrania nedostali.

Ak aj teba baví jedna hra, ale zdá sa ti príliš jednoduchá? Cheat Engine sťahuj a uprav parametre hry podľa svojich požiadaviek. Všetky funkcie, ku ktorým ti hra dá prístup môžeš ovplyvniť, napríklad znížiť život svojej postave (ak sa ti zdá hra jednoduchá).

 

Cheat Engine download

Cheat Engine na stiahnutie zadarmo bude fungovať v hrách pre jedného hráča – singleplayer. Pokiaľ chcete tento program použiť pri online hrách nemusí vám fungovať. Fungovať môže v niektorých častiach GTA multiplayer, alebo Euro truck multiplayer. V iných online hrách tento program veľmi nevyužijete. Dôvod je jednoduchý – ak hráte online hru mali by ste mať rovnaké možnosti ako ostatní hráči, bez toho, aby ste mohli v hre čokoľvek ovplyvniť. Nie každý totižto možnosť Cheat Engine stiahnuť zdarma aj využil.

Kliknutím na Cheat Engine download si do počítača stiahnete program, ktorý nie je taký jednoduchý na ovládanie ako sa zdá, ale nevyžaduje žiadne extra znalosti z tejto oblasti. Môže sa stať, že pri inštalácii sa program zasekne, alebo nebude fungovať. Problém môže byť v antivírusovom programe. Pri sťahovaní a inštalácií Cheat Engine preto antivírus vypnite a zapnite ho zas až keď bude program v počítači.

Program obsahuje pamäťový skener, ktorý rýchlo vyhľadá premenné v hre a umožní ich zmeniť.

 

Cheat Engine Windows / Mac

Cheat Engine je program, ktorý si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows aj Mac. Dávajte si len pozor, ktorú verziu si sťahujete

  • Cheat Engine Windows download free
  • Cheat Engine Mac download free

Program Cheat Engine download free je výborná ponuka ak chcete zmeniť parametre a obtiažnosť hier. Ak sa obávate náročnosti programu, na internete nájdete mnoho návodov a manuálov na jeho použitie.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
CHEAT ENGINE
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
FREE
Stránka výrobcu